Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Işte olay o bunlar kart aidatı olmasın iyi kampanyalarla çıkaralım diyordur qnb de yok o kadar bütçe size vermiyorum diyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOFTR

Arkadaşlar yanlış yere yazıyorsam kusuruma bakmayın lütfen. Finansbank mobilde boyner için 400/100 kod veriyor. Belirli bir ücret karşılığında bana satar mısınız? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Elleriniz dert görmesin...

bana mesaj at vereyim benim var finansbank kk kullanmıyorum
  • Burada önemli olan konu kampanyalar indirim şeklinde mi olacak, yoksa ParaPuan şeklinde mi? Eğer ParaPuan olursa Finans POS'u bulmak gerekecek ve çok yaygın olmadığı düşünüldüğünden müşteriler açısından olumsuz durum. Puan kampanyaları yerine indirim kampanyaları olmalı.
  • Bi gelişme varmı ? Tam olarak anlamadım 2017 de çıkacak dediler . Bitti nerdeyse . Bir bilgisi olan varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Belki enpuan falan diye kemdi puan sistemlerini çıkartırlar

• 36 yaşına girdim ve hayatım boyunca gerek duymadığım için hiç kredi kartı kullanmadım , ENPARA çıktığından beri enpara kart kullanıyorum ve artık maalesef benimde kredi kartı çıkarmam gerekiyor. Sırf bu zamana kadar seninle mutlu mesut yaşadığım için güzel günlerin hatrına kredi kartı dünyasına ENPARA ile gireyim diye bekliyorum ( kendimi sana saklıyorum enpara çabuk ol yoksa başka banka ile MİLLİ olacağım :) ama Bekle bekle nereye kadar çıkar artık şu kredi kartını, yıl sonuna kadar beklerim baktım halen çıkmadı seni başka banka ile aldatacam kusura bakma ENPARA.

• hooper113 kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibiydim hocam. 40'ından sonra Axess çıkardım. Doğru kullanıldığında iş görüyor.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız doğru kullanıldığında her türlü iş görür ve günümüz şartlarında önemli bir ihtiyaç haline geldi. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

Evet haklısınız doğru kullanıldığında her türlü iş görür ve günümüz şartlarında önemli bir ihtiyaç haline geldi. Güle güle kullanın.

Ne kadar dikkat etseniz de ne kadar doğru kullansanız da kredi kartı ile alışveriş , nakit parayla yapılana göre daha çok harcatır.

• Enpara ile Finansbank biraz daha ayrı duruyor mesela garantione bilgilerimle garanti intermet şubesini kullanabiliyorum fakat enpara bilgilerimle finansbank şubesini kullanamiyorum

• Dünya kadar banka var. Niye illa Enparadan kredi kartı almakta diretiyorsunuz?

Hiç mi yok avantajlı kredi kartı veren banka?

• Enpara kredi kartını ne zaman çıkaracak bir haber varmı ?

• Beklemekten sıkıldım ve bugün garanti bankın kartını çıkardım,enparanın kredi kartı çıkarıcağı falan yok insanlarla kafa buluyorlar.Haftaya enparada yüklü tüm paramı çekip başka bankaya aktaracam.
  • ben de istemeyerek de olsa fix card çıkardım, fakat internet sitelerinde de yazıyor 3 ayda bir hesap işletim ücreti olarak 38.25 tl alıyolarmış. kullanıyosanız alıyolar mı böyle bi ücret, aidatsız kartın ne anlamı kalıyor o zaman ?

http://www.fixcard.com.tr/fix-ile-tanisin/faiz-oranlari-ve-ucretler.aspx
  • O ücret vadesiz hesap için.

Kredi kartı için herhangi bir aidat v.s ödemesi yok.

Detaylar
    http://www.qnbfinansbank.com/kartlar/kredi-kartlari/fixcard.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 2 Kasım 2017; 22:7:12 >
  • O ücret vadesiz hesap için.

Kredi kartı için herhangi bir aidat v.s ödemesi yok.

Detaylar

http://www.qnbfinansbank.com/kartlar/kredi-kartlari/fixcard.aspx

• LOFTR L kullanıcısına yanıt
    hala geçerli mi bu ?
  • eee kasım oldu hani kart nerde :/
  • Yıl 2018 olucak kart hala yok piyasada

• kart ne zaman cikacak bilgisi olan varmi ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.