Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 ekimde 5. yılına özel kampanyalarla birlikte lanse edilir.
  • En para candir okdadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sormuştum. Bize 2017 nin 2. kısmında olacak dendi. Ancak henüz şimdiye kadar açıklanmadı, ama 2018 e kadar kesin açıklanır ve bundan da ilk siz müşterilerimiz haberdar olur dedi.
  • Zaman ilerledikçe beklentim artıyor inşallah düzgün birşey çıkarırlar

• Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde cumhuriyetin 100 yılına yakışır bir kredi kartı ve kampanyaları çıkartacaklarmış.

• Cepteteb kullanıyorum. Eft havalr ücret yok hesabına 100 TL koy günlük faiz işletiyor durduğu her gün istedigim zaman çekerim paramı çekemezsin vade var demiyor gece gündüz. Çağrı merkezine baglanırken hiç beklemedim daha. Kredi kartı artık ücret alıyor alsınlar onu da düzğün iş yapana helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikymz93 -- 8 Eylül 2017; 21:45:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alikymz93 A kullanıcısına yanıt
    ee napalım niye buraya yazdın bunu?
  • konu başlığını "ENPARA KREDİ KARTI GELEMİYOOR" diye değiştirelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Enpara candır.

Gözümde bitti, kullanmayın falan diyen tipler genelde yüksek faiz beklentisi içinde olan tipler.

Kardeşim bu adamlar size yüksek faiz vereceğiz diye bir vaad ile ortaya çıkmadı. Hesap işletim ücreti almayacağız dediler, almıyorlar. Havale-eft ücretsiz olacak dediler evet ücretsiz. Ayın enparalısı olayına millet takıldı, söyledikleri şartları yerine getirmek oldukça basit banka hesabı kullanan her insanın kolayca yerine getireceği şartlar, imkansız şeyler istemiyorlar sizden. Banka kartları birçok yerde kredi kartı gibi geçiyor, sadece taksit yapılamıyor. Kartla alışveriş için internet şubeden kartı internete kapatıp açabiliyorsunuz veya limit koyabiliyorsunuz, ara sıra güzel kampanyaları indirimleri oluyor, müşteri hizmetlerine 1-2 dakika içinde bağlanıyorsunuz.

E daha ne yapsın bu insanlar?

Ekşi sözlükte de aynı tipler var sürekli. Bıraktım kullanmıyorum goygoy goygoy, soruyorsun hayırdır niye bırakıyorsun ne şikayetin var. Yaaa işte döviz kurları faizleri düşük. Sen kullanma zaten kardeş, adamlar avantajlı şubesiz bankacılık hizmeti veriyor faiz odaklı bir hizmet vaad etmiyorlar size.

Valla çok güzel yazmışsınız..
    Ben şu an da enpara yı 1. bankam olarak kullanıyorum. 2. si de cepteteb .. ikisinden de memnunum.. çok sıklıkla eft yapıyorum ve ücret falan ödemiyorum memnunum ikisinden de.. herkes ihtiyacına göre seçim yapsın..
  • Cepteteb mi Enpara mı dersen Enpara'yı tek geçerim kredi kartı olmamasına rağmen. Cepteteb'in kampanya puanlarında yaşattığı sorunlar yüzünden kartı çok nadir kullanıyorum. Kampanyaları farklı karttan takip ediyorum.

Ayrıca kredi olayında Enpara'nın faiz oranı yüksek gibi görünse de büyük bir fark yok arada. Dosya masrafı, sigorta ücretinin fazlalığı ile toplam ödeme tutarı hesaplandığında 1.30 faiz oranından bile daha ucuza gelebiliyor Enpara'nın 1.49'luk kredi faizi.
  • Subat kullanıcısına yanıt
    katlıyorum hocam .Bu banka yahu kampanya sitesi değil ki .

Beğenmeyenlerin çoğu enparayı bu dijital ortam kampanyası , yemek kampanyası vs için kullanan kişiler.

Birde ayın enparalısı olayına kızıyorlar.Sen enparayı sadece uygulama satın almak bolca eft yapıp elalemin faturasını ödemek için kullanıyorlar sonra enpara şöyle de yaptı böyle de yaptı kızıyorlar.

Tabi ki eleştiriler var.Faiz rakiplerinden çok daha yüksek olabilir. Tabi bununda nedenleri vardır son 3 yılda amacı dışına çıktı enpara zamanın kampanyalara epey bütçe ayırdılar.İleride çok daha rekabetçi olacağına inanıyorum .

İkinci eleştirim ise sessiz sedasız krediye sigorta masrafı eklemeleri soran kişilerede ödemeyenler oldu zarar ettik gibi basit açıklamalarda bulunmaları can sıkıcı. Tabi burada insanlarımınızın iyi niyet ve iyi hizmeti suistimal ettikleride bir gerçek. Ancak ne olursa olsun enpara bunun güvencesini sağlamakla yükümlüydü.

Ben enparanın bütün olarak yorumlanması tarafındayım .Ve hem müşteri hizmetleri olsun hemde sistemsel ve hizmet olarak olsun türkiyede belki de bir ilki gerçekleştirdiler.

