Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi tutumlarını beğenmedin kardeşim söylermisin merak ettim? ben ölücü değilim. ben enparaya birikimimi yatırmış ve ordan kendi bütçemi yönlendirip ödemelerimi ve harcamalarımı yapmaktayım. her ay maaşımı enparaya atıyorum. daha ne isterki bi banka.
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    benim demek istediğim maaş müşterisi olan bir insanı fazla cezbeden bir şey ok bu söylediklerinizde.

Hayatınız kaç kere bir atm den 7500 tl çektiniz.

Ortak atma iyi olabilir evet ama büyük şehirde yaşayan birine büyük bir etkisi olduğunu düşünmüyorum.

Benim fikrim bu yönde. Ayın enparalısı olayından sonra ben kendilerinden soğudum
  • extinct kullanıcısına yanıt
    beni çok cezbediyor. 7500 tl ye yakın tutarlar çekiyorum bazen çokda işime yarıyor ve üstelik 7500 tl ye kadar çekebiliyoruz.çoğu banka 1500 tl limit çoğu zaman maaşımızı bile tam çekemiyoruz bankalardan sonraki gün tekrar git atm ye iş mi bu şimdi? ben istanbul da yaşıyorum. atm her zaman sorundur. istediğim atm den para çekmek bana keyif veriyor. her an insanın ihtiyacı olabilir. ayın enparalısı olayına gelince bu sistemle ölücüleri avantajlarından dışlıyorlar bence doğru bi sistem aslında çok da zor değil bence ayın enparalısı olmak. enpara kullanan biri zaten çok rahat olabilir diye düşünüyorum.
  • Zaten Fix card var bence gerek yok en para card'a. Bence Free ile Axess bitirmiştir aidatsız kart olayını; Çoğu Axess kampanyasına direk katılım, kampanya olmayan yerlerde + taksit ve diğer Axess kampanyalarına 2,9 TL ödeyip katılma, daha ne olsun?
  • cem uzan'a hapis şoku'na döndü bu enpara'nın kredi kartı olayı.
  • Onada ayın enparalısı sistemi gelir çöp+leş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltendymion

Zaten Fix card var bence gerek yok en para card'a. Bence Free ile Axess bitirmiştir aidatsız kart olayını; Çoğu Axess kampanyasına direk katılım, kampanya olmayan yerlerde + taksit ve diğer Axess kampanyalarına 2,9 TL ödeyip katılma, daha ne olsun?

Bonus Flexi'nin hakkını yemeyelim. Bonus'un hemen hemen tüm kampanyalarına katılıyor, kendine özel kampanyaları oluyor ve hatta çoğu kampanyada Bonus + Bonus Flexi ile iki defa kazanım olabiliyor.

Ayrıca banka kartına kampanyada da Garanti bir numara. Bonus kampanyalarının %90'ı Paracard'ı kapsıyor.

GarantiOne üyesiyim ve Bonus Flexi'm var. Paracard + Flexi kombosu ile ücretsiz ne kazançlar elde ettim şimdiye kadar.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    İgaranti-Garanti one sahibiyim, Flexi bende düşündüm ama Free'nin 2,9 ya da 4,99 TL ödeyip kampanyalara katılma hadisesi beni cezbetti, Flexi'de böyle bir durum yok, flexi'ye kampanya yoksa kartın aut'a gidiyor, tek katılma yolu 263 TL'ye kadar varan kart aidatını ödeyip üye olmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 19 Temmuz 2017; 16:12:59 >
  • quote:

İgaranti-Garanti one sahibiyim, Flexi bende düşündüm ama Free'nin 2,9 ya da 4,99 TL ödeyip kampanyalara katılma hadisesi beni cezbetti, Flexi'de böyle bir durum yok, flexi'ye kampanya yoksa kartın aut'a gidiyor, tek katılma yolu 263 TL'ye kadar varan kart aidatını ödeyip üye olmak.

Bonus Flexi ile Flexi ayrı kartlardır. Bonus Flexi tamamen ücretsizdir.

Flexi için yıllık 25 TL'lik falan paket kullanıyorum. Flexi'de var olan "bonus puan ile borç ödeme" muhteşem bir özellik. Kampanyalardan nakit iade alıyor gibisiniz resmen.
  • quote:

Zaten Fix card var bence gerek yok en para card'a. Bence Free ile Axess bitirmiştir aidatsız kart olayını; Çoğu Axess kampanyasına direk katılım, kampanya olmayan yerlerde + taksit ve diğer Axess kampanyalarına 2,9 TL ödeyip katılma, daha ne olsun?

Fix Card bitirmişler artık çoğu yerde cardfinans ile ayırıyorlar. Eskiden tamamen aynı özelliklere sahipti. Muhtemelen enpara tarafında bu imkanları sağlayacaklar.

