Şimdi Ara

ENPARA Kredi Karti Başvurusuna 150Tl Hediye (Her Şey yanımda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
3.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ENPARA Kredi Karti Başvurusuna 150Tl Hediye (Her Şey yanımda

ENPARA Kredi Karti Başvurusuna 150Tl Hediye (Her Şey yanımda

• 7 Mart'a kadar 150 tlnin değeri 50tl olur kalsın
  • Hem yeni müşteri hem mart ayı...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 5 Ocak 2023; 20:56:18 >
  • enparayı yöneten ekip lideri değiştirildiğinden beri enparadan artık bir cacık olmuyor... en azından ben böyne düşünüyorum. belki lider hala aynıdır ama bu tuhaf durumu açıklayacak başka bir sebep göremiyorum

• Yeni müşteri den kasıt enpara hesabım var ama kredi kartı yok başvurup yararlanabilir miyim?
  • Gkngns12 G kullanıcısına yanıt

Bende anlamadım

• Burgandan sonra enparayı pasife aldım böyle giderse kapatırım hesabı
  • bu enpara finansbank iştirakı kart aidatı almayacağım diye yemin billah ettiği halde

neden yeni müşteri bulamıyor ? neden kimse enparaya teveccüh etmiyor? da

arkadaşına tavsiye et diye önce 2002 başında 50 tl

temmuzdan sonra 100 tl promosyon ile atraksiyon yaptılar baktı olmadı:

bu yılın başında da

vodafonu almış yanına 150 verecem gel diyor?

• vitriol kullanıcısına yanıt

Kredi kartı ana konuda çalışan arkadaş müşteri sayısının çok hızlı bir şekilde katlandığını belirtiyor.

• Akbank kart puanlarını nakite nasıl çevirebiliriz
  • aile içinden ikinci bir kart başvurusunda bulunduk kredi kartını çıkartmadılar. anladığım kadarıyla onaylanmıyor herkesin ki hatta maaş garantili olmasına rağmen oldu.

• Taksitlendirme yapmıyor artık birçok sitede. Ayrıca faizsiz taksit yaptığı siteye bir daha taksit yapmaya çalıştığımda 1.36 faiz çıkardı garip bir şekilde.

• kerlensu K kullanıcısına yanıt
    Yarıya yakın bonus verdiler,9 ay için
  • Enpara maaş kartım üstüne her ay 50-60k para giriyor aynı hesaba ama kredi kartı vermiyorlar çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Enpara maaş kartım üstüne her ay 50-60k para giriyor aynı hesaba ama kredi kartı vermiyorlar çözemedim.

Şartları ağır zor veriyor.

• Hey gidi heyyy.

İlk çıktığı seneler 2013/2014 yılları.

Her internet harcamasının %50 si iade. Kampanyası geldi aklıma.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Daha çok şans usülü galiba, 6 ay önce denedim vermedi. 1 ay evvel denedim yine vermedi, aynı hafta içinde ikinci kez denedim, verdi:) öğrenciyim gelirim yok.
  • isebakyauv İ kullanıcısına yanıt

Bana olumlu ama limitiniz dolu dedi. Denizbank 11bin verdi sonra. İş bankası vakıf vardi.

• Enpara eski müşterilerin ekmeğini yiyor. Kampanya yok, puan vs. yok, olan kampanyaların da şartları saçma sapan. Kurlar arası makas da diğerlerine göre gereksiz yüksek. Ben kapattım gittim, bu saatten sonra da bana uzak olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.