Şimdi Ara

EnPara Kredi Kartı Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
9.286
Cevap
374
Favori
1.049.514
Tıklama
Giriş
    453 Mesaj
    merhaba arkadaşlar AÖF harç ödememizi enpara kredi kartı ile yapsak. bunu taksitlendirebiliyor muyuz?? bilen var mı acaba?

• Evet, tamamlanır. İsterseniz 100 TL'lik bir alışverişinizi kasiyeri ikna edip aynı POS'tan dakikalar içinde 10 x 10 TL şeklinde çektirin, yine kampanya kapsamında sayılır. Sadece Enpara'ya biraz ayıp etmiş olursunuz o kadar :) Çünkü onlar kredi kartlarını düzenli olarak cüzdanlarından çıkaran kişileri ödüllendirmek istiyorlar bu kampanyayla. Kampanya şartlarını karmaşıklaştırmak istemedikleri için de bu tip şeylere göz yumuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ozzyken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Garantide 1000 tl limitli genc kartim vardi kredi kartina onay vermeyince kapattim. Cumartesi tekrar basvurdum yine red yedim. Aof kabul etmiyo sanirim. Yarin 10000 tl yatiracagim bakalim vadeli hesaba o zaman onay verir mi sizce? 2009 yilindan beri cesitli bankalarda hesabim ve kredi karti oldu,belki 1 belki 2 kere sonraki donem hesap kesim tarihine baktigim icin 1 2 gun gec odeme yaotim . Suan calismiyorum en buyuk etken de bu ama hesabimda devamli para bulunuyo ve giris cikista oluyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 18 Şubat 2018; 14:28:35 >

25bin vardı hesapta bende işe yaramıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Chile_Mix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kampanya kapsamında 10 TL üzeri olarak harcamalar yapıyorum Bu ay 3. Dönem bir mesaj gelmeli aslında bu kampanya kapsamında şu kadar ay daha alışveriş yapın 100 TL iade kazanın diye bu şekilde bir bilgilendirme veya bilgi edinme yolu yok değil mi?

|
    |
    Arkadaşlar kart kaç güne teslim ediliyor acaba aktif iletiden takip ettiğimde dagitim bölgesinde 14 şubat yaziyor sanirim 4 gün önce bulunduğum ile gelmiş çok kalabalik bir şehirdede değilim çanakkaledeyim hala gelmedi kart tahmini ne zaman gelir bilgisi olan var mi??

|
    |

eğer kredi kartı ile ödenen bir harcama ise, taksitlendirilir diye tahmin ediyorum.

|
    |
    muxo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj

Bunu bana güzelce anlatacak var mı beyler ben çok anlamadım ya mesela geçen ay ben 80 lira alışveriş yaptım bu ay da 200 tl toplam 3 işlem yaptım
    |
    |
    lvntcvk11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mdiler27

Bunu bana güzelce anlatacak var mı beyler ben çok anlamadım ya mesela geçen ay ben 80 lira alışveriş yaptım bu ay da 200 tl toplam 3 işlem yaptım
    quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

aylık felan bakılma olayı yok, 1 hesap kesim süresi içersinde toplam 10 tane, 10 tl ve üzeri alışveriş yapmak zorundasın. istersen markete gidersin 100 liralık bir alışverişi 10 kere de çektirirsin tamamlamış olursun, istersen 10 farklı günde tamamlarsın.
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj

Eee o zaman benim 7 tane işlemim mi kalmış oluyor yıllık bazda mı yoksa ayda mı 10 işlem yapıcam
    |
    |
    seglopsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 ayda en az 10 TL'lik 10 tane işlem gerekiyor. 3 tane yapmış isen, 7 kere daha en az 10 TL olacak şekilde işlem yapman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mdiler27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok ya toplam kaç ay yapıcaz böyle
    |
    |
    dEs_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hocam ne işe yarıyordu bu kaçırdım zor olmazsa açıklayabilir misiniz?
    |
    |
    Parasetamol1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6 ay yapacaksın. işte öğrenci veya bekar isen dışarıda yediğinde kart olarak enpara ile ödeyebilirsin, kampanyanın başka bir artısı yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj

Son soru mesela kısıtlama var mı herşey de mi geçeri otobüse kart yüklüyorum mesela 50 tl onu 5 * 10 ödeyebilirim
    |
    |
    seglopsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Madem Finans altyapısını kullandığı için puan falan veremeyen bir kart. O zaman bu kartı canlandırmanın en güzel yolu mil veren bir karta dönüştürmek olur. Zaten QNB ye bağlı değiller mi yapsınlar Fly Emirates veya Qatar Airways ile anlaşma onların İstanbul kalkışlı uçuşlarında indirimli ayrıca mille uçak bileti alalım.

Zaten parası olan adamları Enpara’ya çekebilmek için 500 bin üzeri mevduatı olanlara yüzde 14.5 faiz veriyorlar, bir de bunun üzerine kredi kartını kullananlara mil kazandırıp Qatar Airways vs uçak bileti verirlerse daha ilgi çekici bir kart olur.

Yoksa ben Vakıfbank World Cardım ile sadece bu ay 105 lira puan kazanmışken, Enpara bana yılda 100 tl verecek diye uğraşamam bu kartla.

evet yaptıkları kampanya sadece öğrencilere göre ama onlara da kart vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Madem Finans altyapısını kullandığı için puan falan veremeyen bir kart. O zaman bu kartı canlandırmanın en güzel yolu mil veren bir karta dönüştürmek olur. Zaten QNB ye bağlı değiller mi yapsınlar Fly Emirates veya Qatar Airways ile anlaşma onların İstanbul kalkışlı uçuşlarında indirimli ayrıca mille uçak bileti alalım.

Zaten parası olan adamları Enpara’ya çekebilmek için 500 bin üzeri mevduatı olanlara yüzde 14.5 faiz veriyorlar, bir de bunun üzerine kredi kartını kullananlara mil kazandırıp Qatar Airways vs uçak bileti verirlerse daha ilgi çekici bir kart olur.

Yoksa ben Vakıfbank World Cardım ile sadece bu ay 105 lira puan kazanmışken, Enpara bana yılda 100 tl verecek diye uğraşamam bu kartla.

evet yaptıkları kampanya sadece öğrencilere göre ama onlara da kart vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar

kesinlikle katılıyorum. Var olan kampanyalar tamamen 18-27 yaş arasına hitap edecek sinema-yemeksepeti-spotify gibi kampanyalarken bu kartı en az alabilen çalışmayan öğrenciler :).

Düzenli gelir sahibi zaten kartında puan biriken yakıt-market-kuru temizleme gibi imkanları olan şeyler kullanır.

Verdikleri faiz oranını da ing,finansbank veya küçük bankalar zaten gidince veriyor. Kimse online bankacılık ile uğraşmaz bu durumda.

Tek slogan ücretsiz eft olarak kaldı. Kampanya açısından cepteteb i yakalamaları gerek.

|
    |

• Yüzbaşı
    269 Mesaj

hiçbir harcama için kısıtlama yok işine yarayacaksa o şekilde yapabilirsin :)

tavsiyem kartı mümkün olduğunca az kullanıp bu şekilde eksik alış verişlerini tamamlaman yönünde olacaktır. puan felan vermediği için ekstra avantajı yok açıkçası, direk bence aylık 100 tl limit koysalardı daha mantıklı olurdu.
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    6 ay boyunca her ay 10 TL üzeri 10 işlemden, toplam 60 işlem yapmak gerekiyor. Uğraşması zor kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet macit -- 18 Şubat 2018; 23:2:57 >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.