Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deorvine Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.434
Cevap
514
Favori
1.837.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu nasıl bir savunma anlayışı? Sanal kartla bu bir mi? Birinde bilgilerinizi hiç vermiyorsunuz. HİÇ. aksi bir durumda 1 saniyede o kartı yok edi,yorsunuz ve asıl kartla yola devam ediyorsunuz. Aynı şey mi?

Bddk henüz yasaklamamışken Finansbankta olmasına rağmen güvenlik nedeniyle touchid parmak izini uygulamasına koymayan Enpara'nın güvenlik anlayışı epey değişmiş anlaşılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hera09 kullanıcısına yanıt
    Taksit işlemlerini provizyondan çıktıktan sonra yapabiliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LampdaLamp

Yasal limit boşluğunuz olmadıgı için veremiyoruz dediler, yapı kredide aynısını söylemişti? ne yapmam gerekli

Gelirini artır yada diğer kart limitlerini azalt azaltan bile 1 ay sonra güncellenir öyle verirler bende de öyle oldu reddedip durdular 20 bin limit kapattım 1 ay sonra verdiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de Enpara nın en tırt uygulaması oldu kredi kartı...
    Yunan iyiydi Qatar yüzüne gözüne bulaştırdı şahsi kanaatim.

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Gece 00:00 civarı güvenlik resmi çıkıyor diğer saatlerde çıkmıyor

• serta2 kullanıcısına yanıt
    Taksit uygulamasını soranlar için;

"Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) tasitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alışverişleri, doğrudan pazarlamayla ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alışverişlerinde taksit uygulanamaz." Kaynak:GG

Mesela akaryakıtı taksit yapamıyorum, taksit yapmaya dahi girişemiyorum. Doğrudan yasak kapsamında olduğu için işlemi başlatamıyoruz. Mesela karfur alışverişinde doğrudan bu harcama taksitlendirilemez diyor.

Ben KYK borcunu ödedikten sonra 6'a böldüm. Bana ödemenin taksit sınırlaması kapsamında kalmadığını onaylatarak kabul etti.

Migrostan elektronik alınca gıda harcaması olarak kabul ediliyorsa taksit yapılamayacaktır. Ancak metro marketin mesela gıda dışı alışverişi doğrudan kendisinin taksitlendirdiğini biliyoruz. O yüzden bir çözüm bulunabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturkakin

Gece 00:00 civarı güvenlik resmi çıkıyor diğer saatlerde çıkmıyor

Sağolun bilgilendirme için....

• aidatsız kart veriyor iyi güzel de en azından puan/pos cihazında taksit/şu kadarlık alışverişe şu kadarlık indirim vs. gibi hiçbirşey yok. dümdüz kredi kartı. umarım ilerleyen zamanlarda iyileştirmeler yaparlar
  • 2012 dan beri enpara ile çalışıyorum 2 dk önce başvurdum,onaylandı mesajı geldi bu ne hız gençler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 24 Şubat 2018; 10:11:47 >
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Yıllık 600 TL alışverişe 100 TL iade veriyor.Yeterli mi? dersen hayır, ama ilerleyen zamanlarda mutlaka daha fazla kampanya gelir.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aidatVerenKartKampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarnat1985 -- 23 Şubat 2018; 20:53:8 >
  • tarnat1985 kullanıcısına yanıt
    Link açılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • linkde problem yok açılıyor

• Aradık aciliyet bildirdik hala gelmiyor bizim kart

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

2009 dan beri enpara ile çalışıyorum 2 dk önce başvurdum,onaylandı mesajı geldi bu ne hız gençler

2009 da enpara yoktu yalnız. çıkmadan 3 sene önce mi kullanmaya başladınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

2009 dan beri enpara ile çalışıyorum 2 dk önce başvurdum,onaylandı mesajı geldi bu ne hız gençler

Enpara.com, Ekim 2012'de QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün.

yüzbinlerce "mutlu" müşterisi olan Türkiye'nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

• Öldü bırakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi baktım 2012 miş 6 yıl olmuş,kurt kocayınca böyle olur gençler anlayan anlar...
  • Kartın alışverişlerde puan vermemesi çok kötü, diğer bankaların aidatsız kartlarında durum nedir bilemiyorum ama yukarıda arkadaşın yazdığı gibi dümdüz pek artısı olmayan bir kart, bende iptal etmeyi düşünmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Kartın alışverişlerde puan vermemesi çok kötü, diğer bankaların aidatsız kartlarında durum nedir bilemiyorum ama yukarıda arkadaşın yazdığı gibi dümdüz pek artısı olmayan bir kart, bende iptal etmeyi düşünmeye başladım.

Diğer bankalarda aidat almadıkları karttan puan vermezler. En azından maximum böyle. Maaş müşterisi veya mevduatta yüksek parası olanlardan bankalar kredi kartı aidatı almıyor. Tabi bu durumda o kartları kullanmak en iyisi. Maximum,bonus vs ile enpara kredi kartı pek karşılaştırılamaz. Şahsen enpara benim için sadece spotify ve yurtdışı alışverişlerinde uyguladığı makul kur için mantıklı.

Diğerleri gibi kuru temizleme-market-akaryakıt kampanyaları olsa harika olur ancak bunlar hiçbir zaman gelmeyecek gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: grkm_evo

aidatsız kart veriyor iyi güzel de en azından puan/pos cihazında taksit/şu kadarlık alışverişe şu kadarlık indirim vs. gibi hiçbirşey yok. dümdüz kredi kartı. umarım ilerleyen zamanlarda iyileştirmeler yaparlar

Zaten extra taksit
    Extre erteleme
    Nakit cekime 12 taksit
    Puan indirim verseydi Aidatlı kart olurdu.
    Yukarida saydiklarim 87 tl ucreti olan "DenizBank BONUS" kredi kartımla yapabiliyorum!!
    Gecenlerde LcWaikiki de 75 tl uzeri alisverise aninda 15 tl indirim bonus vardı..
    Fiyati 76 tl olan urun 61 tl karttan kesilecekti..
    Bir ara Hepakburada.com da 500 tl alisverise 50 tl bonus verdi 505 tl olan urun 451 tl karttan cekildi.
    Banka veya ben gibi Aidatlı kart kullananlara tabiki ayricalik taniyacak..
    Deniz bank'ın da Ucretsiz kartı vardı ama basvurmadım!!

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.