Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobil uygulamadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YSNYNR kullanıcısına yanıt
    yok hocam, daha uzun süre..
    ben 1 haftadır kullanıyorum..
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Ben geç kalmışım o zaman.

• Başvuru onaylandiktan sonra kaç gunde geliyor acaba ? Eve teslim ediyorlar mi, yoksa direkt kişiyemi veriyorlar ?

• 2 haftadır kullanıyorum bildiğin kredi kartı işte pek bir artısı yok encard için yapılan fırsatlar/kampanyalar kredi kartı içinde geçerli

• 27 Eylül 2016 tarihinde Banka ve Kredi Kartları Yönetmeliği’nde yapılan yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), telekomünikasyon (ör: cep telefonu), kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.

Büyük ihtimal telefona da taksit olmaz
  • Ne sacma bir olay ya univ öğrencisiyim, 300 tl limitli tek bir kartim var buna basvurdum, olumsuz sonuclandi hayir borcum falan yok hesaplarimda para da var. Arıyorum sistem otomatik diyorlar arkadaş ogrenciyim kredi harçlık alıyorum nasil alcam ben bu kartı

• Gib.gov.tr üzerinden ödenen kyk borcunu 6 taksit, altungold sitesi üzerinden alınan altını ise 4 taksit yaptı. Herkes tecrübelerini yazarsa iyi olur, böylece daha geniş bilgi sahibi oluruz.
  • Az evvel musteri hizmetlerini aradım taksitlendirme konusunu;

Finansbank Pos varsa kullanin; size taksit secenekleri sunulacaktır.

Baska bankanın posu varsa taksidi yasak gurup degilse 3 haktan biri eksilip ucretsiz taksitlendirme olacak..

Neye gore nasıl 3 kez ucretsiz taksit 1 tablet aldınız 600 tl bunu ucretsiz taksitlendirme yapiyorsunuz neyin hangi bankanin posu oldugu onemli degil 1 hakkinız gidiyor.ama 500+750 iki adet tablet aldınız diyelim tutar 1000 tl geciyor 2.ucretsiz hakkınız gidiyor

• Yaptığım ödemeler 3 gündür provizyondan çıkamadı arkadaş taksitlendirme deneyeceğim provizyondan çıkmaları için keyiflerini bekliyorum işlemlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Yaptığım ödemeler 3 gündür provizyondan çıkamadı arkadaş taksitlendirme deneyeceğim provizyondan çıkmaları için keyiflerini bekliyorum işlemlerin

Evet şu anda benim pilot kullanıcı olarak gördüğüm en büyük problemlerden biri bu, harcamalar günlerce provizyonda bekliyor.
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz ve faizsiz olarak kaç taksit olacakmiş acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKFİDAN

Sektör kaç taksite izin veriyorsa o kadar, bana altın için 4, vergi için 6 taksit yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizikfelsefesi -- 15 Aralık 2017; 14:22:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKFİDAN

Kart gelince bakar soylerim (haftaya).

Bugun musteri hizmetlerini bu forumdan biri 1000 tl altı taksit olmuyor,Kart bir ise yaramaz yazdı diye aradım.

Dogruları yazdım yukarıda

• Ben devlet memuruyum bana 3000 TL limit çıkardı. Sanırım kafasına göre dağıtıyor limiti. Bir tane Yapı Kredi kartım var ama onun limiti de çok yüksek değil halbuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Ben devlet memuruyum bana 3000 TL limit çıkardı. Sanırım kafasına göre dağıtıyor limiti. Bir tane Yapı Kredi kartım var ama onun limiti de çok yüksek değil halbuki.

Gelirinizin 4 katına kadar izin veriyorlarmış limitte. Atıyorum maaşınız 3000 TL diyelim 12000'e kadar limitiniz var. Başka bankalardan da kredi kartınız var mı ve bu bankalardaki limit 9000 TL ediyor mu? Çünkü 3000 Vermesi için 9000 TL'lik hakkınız dolmuş olması gerekir.

• Macfit üyeliği 6 taksit
  • "uzgunuz, diger bankalardaki mevcut kredi karti limitlerinizin toplami yasa geregi size sunulabilecek toplam kredi karti limitinin ust sinirinda oldugundan size bir Enpara.com kredi karti limiti sunamiyoruz. Ilerleyen donemlerde diger banka kredi karti limitlerinizde bir azalma ya da gelirinizde bir artis olmasi durumunda, internet veya cep subemizden tekrar basvuru yapabilirsiniz. Size bir kredi karti sunabilmeyi cok isteriz. B001"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Gib.gov.tr üzerinden ödenen kyk borcunu 6 taksit, altungold sitesi üzerinden alınan altını ise 4 taksit yaptı. Herkes tecrübelerini yazarsa iyi olur, böylece daha geniş bilgi sahibi oluruz.

Hocam sizin kyk borcu birikmiş miydi de 6 taksit yaptılar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Gib.gov.tr üzerinden ödenen kyk borcunu 6 taksit, altungold sitesi üzerinden alınan altını ise 4 taksit yaptı. Herkes tecrübelerini yazarsa iyi olur, böylece daha geniş bilgi sahibi oluruz.

Hocam sizin kyk borcu birikmiş miydi de 6 taksit yaptılar?

Yok her ay sabit 244 ödüyorum, onu böldü :) çok da iyi oldu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.