Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an kart çıktığından beri senelerdir sanal kart mevzusu konuşuluyor. Enpara da inatla çıkarmıyor. Çıkarmadıkça konuşuluyor. Kısır döngü.
  • Valla kızıyorsunuz ama resmen rezillik koskoca banka bir sanal kart çıkartamadı. Ben sırf bu yüzden bu sene sinirlenip limitimi düşürdüm ve kampanya vb bir şey olursa kullanıyorum sadece. Bu devir de sanal kart zorunluluktur. Bir banka nasıl bu kadar talebe rağmen böyle umursamaz davranıyor bende anlam veremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana bi kart vermedin ya enpara ne desek boş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

100 TL kart aidat ödeme kampanyası bitti mi? Son 1 ekstre kalana kadar her ay mesaj geliyordu, en son 1 esktrede daha koşulu sağlarsanız alacaksınız dedi. Ekstreleri tamamlamış olmama raen artık mesaj dahi gelmiyor?
    Aynı şekilde ben de koşulları yerine getirmeme rağmen yatan para olmadı. Normalde mart ayında yatması gerekiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Virus yuzunden aidat iadesini vermeyi de durdurmuslardir

• enparanın netflix kampanyası için 2 fatura ayarlamak aşırı zor geliyordu . Durmadan takip edemiyordum enpara hesabımda da para tutmuyordum . Fastpayle faturaları kredi kartı ile ödemek de işime geliyordu . baktım enpara 15 papara koşulsuz anında 10 lira veriyor 2 gün önce paparaya geçirdim netflixi , dün de koşulları kaldırmışlar .

ayrıca geçen ayın aidat için gelen mesajı da gelmedi. açıkçası aidat için kullandığım bir karttı ve artık harcamalarımı başka kartlara devrettim.

Müşteri hizmetleri hariç ayrıcalıkları kalmamaya başladı .
  • maximum mobil'de yeni güncellemeyle mevcut kartın arkadaki 3 hanesi anlık olarak değişecek bir siteme geçilecekti en son. buna benzer bir sistem yapılabilir aslında ama uzun zamandır tasarımı aynı enparanın.
    enpara ile ön ödemeli kartları karıştırmamak lazım, bildiğiniz banka hesabı ve kredi kartı bu. ön ödemeli kartlardan çok daha büyük bir operasyon olduğu kesin. değişiklikleri uygulamak daha teferruatlı oluyor doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 22 Mart 2020; 15:4:47 >
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Geldi o özellik hocam denemedim ama harika bence.
    Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 22 Mart 2020; 17:50:41 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Bu ozellik enparayi asar

• arkadaşlar iyi günler, kartı 2 aydır kullanıyorum limit 800 lira ben bunu 3 bin lira civarı yapmaya çalışıyorum. Garanti öyle fakat enparadan ilk aldığımda red yemiştim sizce kaç ay sonra yapmalıyım?
  • Şu kahve kampanyası hep olsa...

• Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt
    ilk aldiktan 6 ay sonra, olmadı senesinde deneyin.enpara kk nin garip bir işleyişi var.

• memur olduk yine başvuruyu kabul etmiyorlar. çok garip. öğrenim kredisi borcum var diye mi acaba?
  • Enparaya başvurdum 2. Başvuruşum bi buluşamadık adamlarla bide ben tek çekim 120 lira alışveriş yaptım onu ücretsiz taksitlendirebiliyomuyum

• Mesajınızı silmişsiniz sözünüzde durun, kargoyla vs uğraşmayın her ay 1 kilo Türk kahvesi parası gönderin gönderdiğiniz ve göndermediğiniz her ay bu konu da yayınlayacağım , özelden kabulse eğer sözümün arkasında dururum diyorsan IBAN atayım?
    Öyle boştan laf sallamakla olmaz bu iş.

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

• enpara başvurusunda bulundum fakat bilindiği gibi covid19 yüzünden temastan kaçınıyorum kart eve geldiğinde görüşme falan kimlik kartı fotoğrafı nasıl olucak?

• EknCn kullanıcısına yanıt
    Ağır oldu diye silmiştim. Görüyorum ki az bile yazmışım. Sizin gibi her türlü beleşe eyvallah diyenler yüzünden böyle saçma sapan kampanyalara maruz kalıyoruz zaten :) para falan göndermem ; madem derdin kahve, çok iyi oldu bu kahve kampanyası diyorsun ya hani :) adresini ver. Kahve kargolarim ben :)

• Enpara dan kredim var. Nasıl erteleyebiliyorum acaba? Bankalar açıklama yapmışlar sanırım.

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    faizli olarak erteleyebiliyorsunuz
  • Bu erteleme isi banka nezdinde itibarimizi bozmaz degil mi

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.