Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
59
Favori
120.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı yeni haberler herkese açacaklar mı acaba?
    Kamu çalışanıyım,kredi puanım yüksek,düzenli para gönderiyorum ve içeride bir miktar tutuyorum ama bana açmamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cretini

Var mı yeni haberler herkese açacaklar mı acaba?
    Kamu çalışanıyım,kredi puanım yüksek,düzenli para gönderiyorum ve içeride bir miktar tutuyorum ama bana açmamışlar.

Açılacak sanırım, yarın belli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Neden yarın peki hocam müşteri hizmetleri ile mi görüştünüz?
  • Daha önce de yazılmıştı hocam, 1 Ağustos itibari ile herkese açılacak Kredi işlemleri.
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler ben göremedim onu.
  • son durum nedir?
  • Dün (31.07.14) te aradığım ve ihtiyaç kredisiyle ilgili bilgi istedim. Sistemsel çalışmalar varmış, çok kısa sürede tamamlanacağını söylediler. Herkese açacaklarmış uygulamayı.
  • ayın 1 i oldu bir değişiklik olmadı kredi çekme açılmadı
  • ağustos ayı içinde 1 ağustosta değil
  • erturkmen kullanıcısına yanıt
    bu ekrana nasıl ulaştınız hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kislakci

Dün (31.07.14) te aradığım ve ihtiyaç kredisiyle ilgili bilgi istedim. Sistemsel çalışmalar varmış, çok kısa sürede tamamlanacağını söylediler. Herkese açacaklarmış uygulamayı.

Hilmi bunu beğendi Hadi bakalım bitirsinler hemen çalışmayı
  • 10 milyar kredi çeksek sonra tekrar hepsini faize yatırsak hesaplı olurmu ?
  • Nefret ediyorum şu müşteri seçmelerinden. Kullanacak var kullanmayacak var. Testse açarsın herkese belli bir limite ulaştığında sonlandırırsın. Zaten hesabımdan yanlış çekim yapmışlardı 2 ay önce farketmesem güme gidecekti iyice kıllandım bunlardan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ettim.
  • 6 ayda10 bin liraya 400 lira faiz veriyor. 12 ayda +800 lira (ikinci 6 aylık süreç 10400 lira üzerinden hesaplanacağı için kar miktarı biraz daha artar) kar olur.
    Zaten geri ödemesi de toplamda 800 lira maliyeti var ve bu süreçte anaparadan da ödeme yapacağınız için alacağınız faiz 800 liradan az olacaktır.
    Uzun lafın kısası buradan ekmek çıkmaz hocam
     Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Not: Miktarlar yuvarlak olarak hesaplanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebosentez -- 2 Ağustos 2014; 5:04:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sebosentez

6 ayda10 bin liraya 400 lira faiz veriyor. 12 ayda +800 lira (ikinci 6 aylık süreç 10400 lira üzerinden hesaplanacağı için kar miktarı biraz daha artar) kar olur.
    Zaten geri ödemesi de toplamda 800 lira maliyeti var ve bu süreçte anaparadan da ödeme yapacağınız için alacağınız faiz 800 liradan az olacaktır.
    Uzun lafın kısası buradan ekmek çıkmaz hocam
     Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Not: Miktarlar yuvarlak olarak hesaplanmıştır.

Kredi cekip faize mi yatirmayi dusundunuz

• Benim durumuma göre ilaç gibi geldi diyebilirim. Sadece aktif olmasını beklemekteyim.
  • atoxi A kullanıcısına yanıt
    Yukarıda iki arkadaş merak etmiş de basitçe açıklamaya çalıştım.

• Finansbank Enpara.com internet şubemizden ilettiğiniz Enpara.com İhtiyaç Kredisi ürünümüze yönelik görüşünüz xxxxx numaralı kayıt ile bize ulaştı.

Ürünümüzü, belirttiğiniz gibi tüm müşterilerimize henüz açmadık, hala testlere devam ediyoruz. Her şey yolunda giderse Ağustos ayının sonuna doğru tüm müşterilerimize açmayı planlıyoruz. Ürünümüz hayata geçtikten sonra Enpara.com’ dan İhtiyaç Kredisi kullanmak isterseniz, internet şubemizde yer alan Ürünler>Krediler menü adımından dilediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Eğer hemen kredi başvurusunda bulunmak isterseniz, bunu Çözüm Merkezi'mizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz ancak ürünü tüm müşterilerimize açana kadar kredi ile ilgili tüm işlemleri sadece Çözüm Merkezi'miz üzerinden yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Bize, her zaman her konuda 0850 222 36 63 Çözüm Merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

0850 222 36 63

Enpara.com

• Turqie kullanıcısına yanıt
    cidden arayıp başvuruda bulundum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.