Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ogfituto , ogfituto Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.435
Cevap
515
Favori
1.838.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lawyer25

750 iadeyi göremedim hocam ; ondan sordum.
    Bildiğin çöp kampanya yapmışlar. Enpara çok bozdu.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Boşa limit artırdık desenize :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan şansıma tüküreyim iphone11 almıştım yeni daha, hem de epey iyi fiyata denk gelmişti hediye çek, banka puanı v.s. ile totalde 6747 TL'ye gelmişti.

Şimdi Enpara ile 200 TL daha ucuza alabilirdim. :)

Neyse almayı düşünenler için güzel fırsat.

Keşke iphone11 Pro için de bir kampanya yapsalardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Boşa limit artırdık desenize :)
    Belki Trendyol yapar en uzun gece muhabbetine ya da yeni yıl için. Beklemede kalmak lazım.
  • Arkadaşlar doğalgaz abonelik işlemlerimi haftaya başlatmak istiyorum. Acaba bu işleme taksit yapılabiliyormu? Bilen varsa yazabilirse simdiden tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UberFahrer kullanıcısına yanıt
    İgdaş için söylüyorum, abonelik ücretini faturaya yansıtıyorlar hatta 2 taksit olarak yansıyor zannedersem. Faturanı da kredi kartı ile ödeyip sonradan taksit yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist84 -- 19 Aralık 2019; 16:15:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikıs

https://www.istanbulbilisim.com/apple-iphone-11-64-gb-siyah-apple-turkiye-garantili-cep-telefonu-fiyati-288915.html?gclid=EAIaIQobChMIprfoi-TB5gIVjbTtCh3uXwfrEAYYBSABEgI0lfD_BwE

6 549 tl diyor
    İstanbul Bilişim'e aman bulaşmayın. Çok sıkıntılı yer. Siparişleri göndermedikleri bile oluyor, batacak falan diyorlardı.

İnternette araştırın mutlaka.

• Merhabalar,
    Enpara kredi kartında kullandığım nakit avansı taksitlendirebiliyor muyum?
    Kredi Kartı > Harcama taksitlendir kısmında görünmüyor.

• UberFahrer kullanıcısına yanıt
    İgdaş sözleşme ücreti 530 tl idi yaz aylarında igdaş bunu 4 e bölüp faturalara yansıtıyor kredi kartı ile ödemek istiyorum dersen bölerler sanırım venede daha fazla takside.
  • gokhan68 G kullanıcısına yanıt
    Taksitlendirmiyor

• Arkadaşlar taksitlendirme için 3.000 tl maksimum harcama yapmamız lazım, yoksa 2.999 tl mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öbür konuyu saçma sapan ergenler bastığı için buraya yazıyorum. Eğer yarın ki kampanya bugün sızan kampanya olursa ciddi anlamda kartı kapatıp başka tarafa limitimi kaydırmayı düşünüyorum. Her ay ayın enparalısıyız aktif kullanıyoruz. Sen bu cihazı bu paraya kampanya diye vereceksen verme zaten. Şu an 6849 a hepsiburada telefonu satıyor. 7299 üzerinden 750 iade gibi bir saçmalığa girip 100-200 avantaj sağlamaya çalışırsa hiç yakışmaz yazık ederler kendilerine.

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Hocam taksitlendirme yönünden sektörde sıkıntı yoksa tam 3.000 TL'yi bölüyor.

• Teşekkür ederim hocam.

• hekimoglu19 kullanıcısına yanıt
    Enparanın çok da umrundaydı sanki. Kullanan kullanıyor. Ayrıca hangi kredi kartı faizsiz masrafsız başka bankamatikten para çektiriyor ya da faizsiz masrafsız bazı alışverişleri taksit yapıyor. Varsa alalım. Sizinki de laf.

• Arkadaşlar merhaba , aliexpressten alışverişim oldu daha öncede burdan sormuştum ama aliexpress yurtdışı olduğu için taksit bulunmuyor denmişti . Ama aliexpressten ödememde ekstrede IYZICO çıkıyor ve taksitlendirdim . Ödemeyi bonus ile yaptım ama haberiniz olsun .

• https://twitter.com/Enparacom/status/1207903027295899649?s=19

Ayfon kampanyası

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Taksit ihtiyacım yok. Diğer para çekme işlemini, netflix, kidega indirimlerini bankamatik kartından hallediyorum zaten. Bankamatik kartıyla devam ederim. Kredi kartı gereksiz artık.

Edit: Kampanya açıklanmış. 750 yalandan indirime bomba kampanya diyorlarsa modaya uymuşlar. Biz enparayı böyle tanımadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 20 Aralık 2019; 9:7:3 >
  • Ben de kapatmayı düşünüyorum artık Enparayı. Kendilerine de belirttim bunu. Pek umurlarında olmadı ama kendileri kaybeder

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.