Ancak üzülerek söylüyorum ki bizim milletimize soyguncu , hortumcu banka lazım
  • hadi be enpara çıkarın artık şu kredi kartını
  • Arkadaşlar ben de konuyu şimdi gördüm. Bana kalırsa kart ücreti olmayacaktır. Kredi kartlarında taksitli nakit avans diye bir şey var biliyorsunuz. Kredi gibi kullanabiliyorsunuz. Bununla ilgili bir kampanyası olabilir.

Kredi kartı için şöyle bir kampanya da bekliyorum. Birikim hesaplarında ayın enparalılarına +1 eğer enpara kredi kartı varsa +1 puan toplamda +2 puan birikim faizi arttırımı gibi.

Enpara' nın özellikle para akışı yoğun ve işlemlerini sıklıkla Enpara üzerinden yapan müşterilerine vadeli mevduat hesaplarında da +1 puan uygulamasına geçmesi gerekir bence.

Bence geliştirilecek ve iyileştirilecek çok yanı da olsa Enpara Türkiye' de bir numara. İkinciyi sorarsanız tartışılır ama Enpara' nın sıralamadaki yeri belli.

Kredi kartını ve kampanyalarını merakla bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 19 Eylül 2017; 14:34:35 >
  • oho çıkacağı yok 1 seneyi geçti çıkacak dediler çıkmadı hala. milletin kredi kartları var onların içinde bi sürü puanları var hiç düşünmüyolar
  • Benim kredi kartı hakkındaki soruma cevapları

Hem müşterilerimizin çok severek kullanacağı hem de Enpara.com’un ürün/hizmet kalitesine uygun bireysel bir kredi kartı çıkarmak için çalışmalarımızda sona yaklaştığımızı bilmenizi isteriz. Ancak çalışmalarımız henüz tamamlanmadığı için ne yazık ki detayları hakkında bilgi paylaşamıyoruz. Detaylar netleştiğinde tüm müşterilerimizle paylaşacağız.J

Bence bu sene gelmiyecek

Not: sondaki j yi ben eklemedim öyle gönderilmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    sanki uzay mekiği yapıyorlar arkadaş ,kaç yıldır sona yaklaşıyorlar ama o son gelmek bilmiyor :)
    detaylar hakkında ne bilgisi verecekse ?
    kredi kartı nedir sanki ilk defa öğreneceğiz ?

yıllık kullanım ücreti olmayan ,diğerlerinden cazip kampanyalar yapan bir kart çıkartırlarsa işe yarar bunun dışında ,başkalarının vermediği neyi verecekler ?

ücretsiz kredi kartları çıkmadan önce çıkartsalardı bir önemi olurdu ,şimdi fazladan ne verecekler ?

bence de bu sene değil ,hiçbir zaman gelmeyecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Benim kredi kartı hakkındaki soruma cevapları

Hem müşterilerimizin çok severek kullanacağı hem de Enpara.com’un ürün/hizmet kalitesine uygun bireysel bir kredi kartı çıkarmak için çalışmalarımızda sona yaklaştığımızı bilmenizi isteriz. Ancak çalışmalarımız henüz tamamlanmadığı için ne yazık ki detayları hakkında bilgi paylaşamıyoruz. Detaylar netleştiğinde tüm müşterilerimizle paylaşacağız.J

Bence bu sene gelmiyecek

Not: sondaki j yi ben eklemedim öyle gönderilmişti

Bukadar süre bekletip dandik bir kart çıkarmazlar herhalde. Ya da beceremediler ya da tutmayacağını anladılar oyalıyorlar milleti.

Enpara sitesinde pek yakında diye aşağıdaki bilgiler var. kartsız para çekmeyi yapmışlar. Ama kredi kartı hedefinde tıkanmışlar. Yani biraz ağır kalıyorlar bence.

Yakın zamanda hayata geçirdiğimiz ve 2017 sonuna kadar hayata geçirmek üzere şu anda üzerinde çalıştığımız ürün ve hizmetleri buradan takip edebilirsiniz.

ATM'lerden kartsız para çekme

Kredi kartı

Cep telefonuna 7/24 para transferi yapma

Karekod ile QNB Finansbank ATM'lerinden işlem yapma

SMS bilgilendirmelerini cep şubesi üzerinden 'bildirim' olarak alma

• puntoyel kullanıcısına yanıt
    Karekod olayı normal finansbankta geldi onun sistemi hazır mobil uygulama guncellemesiyle gelir ama kredi kartı belli değil aceba katarlilarmi izin vermiyor cardfinans kimse almaz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yanlış yere yazıyorsam kusuruma bakmayın lütfen. Finansbank mobilde boyner için 400/100 kod veriyor. Belirli bir ücret karşılığında bana satar mısınız? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Elleriniz dert görmesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Karekod olayı normal finansbankta geldi onun sistemi hazır mobil uygulama guncellemesiyle gelir ama kredi kartı belli değil aceba katarlilarmi izin vermiyor cardfinans kimse almaz diye

Zaten enpara’ da QNB ‘ nin değil mi? Her türlü QNB kazanacak. Bence kredi kartı aidatı kesinlikle olmayacak. Ama sadece bu kartın piyasada tutması için yetersiz. Bekledikçe insanların beklentileri arttı artık aidatsız hiç bir başka avantajı olmayan kuru kuruya bir kart çıkarttık diyemezler. Bakalım ne olacak.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.