Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.400
Cevap
514
Favori
1.834.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Or_By

motorun masrafı sana mı ait?

Hayır..Motor+Benzin+Bakımları şirketten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacasi_camurlu

Bu kredi kartı yüzünden basvurdugum krediler onaylanmiyor. 17000 kredi kartı verdiler bütün limit filan doldu bunlar yüzünden. İptal edip etmeme arasındayım. Etsem bide bundan olmak var

Bu kartı bilmiyorum ama Bonus kartlarda az bir komisyon ile Taksit çekersin..

• Hepsiburada sitesinden telefon alsam 6 taksite bölünür mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: storm

Enparanin çalıştığı kurye şirketi maalesef sıkıntılı değiştirmeleri lazım. Benim kartın gelmeside 20 gün sürdü. İddialı olmak istiyorlarsa buna çözüm bulmaları lazım.

Kuryeye vereceklerini kargoya verseler daha mantıklı

Benim kartım 2 gün sürdü gelmesi. Başvurdum 2 saat sonra onaylandı. 2 güne kullanmaya başladım.
  • ns.xombe kullanıcısına yanıt
    Başvuru aynı gün onaylanıyor, orada sorun yok. Benim kartta ertesi gün kuryeye verildi. Tarihleri kontrol ettim kuryenin ulaştırması 18 gün sürmüş ve bu süreçte gelip bulamama gibi birşey olmadı ilk geldiği gün teslim aldım. En fazla 1 hafta sürüyor ama bunlarınkini anlamadım.
  • Pazartesi başvurdum az önce geldi Ankara'da yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partir -- 18 Ocak 2018; 15:17:41 >
  • Mevcut müşterisi olmayanların başvuraları ne alemde ? Kabul ediyorlar mı ?

• Benim ki hala gelmedi

• Partir kullanıcısına yanıt
    Kuryeye verilince mesaj atmışlar mıydı?

• Çok çok özür diliyorum ama "kurye muhabbetlerini özelden konuşsanız, biz de sıcak fırsak varmı diye buraya gelsek" desem ayıp etmiş olur muyum?
  • Herhalde Enpara Kredi kartını alıp kullanıp kapattıran ilk müşterileri ben oldum. MTV kampanyasına katılayım dedim, ödemeyi yaptım ama 2-3 gün uğraştım taksitlendirme yapmadı internet şubesi, taksit seçeneği gelmedi bir türlü menü altında. ayın 14 ünde de kredi kartı ekstresi kesildi, aradım müşteri hizmetleri de vırt zırt dedi, yapamayız kusura bakmayın dedi, benim de kafam attı dedim kapatın o kartı bi daha kullanın... Kredi borcum var başka yerden kredi çekip onu da ödeyeceğim ve tamamen kapatacağım enpara hesabımı, bir MTV yi taksitlendirmediler ya çok bozuldum onlara çok.
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Bu başlığın olması bile hata, ana konuluk bir durum yok aslında, ana konu ilgili bölümün altında olur. Burada, enparadan mtv ye 3 taksit diye açar geçersin.

• Arkadaşlar telefona taksit olmuyor ya altın alsam taksitlendirip alsam nasıl olur? Kaç taksit oluyor altına ve nereden almalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ge620dx

Arkadaşlar telefona taksit olmuyor ya altın alsam taksitlendirip alsam nasıl olur? Kaç taksit oluyor altına ve nereden almalıyım?

Yasal olarak 4 taksit

Ama şu var Puanınız iyi ise

Vatan bilgisayar+Fibabank 10 taksitle veriyor

Bu kartta varmı bilmiyorum ama diğer kartımda Taksitli nakit avans var.

Sizde de varsa deneyin derim

Altın alıp geri verip nakit çevirdiğinizde 40-80 TL zarar edeceksiniz

• canınıyerim kullanıcısına yanıt
    Hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar benim bir sorunum var.kredi kartı basvurdum kartım geldi.ancak kredi kartı limitim 1 tl.10 gundur ugrasıyorum arıza kaydımıda olusturdum.musteri hizmetleride diyor bir hata var bu işte 1 tl lik kredi kartı olmaz diye.ama ne arayan var ne soran var.bu nasıl iştir işin icinden cıkamadım.ne yapmam lazım arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar benim bir sorunum var.kredi kartı basvurdum kartım geldi.ancak kredi kartı limitim 1 tl.10 gundur ugrasıyorum arıza kaydımıda olusturdum.musteri hizmetleride diyor bir hata var bu işte 1 tl lik kredi kartı olmaz diye.ama ne arayan var ne soran var.bu nasıl iştir işin icinden cıkamadım.ne yapmam lazım arkadaşlar.

Aynısını bir ara Finansbank yapmıştı.

Haberlere dahi çıktı..

Olay şu;

Maaşınız kaç TL?

Örnek 2.000 TL yeni kanuna göre kaç tane kart olursa olsun toplam limiti 8000 TL geçemez!! (Maaşınızın 4 katı)

Dersenizki neden bu limit banka sizi müşteri olarak istiyor ama limit kanunu gereği size 1000 TL veremiyor.

Hatta hepsini kapatın size sorgusuz puana göre 1 seferde 6000 TL limiti verir.

#Bazi durumlarda işyerini arayıp maaş çalıştığınız süre ne iş yaptığınız soruyor kafadan maaşım 3000 TL yazmayın!!

• ibo83 kullanıcısına yanıt
    hocam soylediginizden pek bişey anlamadım.daha once hic kredi kartım yoktu.ilk kart icin başvuru yaptim.esnafım .aylık gelirim 10 bin civari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

enpara kredi kartı kart ücreti almıyorda birde 100 tl puanmı ne yatırıyordu bunun için aylık kaç işlem gerekiyordu ve basıl kampanyaydı bilen varmı?

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aidatVerenKartKampanyasi.aspx

Bu aynı gün aynı işyerinden peşpeşe yapılsa olur herhalde değil mi, aksine bir kampanya koşulu göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

hocam soylediginizden pek bişey anlamadım.daha once hic kredi kartım yoktu.ilk kart icin başvuru yaptim.esnafım .aylık gelirim 10 bin civari.

Başka kartınız yoksa.

Müşteri hizmetleri aramak durumu anlatmak gerek

Neden limit tanımlı değil diye?

En azından başlangıç için 500 TL limit verebilir..6 ay sonra limit arttırımı olur.

Findex puana bı bakın derim..www.findeks.com dan olumsuz ne var bir öğrenin..

Son 5 yılda olumsuz geçilme takibe alınma avukatlık olma durumu oldumu?

Geç ödenmiş hatta 1-2 ay ödenmemiş kredi veya kredi kartı olayı varmı?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.