Fix Card hesap+kredi kartı aynı kartta olmadan önceki halinden bahsediyorum.
  • 10 yıldır finansbank kredi kartım var doğru düzgün kampanya yapan bir banka değil n11 gittigidiyor kampanyaları çok az yapıldı. Puanları da bir Carrefour da kullanabiliyordum anca öyle çok beklenti içine girmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepteteb yıllardır var enpara ne halta yarar?
  • ilk zamanlar kart kampanyalarının çok olacağını düşünüyorum.
  • Enpara bir kere forumun banka kartıdır. 2. elde herkes işlemini enpara ile yapmakta . İşin güzel kısmı enpara'nın rahatlığı inanılmaz iyi. Sanki işlemler onda daha kolay daha hızlı.
  • ***Resmi tatillerde EFT yapıp hemen hesaba ya da kredi kartına geçmesini istediğimde BKM expresse tanımlı enpara kartımla bu işlemi işlem ücreti ödemeden gerçekleştiriyorum.Bu diğer bankalardan maaş müşterisi dahi olsanız ücretsiz alamadığınız bir hizmet.(Bu hizmeti kullanmıyor olmanız sizi bağlar bu arada)

***Yurtdışı alışverişletinde çekim yaparken en uygun kuru sunuyor

***Dolar konusunda yanlışım yoksa en uygun makasa sahip

***Müşteri hizmetleri bence en iyi müşteri hizmetleri

#Yalnız doların hareketli olduğu zamanlardaki adilikleri hala aklımda.Ve evet yüklü miktarda mevduatı olsa dahi ayın enparalısı olamayıp fırsatları kaçırıp tavır alan insanlar da kendilerince haklılar.

-İlk çıktığı zamana kıyasla avantajını kaybetse de bazı noktalarda aşırı tepki gösteriyorsunuz.Daha iyi bir banka kartı söyleyin de hep beraber ona geçelim...
    -Bu arada Enpara banka kartıdır kredi kartıyla kıyaslama saçmalığından vazgeçin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• * Konsolosluğa verilmek için yetkili imza sirkülerinin olduğu Varlık dökümü istedin Enpara Müşteri Hizmetlerinden...ap
    -Ertesi gün öğleden sonra kurye ile tarafıma gönderildi , bu arada istediğim evrakları scan edilmiş şekilde e-mail hesabıma da
    gönderdiler, kurye gelene kadar işimi belki görür diye...

Aynı talebi Premium statüde olduğum diğer bankanın çağrı merkezine yaptım... Çağrı merkezi üzerinden böyle bir hizmet alamayacağımı mutlaka hesabımın bulunduğu şubeye gidip talep etmemi istedi...

* Başka bir şehirden arkadaşım benim hesabıma yüklü bir miktar havale yapacaktı... Gitmiş Finansbank şubesine 155 TL masraf çıkmış.
    Enpara çağrı merkezini aradım durumu anlattım. Bana hesabıma para gönderecek kişi adına yazılmış bir talimat hazırlamamı , para gönderecek kişi bilgilerini yazarak bu kişi hesabıma para yatırmaya yetkilidir şeklinde bir açıklama ile kendilerine göndermemi istediler.. Bu şekilde bir talimat hazırlayıp müşteri hizmetlerine gönderdim. Havale işlemi ÜCRETSİZ olarak gerçekleşti...

Türkiye de hiçbir banka bu şekilde bir havaleyi ücretsiz şekilde yapacağını sanmam Enpara dışında...

Şimdi gel de Enpara yı sevme....

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    o varlik dokumu yazisinin ucretsiz yapilmasi gercekten cok super bir olanak... butun hepsi para istiyor enpara ise kapaiya kadar kurye ile ucretsiz gonderiyor... vizeye basvururken sorun cikmisti 3 kere aldim hic birsey demeden o kadar kisiye imzalatip 3 kez de ( bir kac haftalik sure icinde ) gonderdiler... cok takdir etmistim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

o varlik dokumu yazisinin ucretsiz yapilmasi gercekten cok super bir olanak... butun hepsi para istiyor enpara ise kapaiya kadar kurye ile ucretsiz gonderiyor... vizeye basvururken sorun cikmisti 3 kere aldim hic birsey demeden o kadar kisiye imzalatip 3 kez de ( bir kac haftalik sure icinde ) gonderdiler... cok takdir etmistim...

Para aktarımında yaptıkları yardım da müthiş..
    Başka banka olsa caaarrttt diye masrafı çakacak , başka kurtuluş yok..

Ama Enpara müşteriyi keriz gibi yolma yerine , memnuniyeti ön planda tutuyor... İki satır talimat yazıp müşteri hizmetlerine gönderdim , ücretsiz havalem hesabıma geldi..

Aynı şekilde yurt dışından döviz hesabıma havale gelecekti , geldiği gün çağrı merkezinden aradılar havaleniz hesabınıza geldi bilgi vermek istedik diye..

Valla premium müşteri statüsünde olunan bankalar böyle müşteri odaklı hizmet vermiyor, helal olsun adamlara...

• Kredi kartından haber varmı temmuza geldik daha duyuru yapmadılar. Ne zaman yapacaklar bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Kredi kartından haber varmı temmuza geldik daha duyuru yapmadılar. Ne zaman yapacaklar bilen varmı?

Geçen hafta mesajıma karşılık gelen mail. Gelir gelmez 80000 tl lik cepteteb kartımı kapatıp geçeceğim. Bekliyorum

Enpara.com internet şubemizden ilettiğiniz kredi kartı talebiniz IMXXXXXX numaralı kayıt ile bize ulaştı.  

Kredi kartı için çalışmalarımız devam ediyor. 2017’nin 2. yarısı içerisinde hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Kredi kartımız çıktığında bilgilendirme yapacağız. 

Bize her konuda her zaman Enpara.com Çözüm Merkezi’mizden ulaşabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.