Şimdi Ara

EnPara Kredi Kartı Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Frodoza Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
9.336
Cevap
374
Favori
1.053.600
Tıklama
Giriş
    5055 Mesaj

Bende öğrenciyim ama o iş öyle olmuyor. 100-200 diye başlıyorsun sonra ipin ucu bir kopuyor geri toplaması zor oluyor bende şuan 13 bin küsür borç var.
    |
    |
    martingayx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Arkadaşlar ben banka kartı sahibiydim kredi kartına başvurdum başvuru onaylandı aklıma bir soru takıldı. şimdi tekrar bir enpara çalışanı gelip kredi kartı mı verecek ? yeni kart verince banka kartı iptal mi olacak ? yoksa kargo ile mi geliyor kart ? nasıl oluyor yardımcı olur musunuz ?

Kredi kartı için danışman gelmez, kurye gelir. Bunu size söylerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mkm5838 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#8VELİ KAVLAK
  • Binbaşı
    1230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mkm5838

Arkadaşlar ben banka kartı sahibiydim kredi kartına başvurdum başvuru onaylandı aklıma bir soru takıldı. şimdi tekrar bir enpara çalışanı gelip kredi kartı mı verecek ? yeni kart verince banka kartı iptal mi olacak ? yoksa kargo ile mi geliyor kart ? nasıl oluyor yardımcı olur musunuz ?
    kurye imza karşılığı teslim ediyor banka kartını hesabınız için aynı şekilde kullanmaya devam ediyorsunuz. kredi kartını da ayrı kullanıyorsunuz.
    |
    |
    200 Mesaj
    benim kart aktif iletiye verilmiş artık ne zaman teslim ederler allah bilir.
    gönderi sayfası çalışmıyor nasıl takip edeceğiz nerede olduğunu?
    |
    |

Orijinalden alıntı: cimbomluekiz

Arkadaşlar bu Enpara kartını her mağazada, markette, n11, hepsiburada gibi sitelerde istediğiniz gibi kullanabiliyor musunuz? Taksitlendirme imkanları tatmin edici mi?
    Şu markette, şu mağazada şu sitede kullanamadım, geçerli değil, taksit yapmadı vs gibi problemler varsa yazar mısınız?
    enpara da taksit yaparken onay kutucuğu çıkıyor
    "Bu harcamanın yasal olarak taksitlendirilmeyen gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, alkollü içeçek, kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişi içermediğini beyan ederim."
    telekomünikasyon da taksitlendir çıkıyor. diğerlerini denemedim. sana şunu söyleye bilirim pos cihazlarının kaydı oluyor market, restoran , kuyumcu diye ve enpara harcama taksitlendir de market pos cihazından geçen ürünü taksitlendirmeye bilir. zaten onaydan geçiyor ödemeyi yaptıktan hemen sonra taksitlendir bölümüne düşmüyor. onayladıktan sonra düşüyor. market pos cihazından geçmeden araştırmanı tavsiye ederim örneğin migros'ta taksitlendiremeye bilirsin. bir daha ki market alışverişimde çıkıyor mu diye kontrol edeceğim. aynı şekilde altın taksiti de yasak diye biliyorum kuyum'a kayıtlı pos cihazından geçince taksit yapmayabilir deneyen biri olmadan net konuşmak zor. hepsiburada , n11 de kullanmadım ama onlarda sorun olacağını sanmam.

• Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

enpara da taksit yaparken onay kutucuğu çıkıyor
    "Bu harcamanın yasal olarak taksitlendirilmeyen gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, alkollü içeçek, kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişi içermediğini beyan ederim."
    telekomünikasyon da taksitlendir çıkıyor. diğerlerini denemedim. sana şunu söyleye bilirim pos cihazlarının kaydı oluyor market, restoran , kuyumcu diye ve enpara harcama taksitlendir de market pos cihazından geçen ürünü taksitlendirmeye bilir. zaten onaydan geçiyor ödemeyi yaptıktan hemen sonra taksitlendir bölümüne düşmüyor. onayladıktan sonra düşüyor. market pos cihazından geçmeden araştırmanı tavsiye ederim örneğin migros'ta taksitlendiremeye bilirsin. bir daha ki market alışverişimde çıkıyor mu diye kontrol edeceğim. aynı şekilde altın taksiti de yasak diye biliyorum kuyum'a kayıtlı pos cihazından geçince taksit yapmayabilir deneyen biri olmadan net konuşmak zor. hepsiburada , n11 de kullanmadım ama onlarda sorun olacağını sanmam.

