Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.204
Cevap
508
Favori
1.809.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben üniversite harcını odedim. Daha sonra sistem üzerinden taksit yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrduran321 kullanıcısına yanıt
    ben özel bir üniversiteye 3 aylık taksitim olan 1620 tl yi çektirdim enparadan 12 ye kadar faizsiz bölünüyordu ama ben 6 ya böldüm taksit bitmeden bıdaha odeme gelmesın dıye
  • Otomatik ödeme talimatları , kart aidatı kampanyası için yapmamız gereken harcamalardan sayılıyor mu acaba?
  • AÖF için ödeme yaptım provizyondan çıkınca bilgi vereceğim.
  • Türk Telekom cep telefonu faturasını 6 ya böldüm😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konudan anladığım, taksit olmasa millet ölürmüş. Taksit sayesinde hayatta kalıyormuş. Sanırsın taksitlendirince parayı başkası ödüyor.
  • Ne taksit sevdalı bir milletiz ya konu enpara kk taksitlendirme diye degismeli zira ya kart cikmadi ya şuna taksit olur mu mesajlarindan başka mesaj yok

• Enpara kk tırt çıktı Bütün harcamaları buraya çekmiştim ama sanırım borcu ödeyip axess ya da teb e yükleneceğim adamlar en azından kampanya yapıyor

• Enpara kredi kartı taksit kampanyasından başka kampanya çıkarsada onu konuşsak..

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Ne taksit sevdalı bir milletiz ya konu enpara kk taksitlendirme diye degismeli zira ya kart cikmadi ya şuna taksit olur mu mesajlarindan başka mesaj yok

Başlık konusunda katılıyorum, onun dışında insanın elinde ne varsa o konuşuluyor maalesef. Muhtemelen kredi kartı için özel kampanya gelmeyecekmiş parasetamol usta öyle söylemişti. Sadece her iki kartın da geçerli olduğu kampanyalar gelecekmiş. Aidatsız/ödemelerde komisyonsuz kredi kartlarından çok fazla kampanya bekleyenler de mantıksız iş yapıyor bence. İhtiyaç neyse ona göre uygun karta başvurulur olur biter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Evet

• 300 tl limit tanimlamislar kufur gibi. Tamam ogrenciyiz de bari 500 yapsaydiniz.

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Hem sonsuza kadar aidat almayıp, hem de üstüne en az 2 yıl 100 TL “nakit” olarak aidat veren (büyük ihtimalle her yıl verecek, ama enpara gidişatı görmeden kendini bağlamak istemiyor o yüzden 2 yıl), yetmezmiş gibi her ay 3.000 TL’lik tek çekim harcamanı bedava taksitlendiren (bankanın sıfır faizle 36.000 TL kredi kullandırmasıyla aynı şey, hangi banka verir?) karttan her ay acaip kampanyalar yapmasını beklemek gerçekçi değil maalesef. O kart külliyen zarar yazar bankaya, sürdürülemez.

Spotify, Netflix, Sinemia harcamalarının yarısını iade ediyor şu an. Daha 2 ay öncesine kadar yemeksepetine %20, kitaba %50, uygulama marketlerine %20 indirim yapıyordu bu kredi kartı.

Enpara’nın önceliği söz verdiği gibi sonsuza kadar masrafsız bankacılık yapmak ve olabildiğince iyi kredi/mevduat faiz oranları sunmak. Kampanyalar bunlardan sonra geliyor.

Ama merak etmeyin, yakında yeni kampanyalar gelir. Şu an kredi kartının ne getirip ne götürdüğünü anlamaya çalışıyorlar, mart ayından itibaren ufak ufak şenlenmeye başlar ortalık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Hem sonsuza kadar aidat almayıp, hem de üstüne en az 2 yıl 100 TL “nakit” olarak aidat veren (büyük ihtimalle her yıl verecek, ama enpara gidişatı görmeden kendini bağlamak istemiyor o yüzden 2 yıl), yetmezmiş gibi her ay 3.000 TL’lik tek çekim harcamanı bedava taksitlendiren (bankanın sıfır faizle 36.000 TL kredi kullandırmasıyla aynı şey, hangi banka verir?) karttan her ay acaip kampanyalar yapmasını beklemek gerçekçi değil maalesef. O kart külliyen zarar yazar bankaya, sürdürülemez.

Spotify, Netflix, Sinemia harcamalarının yarısını iade ediyor şu an. Daha 2 ay öncesine kadar yemeksepetine %20, kitaba %50, uygulama marketlerine %20 indirim yapıyordu bu kredi kartı.

Enpara’nın önceliği söz verdiği gibi sonsuza kadar masrafsız bankacılık yapmak ve olabildiğince iyi kredi/mevduat faiz oranları sunmak. Kampanyalar bunlardan sonra geliyor.

Ama merak etmeyin, yakında yeni kampanyalar gelir. Şu an kredi kartının ne getirip ne götürdüğünü anlamaya çalışıyorlar, mart ayından itibaren ufak ufak şenlenmeye başlar ortalık :)

Ben de buna benzer şeyler söylemek istemiştim :) Bir de şöyle bir sorum var kart teslim edilmeden kartı açabilirsem cep veya internet şubesinden tl yükleme - fatura ödeme gibi işlemler yapabiliyor muyum ve bunlar aidat kampanyasına dahil oluyor mu? Sorma sebebim kampanya sayfasında 'Kampanya kredi kartınızı teslim aldığınız tarihte başlar ve 2 yıl boyunca devam eder.' yazıyor, teslimden öncekiler sayılmıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı teslim edilmeden kart işleme açılmıyor. Sözleşmeyi imzalamanız lazım işleme başlayabilmeniz için, yasal zorunluluk bu.

• Enpara kredi kartı ile temassız ödeme yapabiliyormuyuz?

• Nautilus20 kullanıcısına yanıt
    Evet 50 TL dahil yapılabiliyoruz.
  • World, axess vardı, bir de bu kartı aldım. Neden aldım bilemiyorum.
  • Bişey soracam: enpara'daki bizi tavsiye edin kısmından birini tavsiye etsek ve o da enpara kullansa bir getirisi oluyor mu?

• Enpara kredi kartı ile farklı ATM den para çeksem farklı mı faizlendirir yani normalde market alışverişi yapmışım gibi gözükmez mi yani?

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.