Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.435
Cevap
515
Favori
1.838.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben basvurdum onaylandı mesajından 5 gün sonra kart elimdeydi yanlız gece yarısı 23:00 te kartı bıraktılar o biraz can sıkıcıydı.
  • Ödemeyi bkm express ile yapıp taksitlendirme yapan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrc57

1 aydır kart gelmedi. Var mı benim gibi kartı gelmeyen hala?

3-4 ay gibi bir sürede teslim edilmedi bende iptal ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrc57

1 aydır kart gelmedi. Var mı benim gibi kartı gelmeyen hala?

20 gün oldu. 5 gün önce aradım 15 günde teslim edilmesi gerekiyor dedi. kayıt açtı ne gelen var ne giden. yanılmıyorsam aktif kurye ile sorun yaşıyoruz gibi bir cümle kullandı. aynı şekilde finansbank fix karta başvurdum o da gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Ödemeyi bkm express ile yapıp taksitlendirme yapan oldu mu?

Evet yaptım taksitlendirdi

• Trenyol kampanyası için kullandım , acaba o alışverişi taksitlendirsem iade yine de gelir mi?
  • Kartım basıldı, kartın şifresi mesaj olarak da geldi her şey tamam ancak, firma olarak Aktif Kurye ile çalışıyorlarmış. Kart kurye elemanında olduğu halde hala getirmiyo. Şikayet amaçlı Enpara Müşteri Hizmetleini de aradım ama sonuç da değişen bir şey yok.

Ümidi kestim gelmeyecek bu kart galiba

• Ben taksitlendirdim.Mantık olarak sorun olmaması lazım.Hem iade alacağız.Hemde taksitle ödeyeceğiz
  • Evet, gelir. Sıkıntı olmaz...

• bsrkycn B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu kredi kartı yüzünden enparadan artık tiskindim. pek kullanmıyorum artık gerçek yüzleri çıktı ortaya bu kart ile
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Neden? Ne yanlış yaptılar size ya da herkese?

• Ben ilk çıktığı zamanlarda almıştım fakat halen aklıma takılan bir soru var

Şimdi biz bu enpara kredi kartı ile hangi sitelerden vade farksız, faizsiz taksitli alışveriş yapabiliriz? CardFinans geçen yerlerde olmuyor dedi Müşteri Hizmetleri.
  • Kartta tek eksik sanal kart gerisi fasa fiso adamlar yapmış kullanıyoruz işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Sanal kartı da yapmayacaklar görünüyor, son gelen maildeki bilgiye göre. İnternet alışveriş limiti belirleyin alın diyor ama aynı şey değil.

Bu arada babama da aldım. 1 haftada her türlü kartı getirdiler. 3 Kez geldiler. Banka Kartı, kredi kartı, birde banka kartında ismimin bulunmasını istediğim kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

şu kredi kartı yüzünden enparadan artık tiskindim. pek kullanmıyorum artık gerçek yüzleri çıktı ortaya bu kart ile

*tiksinmek

• şoktan ütü masası aldım taksitlendiremezsiniz diyor. heralde market oldugu için.
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    En onemlisi enpara musteri memnuniyeti degilmiydi kac kisiye kurye firmasi yuzunden eziyet cekti geldi gelecek diye. Limit vermiyolar nasil bi sistemleri varsa artik hic kullanmadigim bankalar bana yuksek rakamli kartlar veriyor ama enpara nedense duzgun bi limit vermiyor, neden bizden kredi kullanmadiniz hic diye ariyolar ek para limiti tanimlayalim diye ariyolar. birikiminizi neden bizden cektiniz diye ariyolar. Ben sogudum bu nedenlerden dolayi zaten kartinin ucretsiz 3 adet taksitlendirme disinda bi avantaji yok

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    T büyük öğretmenim 😀

• Bugün müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Kartım teslim edilmedi edilmeyecekse iptal ettireceğim uğraşmayacağım artık dedim. En doğal hakkınız gibi bir şey söyledi müşteri temsilcisi. Talep oluşturdu şaka gibi. 25 gün oldu kart bir türlü gelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.