Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben basvurdum ve bana 10000 tl limitli kredi kartini onayladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar yeni çıkaracağım enpara karta kredi kartı verirler mi ?

• ibo83 kullanıcısına yanıt
    Finansbank kredi kartı olanlar özellikle başvurmalı.Ortak limitli tanımlanıyor kampanyalardan mahrum kalmaya gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizotipall

Finansbank kredi kartı olanlar özellikle başvurmalı.Ortak limitli tanımlanıyor kampanyalardan mahrum kalmaya gerek yok

Peki finansbank kart aidat ucreti yok mu?

Bu karta basvuranlar surpriz odeme aidat cıkmasın diyenler.

Mesela benim zaten kredi kartım var.Deniz Bonus.

Ek hesabım yok.2000 tl maas alıyorum.

En para kartı benzin-otobus,ucak bileti vb durumlar icin kullanacagim yilda 6 islem olunca aidat yok hatta uceti 7.ayda iade diyorlar iyi dedim onaylandı

• quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

quote:

Orijinalden alıntı: 44cihan44

Benimde basvurum onaylandi kart yolda .Kart kullaniminda bir sorun var mi arkadaslar poslarda falan sorun oluyor mu

12saat oldu hala başvurum inceleniyor. Kaç saatte belli oluyor sonucu

Benim basvuru 1 sn de onaylandi

• Baska kampanya yapmayacak herhalde enpara bu kampanyalar zaten vardi halk akbank arada garanti. enpara gibi limit de yok

• Reddedilenler tekrar tekrar başvuru yapmasın 1-2 ay geçsin sonra başvuru yapın ve Akbank ile findeks puanına ücretsiz bakın bir yerde bir sıkıntı olabilir.

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

• Enpara kredi kartında taksitli nakit avans bulunmuyor galiba? Güzel bir kampanya yıl sonu süper olurdu.

• Sanırım oğrenci olduğum için kredi kartı başvurum olumlu sonuçlanmadi. Öğrenci olup da kart almaya hak kazanan var mi?

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Cuma saat 18:00 civarı kartım kurye verilmiş. Bursa'da ikamet ediyorum tahmini kaç günde gelir. Size kaç günde geldi kartı. Hangi şehirdesiniz?

• Bu başlık altında ücretsiz peşine taksit kampanyasının konuşulması lazım, herkes yaptığı alışverişleri ve tecrübelerini aktarması gerekiyor ama onun dışında her konu konuşuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Reddedilenler tekrar tekrar başvuru yapmasın 1-2 ay geçsin sonra başvuru yapın ve Akbank ile findeks puanına ücretsiz bakın bir yerde bir sıkıntı olabilir.

Usta size getiren kurye sizi aradımı?

Lanet olsun Aktif ileti kuryeye.

12 saat acık ana yol ustunde mng kargoya gelmedigi halde geldim tekrar ziyaret edilecek yazmıs.

Salı yurtdısın gidiyorum.

Telefon numarası bulamiyorum 0850 ile baslayan haric onda iae insan yok dijital sekreter var.

5 gün oldu haftaya kalırsa ben yokum

• quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Cuma saat 18:00 civarı kartım kurye verilmiş. Bursa'da ikamet ediyorum tahmini kaç günde gelir. Size kaç günde geldi kartı. Hangi şehirdesiniz?

Allah belasini versin onların.

12 saat acik koskoca mng kargoya gelmeden geldi demis 1 hafta olacak kart kurye ile geziyor .

Bendr bursa nilufer çalı sanayi bolgesindeyim.

telefon no da yok 0850 baslayan dijital sekreter 10-15 gun bekle diyor banka..

Bende salı yurtdısına gidiyorum enpara ile calismayacagım dedim.

Encok sikayet aktif ileti-aktif kuryede

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Diğer kartların limitini düşürdüm enpara için

enpara candır bakalım daha ne kampanyaları olucak

ne kadar limit düşürdünüz ? bende de aynı problem var. diğer bankadan limitim yüksek diye enpara onaylamadı
  • Limitten dolayı kartı onaylanmayan arkadaşlar. Diğer bankalardaki limiti düşürdüğünüzde bu sisteme hemen yansımıyor. 7-14 gün arası değişiyor. O yüzden en az 7 gün geçtikten sonra tekrar başvurun.

• Enpara kredi kartını da enparayımds kapatıcsm 1000 tl limitli kartı napıyım??? 50bin kredi hazır diyr mesaj göndermeyi biliyor

• Yurtdışından taksitle tablet alabilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Bu başlık altında ücretsiz peşine taksit kampanyasının konuşulması lazım, herkes yaptığı alışverişleri ve tecrübelerini aktarması gerekiyor ama onun dışında her konu konuşuluyor.

EnPara ana konusu varda yazmadıkmı?

Bu konu bir nevi ana konu..

*Alanlar-Alamayanlar-

*Limit düşürüp alanlar

*Öğrenci olup alanlar/alamayanlar..

*Kartın taksit isleminin nasıl calistigi

*Nelere taksit yapıp yapmadıgı..

*Mevcut limitin yukselmesi icin ne kadar beklemek gerektigi (6 ay) insanlar soruyor ögreniyor.

• kredi kartım geldi ancak enpara mobil uygulamasından kredi kartımın şifresini telefona yollatmak istediğimde operatörden kaynaklı bir sorundan dolayı şifrenizi gönderemiyoruz diye hata veriyor. çözümü nedir? hattımı bir hafta önce ttkom dan vodafone a taşımıştım.
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Enparada garip bir vodafone problemi türedi. Dün de ben mobil uygulama üzerinden girmeye çalıştım Vodafone hatası gibisinden bir hata verdi, tekrar denedim girdi. Hattım Vodafone, nedir nedendir bilmem. Ama bu Vodafone a hiç güvenmez oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.