Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cihanda Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim kart aralık ayında onaylandı ama ne gelen var ne giden. uygulamada teslimat edilmesi bekleniyor yazıyor. siz de bu kadar beklediniz mi?
  • Carrefour da taksit olmuyor mu elektronik ürün aldım yapamıyorum taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanMaths

Carrefour da taksit olmuyor mu elektronik ürün aldım yapamıyorum taksit

gıdada olmuyor hocam market diye geçer
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    aktif ileti kurye ile alakalı bir durum diye tahmin ediyorum. bankayı ara halletsinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski mesajları okudum ama göremedim, kart geldiğinde eğer orda olmazsam ne oluyor? Geri mi yolluyorlar? Daha önce başka bi banka evden birisine teslim etmişti ben de sonradan şubeye gidip sözleşmeyi imzalamıştım ama bu şubesiz, dijital bankacılık olunca kafam karıştı. Şuan yurtta kalıyorum, güvenlik normalde alabiliyor bu kartı da verirler mi güvenliğe?

• gothamcity kullanıcısına yanıt
    bu imzanı ve kimlik bilgilerini almak zorunda. Sözleşme imzalayacaksın, sen olmak zorundasın
  • Enpara k.kartı çıkarmadan daha aktifti. 10*60/100 iade uygun bir oran değil. Diğer bankalar her ay internet alışverişinde 1000/100 puan veriyor. Buda ayda en az 10 kere olmak üzere 60 kere 10 tl harcarsam 100 tl iade verecek. Akbankta son 6 ayda millet belki bin tl puan kaldırdı. Enpara bu kafayla değerini yitiriyor. Arayınca nasılsınız deyip sormakla bitmiyor bu işler. Aralık ayından beri Dünyanın işlemini yaptım belki 4-5 bin tl harcadım 10 kuruş puan bile yatmadı, çünkü puan vermiyor.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, o zaman en mantıklısı kuryeyle ortak bi noktada buluşmak

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

10 gunde 1 dene hocam

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Bonus genckart 3 taksit yapiyor diye sıkıntı oluyordu ama is goruyordu en azindan ( cok nadirde olsa 3den fazla taksitgerekli olabiliyor). Insallah kartsiz kalmam (:.

Gelir arttirarak basvurmayida deneyecegim bugun 10000tl vadeli hesap actim bakalim bir etkisi olacakmi.

• Chile_Mix kullanıcısına yanıt
    her basvuru reddinde kredi notun duser daha hic alamazsin 10 gun sonra denemelisin genc kardesim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyadan Otomotiv sektöründe (oto yedek parça) 12 taksit yapmayı düşünüyorum 12 taksit yapar mı normalde 12 taksit var ama kampanyada geçerli mi?

• altungold dan 10.000 liralık altın alsam acaba taksit olarak 12 ye bölebilirmiyiz deneyen var mı

• Cuma günü enpara müşterisi oldum kredi kartını almak için. bugün kredi kartına da başvurdum 13000 TL limitli kart onaylandı en kısa sürede gelecekmiş. Aidatsız kartlar içinde sanırım en iyisi bu arkadaşlar.
    Taksit kampanyasına cep telefonları da dahil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavernac1 -- 19 Şubat 2018; 21:20:30 >
  • En kolayı, ininal karta yükleme yapılarak 60 harcamayı tamamlamak olur sanırım.
  • ozzyken kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz taksit limiti 3000 TL

• arkadaşlar başvuru yaptıktan sonra gelen kartın üzerinde isim soyisim yazıyormu, yazması için telefon ile aramak yeterlimi
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Normal kredi kartından farkı yok. İsim soy isim yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kart ne zaman gönderilir? 3 gündür başvurunuz sonuçlanmış olup, kart teslimat beklemektedir yazıyor. Ne mesaj geldi ne birşey kurye ile ilgili..

• Arkadaşlar gittigidiyor 1980 tl lik alışverişim olacak taksitlendirme bilgisi olan varmı kaça böler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyalar malesef beklentinin çok altında, cüzdanda bekliyor kart. Üstüne döviz ekstre olmaması ve sanal/ek karttan öcü gibi kaçmaları da artısı
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.