Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: enginkurt Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.204
Cevap
508
Favori
1.809.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fakat online ödeme sunuyorsa bağkur yada sgk ordan en para kredi kartı ile öder 6 taksit yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlarge -- 25 Mart 2019; 23:8:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sorum enpara kredi kartı değil ama doviz hesabıyla ilgili sorum olacak yanıtlayan olursa teşekkür ederim.

enpara döviz hesabı açsam atm den döviz yatırıp, istediğim zaman yine atm den masraf alınmadan aynı dövizi çekmem mümkün mü döviz hesabının ekstra bir kesintisi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    mümkün ama enparanın döviz kabul eden ve döviz veren atmleri çok az qnb sitesinden atmlerden bakabilirsin
  • atarli ergen kullanıcısına yanıt
    hocam hızlı cevap teşekkür ederim, döviz çeken atm bulunursa atmden döviz çekilirse kesintisi var mı ve hesap işletim ücreti döviz için var mı bilginiz var mı?

• N11 den telefon alışverişi 6 taksite bölündü

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hiç bi masraf ücret yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam hızlı cevap teşekkür ederim, döviz çeken atm bulunursa atmden döviz çekilirse kesintisi var mı ve hesap işletim ücreti döviz için var mı bilginiz var mı?
    günlük tl para çekme limiti karşılığı kadar döviz çekebiliyorsunuz, fazlası çekilmiyor
  • Arif kullanıcısına yanıt
    Hocam cevaplar için teşekkürler, sağolun:)

• Hocam cevap için teşekkür ederim.

• quote:

arkadaşlar sorum enpara kredi kartı değil ama doviz hesabıyla ilgili sorum olacak yanıtlayan olursa teşekkür ederim.

enpara döviz hesabı açsam atm den döviz yatırıp, istediğim zaman yine atm den masraf alınmadan aynı dövizi çekmem mümkün mü döviz hesabının ekstra bir kesintisi var mı?
    cepteteb aç hocam. atm den dolar-euro-sterlin çekip yatırabiliyorsun. Makas aralığı daha iyi buna göre.
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    hocam cepteteb hesabımda var oraya bakayım teşekkür ederim zaten şimdi enpara müşteri hizmetlerini de aradım bulunduğum ilde döviz atm si yokmuş.

• quote:

hocam cepteteb hesabımda var oraya bakayım teşekkür ederim zaten şimdi enpara müşteri hizmetlerini de aradım bulunduğum ilde döviz atm si yokmuş.
    teb de tüm atmlerde var. int şubeden banka kartına döviz hesaplarını bağlayın. döviz alım satımda tebfx kullanmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 26 Mart 2019; 10:24:49 >
  • quote:

merhaba. cepteteb kartım daha gelmedi 1 ay oldu.
    acaba bakabilir misiniz altın ve dolar makası ne kadar? teşekkürler
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkür ederim yeterince aydınlatıcı oldu sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

merhaba. cepteteb kartım daha gelmedi 1 ay oldu.
    acaba bakabilir misiniz altın ve dolar makası ne kadar? teşekkürler

Alıntıları Göster
    5,5450-5,5696 . anadolu da mısınız ? düzce de benim arkadaşında gelmeyince aktif iletinin yerini bulup öyle almıştık.
    altın da al sat yapacaksanız kuveyttürk seninbankan öneririm. vadeli yapacaksanız vakıf katılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 26 Mart 2019; 10:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

5,5450-5,5696 . anadolu da mısınız ? düzce de benim arkadaşında gelmeyince aktif iletinin yerini bulup öyle almıştık.
    altın da al sat yapacaksanız kuveyttürk seninbankan öneririm. vadeli yapacaksanız vakıf katılım

Alıntıları Göster
    cevap için teşekkürler.
    aslında tfx target var ama alt limit çok fazla gramda 7500tl mesela dolar 100bin tl. banka makasları da şu an ykb 4 kr. gram 2.5tl. evet boludayım
    alt limtsiz ve makası düşük olan vadesiz döviz alımı yapma niyetim var .kuveyt türkte alt limit var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 26 Mart 2019; 11:1:46 >
  • quote:

cevap için teşekkürler.
    aslında tfx target var ama alt limit çok fazla gramda 7500tl mesela dolar 100bin tl. banka makasları da şu an ykb 4 kr. gram 2.5tl. evet boludayım
    alt limtsiz ve makası düşük olan vadesiz döviz alımı yapma niyetim var .kuveyt türkte alt limit var mı acaba

Alıntıları Göster
    kuveyttürk seninbankan da altında makas 0,80 olurdu ama şuan 1,5tl gözüküyor. döviz dalgalanınca makası açıyorlar galiba. dolar da da 3,5kr
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

kuveyttürk seninbankan da altında makas 0,80 olurdu ama şuan 1,5tl gözüküyor. döviz dalgalanınca makası açıyorlar galiba. dolar da da 3,5kr

Alıntıları Göster
    teşekkürler.
    o zaman enpara döviz alımında çokta karlı değil.
    kkartı olarak enpara +altın döviz için ktürk kullanayım o zaman.hem ktürkte de hesap ücreti eft falan yokmuş.
  • quote:

teşekkürler.
    o zaman enpara döviz alımında çokta karlı değil.
    kkartı olarak enpara +altın döviz için ktürk kullanayım o zaman.hem ktürkte de hesap ücreti eft falan yokmuş.

Alıntıları Göster
    avantajlı kur için seninbankan sitesinden başvurmanız lazım. şubeden açılan hesaplarda makas daha fazla. kuveytte h.içi saat 5 den sonra da kur makasları iyi.seninbankan sitesinden başvurursanız, ayda 3 kere tüm atmlerden para çekme ücretsiz.
    vadeli de vakıf katılımdayım altına %3.40 veriyor şuan.
  • Sanal kart hakkında bir gelişme var mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.