Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tür kartların ürünleri ilk çıktığı zaman cazip olur her zaman.
    Ben her türlü alırım yani :)
  • onda da ayın enparalısı saçmalığı olacak mı acaba.
  • Evet, kredi kartı çalışmalarına başladık. 2017 yılının son çeyreğinde hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Twitterda verilen yanıtlardan biri,yani ekim kasım aralık ayları demek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 5 Mayıs 2017; 16:24:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara!ya karttan yükleme gelsin. Asıl yenilik bu olur.
  • birine 2017 2. çeyrek demişler, diğerine 3. çeyrek, ötekine 4. çeyrek. bana da 2016 sonuna kadar demişlerdi geçen sene.
  • umarım gönülleri fetheden bir kampanya yaparlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

birine 2017 2. çeyrek demişler, diğerine 3. çeyrek, ötekine 4. çeyrek. bana da 2016 sonuna kadar demişlerdi geçen sene.

Ben kredi kartı olayı ilk gördüğümden beri hep 2017nin 2.yarısı dediler,sanırım yetiştiremediler 4.çeyrekte attılar zamanı.

• Umarım herkesi eşit kefeye koymak yerine uzun süredir aktif kullanıcısı olup da isteyenlere direkt verirler.
  • Babamın da benim de enpara hesabımız var. Babama mesaj vs. geliyor. Bana haftada 1 mail harici hiç bir şey yok. Hesaptaki paraya göre muamele yapmaya başlamışlar. Yaptıkları çöp kampanyaları da kıvırıp kullanabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Babamın da benim de enpara hesabımız var. Babama mesaj vs. geliyor. Bana haftada 1 mail harici hiç bir şey yok. Hesaptaki paraya göre muamele yapmaya başlamışlar. Yaptıkları çöp kampanyaları da kıvırıp kullanabilirler.

Masaüstü sürümde bilgilendirme ayarları yapılabiliyor. Belki açık değildir.

• İlk Kampanyaları

11.11.2017 de N11 ile olacak. Çek ve kuponlara ek KREDİ KARTINA özel müthiş bir indirim olacak haberleri gelmeye başladı.

Özellikle geçen sene 65 milyon cirodan sonra Enpara kredi kartı için ilk kampanya seçimini n11 den yana kullanacakmış
  • Sanal bankacılıkta üstlerine yok, cepteteb falan hikaye bile olamaz.
    Merakla bekliyoruz.
  • Enpara candır.

Gözümde bitti, kullanmayın falan diyen tipler genelde yüksek faiz beklentisi içinde olan tipler.

Kardeşim bu adamlar size yüksek faiz vereceğiz diye bir vaad ile ortaya çıkmadı. Hesap işletim ücreti almayacağız dediler, almıyorlar. Havale-eft ücretsiz olacak dediler evet ücretsiz. Ayın enparalısı olayına millet takıldı, söyledikleri şartları yerine getirmek oldukça basit banka hesabı kullanan her insanın kolayca yerine getireceği şartlar, imkansız şeyler istemiyorlar sizden. Banka kartları birçok yerde kredi kartı gibi geçiyor, sadece taksit yapılamıyor. Kartla alışveriş için internet şubeden kartı internete kapatıp açabiliyorsunuz veya limit koyabiliyorsunuz, ara sıra güzel kampanyaları indirimleri oluyor, müşteri hizmetlerine 1-2 dakika içinde bağlanıyorsunuz.

E daha ne yapsın bu insanlar?

Ekşi sözlükte de aynı tipler var sürekli. Bıraktım kullanmıyorum goygoy goygoy, soruyorsun hayırdır niye bırakıyorsun ne şikayetin var. Yaaa işte döviz kurları faizleri düşük. Sen kullanma zaten kardeş, adamlar avantajlı şubesiz bankacılık hizmeti veriyor faiz odaklı bir hizmet vaad etmiyorlar size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Mayıs 2017; 15:33:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Enpara candır.

Gözümde bitti, kullanmayın falan diyen tipler genelde yüksek faiz beklentisi içinde olanlar, dövizlerden yüksek kar etme beklentisi olan tipler.

Kardeşim bu adamlar size yüksek faiz vereceğiz diye bir vaad ile ortaya çıkmadı. Hesap işletim ücreti almayacağız dediler, almıyorlar. Havale-eft ücretsiz olacak dediler evet ücretsiz. Ayın enparalısı olayına millet takıldı, söyledikleri şartları yerine getirmek oldukça basit banka hesabı kullanan her insanın kolayca yerine getireceği şartlar, imkansız şeyler istemiyorlar sizden. Banka kartları birçok yerde kredi kartı gibi geçiyor, sadece taksit yapılamıyor. Kartla alışveriş için internet şubeden kartı internete kapatıp açabiliyorsunuz veya limit koyabiliyorsunuz, ara sıra güzel kampanyaları indirimleri oluyor, müşteri hizmetlerine 1-2 dakika içinde bağlanıyorsunuz.

Ekşi sözlükte de aynı tipler var sürekli. Bıraktım kullanmıyorum goygoy goygoy, soruyorsun hayırdır niye bırakıyorsun ne şikayetin var. Yaaa işte döviz kurları faizleri düşük. Sen kullanma zaten kardeş, adamlar avantajlı şubesiz bankacılık hizmeti veriyor faiz odaklı bir hizmet vaad etmiyorlar size.

+1

Enpara kapatılsın 2 gün sonra değerini anlarlar.

• 5-6 tane bankayı aktif kullanıyorum iş, şahsi işlemler için. İnternet şubesi olarak tek hoşuma giden banka Enpara. Müşteri hizmetleri güzel, bir işiniz düşse diğer bankalar gibi mutsuz temsilciler ile görüşmüyorsunuz. Tek eleştirim şu hediyeler hala gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Enpara bitti benim gözümde. Ne çıkarsalar fayda etmez artık.

NEden?
  • komple cepttebe taşındım geç kaldılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Enpara bitti benim gözümde. Ne çıkarsalar fayda etmez artık.

Ortaya bir şey sallayıp gidiyorsunuz. Sebebini de yazsana.
  • geçti artık daha çalışadursunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Enpara candır.

Gözümde bitti, kullanmayın falan diyen tipler genelde yüksek faiz beklentisi içinde olan tipler.

asıl sacma sapan tipler sizin gibi hayatinda banka gormemis insanlar.. sizin o dediklerinizi zaten maas aldiginiz bankalar bile kac yildir yapiyor! soyledikleriniz o kadar cahilce ki! enpara bir kere yuksek faizle basladi hizmete! reklamlari yuksek faiz uzerine idi! o diger butun dediginiz hizmetler de butun bankalarin enpara tarzi hizmetleri var...

bizim gibi tipleri elestirmeniz dogal... cahillik mutluluktur ne de olsa, boyle devam edin...

Paranıza yüksek faiz şeklinde bir reklamları vardı, kendi içlerinde yaptıkları değerlendirmeye göre faiz oranı belirliyorlar ve bunu yüksek faiz oranı olarak tanımlıyorlar. Bu adamlar size "yüzde xx faiz vereceğiz sürekli" diye bir garanti verdi mi? Vermedi.

E şimdi buraya gelip saçma argümanlarla kendini savunup ağladığında cahilliği geçtim zavallı olduğun gerçeği ortaya çıkmış oldu. Faiz oranı hoşuna gitmediyse gidersin başka bankaya, yok kapatacağım yok bırakacağım diye ağlamayın, sen kimsin ki? Sen gittin diye banka mı batacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Mayıs 2017; 22:51:51 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.