Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben internetten alışveriş yapmayan biriyim. Sadece 30-40 tllik küçük ödemeler için geçici tutarlı limit açılıp kapatılsa sorun olmaz değil mi. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Ben internetten alışveriş yapmayan biriyim. Sadece 30-40 tllik küçük ödemeler için geçici tutarlı limit açılıp kapatılsa sorun olmaz değil mi. :)
    mail order hiç yapmam derseniz kapalı dursun,kapatmak içinde bize ulaşından yazmanız gerekmekte
  • hupelka kullanıcısına yanıt
    limitli şekilde bırakın hocam. atıyorum 2si 60₺ tutuyorsa o kadar limit koyun internet alişverişine.ufakta olsa bir çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hupelka

Umarım hocam. Şöyle birşey söyleyeyim ilave olarak saat 12 civarı trendyol sitesinden alışveriş yapmıştım 3d filan yoktu direk karttan çekmişti parayı üzerine kartımı da kaydetmiş siteye (tabi ben bunu olaydan sonra farketttim) Saat 15:00 civarı da apple.com firmasından 5*99.99 tl çekim yapılmış ardı ardına. Ben trendyolu aradım fırçaladım bizlik bişey yok dediler. enparayı aradım fırçaladım bizlik bişey yok dediler. Apple firmasını aradım onlarda bizlik bişey yok dediler ama iade işlemini yapalım dediler kartınıza da bloke koyalım dediler apple ile ilgili işlem yapılmasın diye tamam dedim. Enpara da ilgileniyor inceliyormuş bakalım ne kadar sürecek süreç. Kartları alışveriş yaptığımız zaman internete açmak gerekecek bundan sonra, devamlı aç kapa yapacağız internet alışverişlerine.

Alıntıları Göster
    Patlayan kartların büyük çoğunluğu Trendyol üzerinden gerçekleşiyor. Orası tam felaket. Kesinlikle sanal kart ile alışveriş yapmak lazım trendyol'dan. Adamlar işin üç kağıdını da yapıyor, aslında bakiyeyi çekse ile "onayla ve bitir" diye yanıltıcı bir tuş var kartı kaydetmek için, çoğu insan okumadan basıyor ve kart en fazla 1-2 ay içerisinde patlıyor.

trendyol un 3d secure kullanmaması da çok saçma geliyor bana.

ayrıca sanal kart ın 2020 yılında gelmesi enpara nın salaklığı. Ve her seferinde çağrı merkezine söylüyorum, kartı internete açıp kapatmak için ana ekrana kolay bir yere açma kapatma tuşu koyun diye ama daha beceremediler. 5 adımda açıp kapatabiliyoruz şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkkkkan

mail order hiç yapmam derseniz kapalı dursun,kapatmak içinde bize ulaşından yazmanız gerekmekte

Alıntıları Göster
    Ben sanal kart gelene kadar netflix ödemesini fiziki kredi kartından yapmayı düşüyordum da mail orderı kapatmam ödemeyi etkilemez sanırım. İnternet alışverişinde kullansam da kullanmasam da mh ye yazıp kapattıracağım yine de önlem amaçlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en para kredi kartı ile bir güvenlik sorunu yaşamadım ama daha öncesinde trendyol dan alışveriş yapmıştım birde en para bankamatik kartımı kullanamadığım hata verdiği için aradım kartta hata var deyip yeni kart gönderdiler. Kredi kartında bir sorun yok ama güvenlik nedeni ile kapattırıp yeni kart talebinde bulunsam mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 5 Mart 2020; 20:30:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

beceriksiz herifler kendilerinin yaptıkları taksitlendirme işlemini tekrar yapıp 2 kat borç çıkardı . eski mahalle bakkalları bile bunlardan daha iyi veresiye defteri tutuyordu
    Bu nasıl oldu hocam 2 taksit olan ödemeyi 4 ödeme olarak alıp fazladan ödeme mi aldılar tam anlamadım?

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Mesele neydi hocam silinmiş ana mesaj?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    1k olan ödemeyi toplamda 2k olarak 2 farklı isimde taksitlendirme yaptılar. çok şükür harcama itiraz ile geri alabildik
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Kötüye kullanım ile ilgili bir durumdu
    Silindiyse ben de yazmayayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Papara olusmu bile sanal kart getirmis enparada tık yok.

• Bu enpara nın avantajları nelerdir?
  • golllum kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz eft, havale ve 3000 TL ye kadar sonradan faizsiz taksitlendirme.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Papara olusmu bile sanal kart getirmis enparada tık yok.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkkkkan -- 25 Nisan 2021; 14:40:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkkkkan

.

Alıntıları Göster
    Mobil Uygulama üzerinde "İnternet/Posta/Telefon ile Alışveriş" açıp-kapatabiliyosun...
  • Teknosadan telefon alsak taksit yapılabilir mi acaba, tecrübe eden var mı?

• SofistikAdam kullanıcısına yanıt
    World Eko - Kart ücreti yok ve şu ana kadar deneyimlerime göre world e hangi kampanya varsa %100 Eko'ya da var.
    Axess Free - Genel kampanyaların %80'ine katılabiliyorsunuz.
    İkisinden de oldukça memnunum, araştırın dilerseniz.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Paparada sanal kart yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Okangok35

Paparada sanal kart yok
    enparadan hızlı getirecekler paparanın beta sürümünde var hatta
  • Okangok35 O kullanıcısına yanıt
    beta ile geldi. 1ay icinde herkese acılır suan kullanıyorum ben
  • 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.