Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 , beyazid84 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
15.440
Cevap
515
Favori
1.838.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 kişi benim referansımla üye oldular 5 kişi için teşekkür edip 5 tane ağaç dikmişler MH'ye bana maille diktiğiniz yerin fotoğraflarını atar mısınız? dedim iletelim dedi 2 yıl oldu hala iletecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fix Card ve Axess sahibiyim toplamda 16000 civarı limit var. Birde Fix karta tanımlı yurtdışı alışverişlerinde kullandığım sanal kart var.

Yurtdışı alışverişinde kullanırım nasıl olsa düşük limit verirler diye başvurdum (4 yıllık enpara kullanıcısıyım) dalga geçer gibi 15000 TL limit vermişler. Hani toplam limit maaşın bilmem ne katı olacak vs diye karar çıkmıştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

World, axess vardı, bir de bu kartı aldım. Neden aldım bilemiyorum.

memnun kalmadınız mı hocam enparanin k.kartindan bendede garanti ve paraf var başvursam mı diye düşünüyorum

• Diğer kartlardan kısıp bunu kullanmaya başladım ama kampanya şart böyle olmaz.
  • Limiti çok az tutuyorlar hesapta sürekli 7 8 bin para oluyor ama limit 2100 TL talep ettiğinde de artmiyor bir türlü 6 7 binlik kart tam işimi gorurdu

• Cryptical kullanıcısına yanıt
    Kart daha gelmedi. Yani bir avantajı yok gibi, o yüzden niye aldığımı bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Kart daha gelmedi. Yani bir avantajı yok gibi, o yüzden niye aldığımı bilemedim.

Ben de çıkışta güzel kampanyalar olur diye aldım ancak kullanmayacağım. Elimdeki en kötü kart şuan.
  • Enpara kredi kartını 2 gündür kullanıyorum .dün ve bugün 2 tane islem yaptım .13 ve 11 tl.sliplerde offline satış yazıyordu .kart limitim azalmadi .bekleyen provizyonlar kısmında da işlem yok .enparayi aradım alışveriş görünmüyor .ilk defa offline işlemle karşılaşıyorum .bu islemler kaç gün sonra görünür acaba .başına gelen varmı

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Bu kredi kartının işlemleri yavaş oluyor.

Kimi zaman işlemlerde bile geç görünüyor kimi zaman da provizyonda iki gün kadar bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Bu kredi kartının işlemleri yavaş oluyor.

Kimi zaman işlemlerde bile geç görünüyor kimi zaman da provizyonda iki gün kadar bekliyor.

200 lira aidat alacağız diye başımıza bela aldık o zaman.3 yıldır enparadan çok memnunum ama kredi kartı işlem süreci çok vasat

Aynı şeyleri ben de düşündüm.

Benim bu kartı alma sebebim taksit olayı.

Yoksa pek kullanacağımı düşünmüyorum.

Axses ve world var. Onlar yeterli bana.

• Ben kampanya için axessi, kampanyasız alışverişlerde enparayı kullanıyorum. Axess niye kullanayım ki puan vs vermeyen alışverişte?

• Ha yine de bir iyi tarafını da yazayım.

Fatura ödemelerinde fark almıyor. Benim diğer kartlar fark alıyor.

• Kampanya olmasın şu sanal kart işine bir el atsalar on numara olur ama nerede...
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Kafaları halen basmıyor, onlara göre kredi kartının alışverişte kullanacağımız limitini arttırıp çoğaltmak elimizde olduğundan bu sanal kart işini de halletmiş oluyorlar kendilerince. Oysa ki ben internet alışverişlerimde özellikle yurtdışı olanlarda gerçek kredi kartımın numarasını vermek istemiyorum. İş bankasında olduğu gibi sanal kart tanımlamak ve bu karta süreli limit tanımlamak bu kadar zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hera09 -- 15 Şubat 2018; 2:42:39 >
  • Arkadaşlar enpara hesabı açtım dün sırf bu kredi kartına başvurabilmek için ama, nedense hesabıma giriyorum başvur seçeneğine tıklanmıyor, nedendir ?
    Pos cihazı banka ile bağlantı kurmadan ofline işlem yapmış. İşyeri gün sonu aldığında hesabınıza düşer. Olurda pos arızalanır günsonu almazsa o zaman alışverişleriniz bedavaya gelir.

• Öğrenci olupta alan var mı?? İşte öğrenci kartımı iptal ettirip tekrar başvurmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Öğrenci olupta alan var mı?? İşte öğrenci kartımı iptal ettirip tekrar başvurmak istiyorum

neye göre verdikleri belirsiz. 2-3 kere başvurdum. red yedim. geçende cepteteb kredi kartına limit artırma talebinde bulundum onaylanmış.
  • matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Öğrenciler için kural şu;

Eğer daha önce ya da mevcutta bir kredi kartın varsa;

- Kredi kartının ödemelerinde problem yaşamamış olman

- Mevcuttaki kredi kartı limitinin 1.050 TL'nin altında olması (Enpara min. 250 TL limitli kart veriyor, öğrencileri tüm bankalardan toplam 1.300 TL limit alabiliyor)

- Gelir olarak min. 500 TL belirtmen (Ailenden aldığın harçlıklar, varsa öğrenci kredin, varsa bursun hepsini toplayarak girmen lazım gelirini)

- Açık Öğretim hariç Türkiye sınırları içindeki bir üniversitede öğrenci olman ve öğrenci belgeni başvururken yüklemen

Eğer hayatında ilk defa kredi kartı alacaksan;

- Gelir olarak min. 500 TL belirtmen (Ailenden aldığın harçlıklar, varsa öğrenci kredin, varsa bursun hepsini toplayarak girmen lazım gelirini)

- Açık Öğretim hariç Türkiye sınırları içindeki bir üniversitede öğrenci olman ve öğrenci belgeni başvururken yüklemen

Kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.