Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ümidi kestim. Ister cikarsinlar ister cikarmasinlar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemek istemeyenler diğer bankaların aidatsız kartlarına baksın enparanın çıkaracağı yok tavsiyem Akbank Free , Garanti bonus genç veya flexi , iş bankası maximum aidatsız , finansbank fix kart , bende Free ile bonus genç var free avantajı 12 taksit ile vade farkı ödemeden alış veriş yapmam ve chip para tabiki de .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuveytturk kredi kartı minimum ekstre ödemesi %100. Banka kartından farksız gibi nerdeyse. 500 TL harcama yaptıysan hepsini ödeyeceksin asgari ödeme tutarı 500.

• Kaç aydır aynı muhabbet bu saaten sonra çıkarmasada olur çıkarsa bile bu kadar ay bekledik en az 500 tl puan ile işe başlaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

Kaç aydır aynı muhabbet bu saaten sonra çıkarmasada olur çıkarsa bile bu kadar ay bekledik en az 500 tl puan ile işe başlaması lazım

Niye ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende merak ettim sordum arkadaşlar.Cevap:
    ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR.
  • qr kod ile para cekip yatırma kk dan daha onemli bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

Kaç aydır aynı muhabbet bu saaten sonra çıkarmasada olur çıkarsa bile bu kadar ay bekledik en az 500 tl puan ile işe başlaması lazım

Niye ?

Ben kaç aydır en para kredi kartı çıkacak diye diğer kartları almadım maaş limit açılmasın diye bu sürede paraf onlarca kampanya yaptı benzin özellikle paraf günüm filan axess 100 chip para sadece bu ay kaçtı bınların zararını kim karşılayacak aydat muhabbetinden de yırtamaz bu sefer paraf kimseden yıllardır aidat almıyor forumda konusu mevcut iyi bir kampanya olmazsa işi zor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirlim21 -- 5 Kasım 2017; 22:45:52 >

• izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ama senin hatan .Alıp almaman adamları niye bağlasın ? Çıkartırlarsa çıkartırlar olmazsa olmaz.Adamlar aa izmirlim bey şöyle böyle mi diyecek ? Net bir tarih de verilmemiş ?

Zaten adamlar yeterince kampanya yapıyor.Aç olmamak lazım bizim insana da yaranılmıyor arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Kusura bakma ama senin hatan .Alıp almaman adamları niye bağlasın ? Çıkartırlarsa çıkartırlar olmazsa olmaz.Adamlar aa izmirlim bey şöyle böyle mi diyecek ? Net bir tarih de verilmemiş ?

Zaten adamlar yeterince kampanya yapıyor.Aç olmamak lazım bizim insana da yaranılmıyor arkadaş.

Valla kimseye yalvarmıyoruz kart çıkarsınlar diye kendi yorumum bu şekilde kimseyi bağlamaz ben her ay kredi kartı harcaması yüksek olan biriyim 4 farklı bankanın kredi kartı mevcut sağlam kampanya olmayacak ise ndn 5. kartı cüzdanım da yer edip ekstra tarihi mailleri ile uğraşayım keyfleri bilir.
    adamlar kampanya yapıyor demişsinizde en paranın ilk kampanyası dışında benim faydalandığım kampanya olmadı ali expresten de bişe almam spotfy da kullanmam sizin faydalandığınız kampanyanlar da beni ilgilendirmez
    Son olarak ALLAH a şükür aç değiliz açıkta değiliz hiç bir banka bana yaranmak zorunda değil güzel kampaya olursa alırız yoksa herkes yoluna bende hiçbir bankaya muhtaç değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Enpara bitti benim gözümde. Ne çıkarsalar fayda etmez artık.

Boş yorum nedir? Nasıl atılır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook hesabından çıkmasına çok.az kaldı yorumu geldi.

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR.

• Evet vadesiz hesap için işletim ücretiymiş benim dediğim, aradım sordum kart aidatımız yok,bahsettiğiniz hesap işletim ücreti de şu an yargıtaya taşındı dedi müşteri temsilcisi. Zaten açtıkları gibi kapattırmıştım vadesiz hesaplarını da.

• aralıkta çıkacak herhalde az kaldı dediklerine göre. keşke bu ay çıksaydı da black friday ile bayram ederdik.
  • birisi şu konuyu kapatsa iyi olacak aslında. ya da en azından başlığı değiştirin. 2 yıldır kredi kartı gelecek... bir türlü gelemedi. bu söylenti 2 yıldan beri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 8 Kasım 2017; 20:53:56 >
  • Ne kartmış arkadaş
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Ona bakarsan Haziranda çıkacaktı. Boşverin. Beklemekten sinir olmaya gerek yok....

• Ciddi ciddi bunu oturup bekliyor musunuz? Akışına bırakın çıktığı gün zaten haberiniz mutlaka olacak takip etmeyi bırakın artık. :) Gelince mutlu olursunuz.
  • kredi kartı çıksa bile bonus world axess gibi olmayacağı için boşuna beklemeyin düz bir kart ya da cardfinans destekli olur büyük ihtimal.
  • Ben finans bank fix karta başvurdum.

Enpara çıkarırsa onu da alırız.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.