Alıntıları Göster
    Kardeşim çok sağol,
    Peki taksit limiti falan yazmış arkadaşlar, o nedir?

Bir de giyim mağazalarında falan kasada direkt taksit olmuyor mu? Alışverişten Sonra kendimiz mi taksit işlemi başlatıyoruz? Tam anlamadım ..?.

• Binbaşı
    1230 Mesaj

tek seferde en fazla 3000 lira yı 6 taksite kadar yapabiliyorsun. yada her 1000 liraya kadar harcama bir taksit hakkını götürüyor 60 lira üstü harcamalara taksit yapabiliyorsun. yani şöyle örnekleyebiliriz 60 lira bir harcamayı taksitlendirdiniz bu taksitkendirdiğiniz harcama 1000 liralık bir hakkınızı götürüyor 2000 lira hakkınız kalıyor. 60 lirada olsa 1000 lirada olsa bir taksit hakkınız gidiyor 1001 lira olsa 2 taksit hakkınız gider. ücretsiz taksit hakkınız ekstre kesiminde yenileniyor.

ödemeyi tek çekim yaptırıp daha sonra cep şube den yada internet şubesinden kredi kartı detaylarına girip harcama taksitlendir diyerek taksitlendiriyorsunuz. 6 taksite kadar seçiyorsunuz. eğer mağzada yaptırırsanız mağza vade farkı yansıtır ve taksitlendirilen harcama bir daha taksitlendirlemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 17 Ekim 2019; 23:33:23 >
    |
    |
    cimbomluekiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6 Mesaj
    İnternet vergi dairesinden kyk borcu ödedim , taksitlendirilemez yazıyor provizyondan çıktı , taksit yapamam değil mi

Provizyondan cikip taksitlendirelemez yaziyosa taksitlendirme olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    karaytu1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    216 Mesaj
    beyler yarın mobilya alışverişi yapacağım, kilit soru aklımda 3000 ye e kadar diyor ya 3000 tl çektirirsem taksitleniyo mu yoksa 2999 mu çektirmek lazım ???

Korktugum bu işte benimde borcu borcla kapatma durumuna gelince kapnması zor olıyo artık

|
    |
    ouzqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4654 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

beyler yarın mobilya alışverişi yapacağım, kilit soru aklımda 3000 ye e kadar diyor ya 3000 tl çektirirsem taksitleniyo mu yoksa 2999 mu çektirmek lazım ???
    3 bin oluyor evet. 3001 olmuyor

|
    |

Kesinlikle öyle hocam 1 kez bulaştınmı toplaması çok zor oluyor. Ani birşry çıkıyor bir.ödeme ödüyorsun 1 eksiye düştün mü toplanılmıyor. Geç olsun güç olmasın sana tavsiyem o olur. Bekle biriktir öyle al hem fiyatı da düşer sen alana kadar hevesin azalsa da yine de daha uyguna aynı ürünü alırsın.

|
    |
    martingayx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karaytu1

İnternet vergi dairesinden kyk borcu ödedim , taksitlendirilemez yazıyor provizyondan çıktı , taksit yapamam değil mi
    Siz yine de birkaç gün sonra tekrar bakın taksitlendirilebiliyor olması lazım. Sorunuz olursa bana özel mesaj gönderin hocam.
    |
    |
    Yanlış hatırlamıyorsam QNB Finansbank kredi kartlarına taksit uygulaması olan yerlerde eğer diğer kart çeşitlerine özel kampanya yoksa Enparalılar da taksitli alışveriş yapabiliyordu, yanılıyor muyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Taksit olayını beleşe yapan en fazla 1 banka daha vardır o da illaki aidatlıdır.
    Sense aidat ödemiyorsun, beleşe kullanıyorsun. Limiti artıracakları yerde dua et de kaldırmasınlar.
    Kredi kartı kullanmayı bilmeyen bir toplum için enpara çöldeki okyanus gibidir. Kıymetini bilin, övmesini de bilin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 20 Ekim 2019; 14:18:8 >
    |
    |
    fizikfelsefesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bazı harcamalar provizyon kesildikten 1 gün sonra taksitlendirilebiliyor. Kontrol etmekte fayda var. Taksitlendirme ve Netflix & Spotify para iadesi kampanyaları sene sonuna kadarmış. İnşallah uzatırlar ve 3000 TL limitini arttırırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 20 Ekim 2019; 15:36:50 >
    |
    |

Evet doğru yapılıyor taksit.
    |
    |
    tubytube kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bey Azura
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.