Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
15.435
Cevap
515
Favori
1.838.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet öyleymiş bende kart gelmeden iptal ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    tamamda kaç ay taksitlendiriliyor yazmamış 3000 tl harcarsam örnek 6 ay taksitlendirecek mi

ücretsiz faizsiz
  • 2 tür taksit seçeneği var
    1. finansbanka taksit yapılan her yerde siz de normal taksit yapabilirsiniz (alışveriş anında) ikeadan alışveriş anında 6 taksit yapmıştım. bunlar sonradan taksit olayından bağımsız.
    2. sonradan taksitlendirmede firmanın sektörünün maksimumu ne ise onu yaparsınız. Mayıs ayında hastane masrafımın 3000 lirasını enpara kredi kartından çektim. 12 taksite kadar bölmeye izin veriyordu.
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Dolandırıcı olabilir dikkatli olun. Şifre vs tuşlamayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

Merhaba, Enpara kredi kartımla aliexpressten alışveriş yaptım. 130 TL ye aldığım ürün ilk başta harcama dökümünde de 130 görünüyordu sonradan 133 yapmışlar. Diğer tüm aliexpress harcamalarımda aynı şey. Bu durumda şikayet oluşturup sonuç alan var mı? Bu işin yasal dayanağı var mı?
    Yasal dayanağı var

Enparanın dolar kuruna göre alışveriş yapın çünkü ekstreye buradaki kurdan düşüyor
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/doviz-kur-bilgileri/doviz-altin-kurlari.aspx

• Birikim hesabina +1 faiz veriyorlar mi hala

• Arkadaşlar AÖF harcını 3 taksit yapabiliyor muyuz? Bu fatura dönemin de hiç taksitli harcama yapmadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadoo54 S kullanıcısına yanıt
    Limit konusunda çok cimriler.
    Aylık gelirim 3600 lira. Vakıfbank kredi kartım var. 12 bin lira limiti var (düzenli ödeme yaptığım için limit kendiliğinden çıkıyor.)
    Enkart bana 300 lira limit verdi.
    Gerçi sonra bin lira ya çıkardım da :D

• Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    9 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katip3463

Limit konusunda çok cimriler.
    Aylık gelirim 3600 lira. Vakıfbank kredi kartım var. 12 bin lira limiti var (düzenli ödeme yaptığım için limit kendiliğinden çıkıyor.)
    Enkart bana 300 lira limit verdi.
    Gerçi sonra bin lira ya çıkardım da :D
    valla hocam bende 2500 ü alana kadar akla karayı seçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1/2mv2

Birikim hesabina +1 faiz veriyorlar mi hala
    Veriyor, Aralık sonuna kadar geçerli.
  • uygulama üzerinden harcanan tutar nasıl taksitlendirilebiliyor
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]
    :)

• Dostlar qnb finansbank ın taksit kampanyası yaptığı yerlerde bu kartla taksitlerden faydalanabiliyor muyuz?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Bu mesajdan itibaren geriye doğru giderseniz, on üçüncü mesajda bilgi verildiğini göreceksiniz bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

:)
    Dönem içi harcamalar ve yansıyan borçlar yazan yere tıklayın.oradaki harcanan ve taksit yapmak istediğiniz miktarın üzerine tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecegelen06 -- 15 Şubat 2019; 20:11:40 >
  • Şu 10 kere 10 TL işlem olayını nasıl takip edebiliriz arkadaşlar? Bir tik falan bir şey bulamadım hiçbir yerde. Tek tek bakmam mı gerekiyor tüm ayların ekstresine?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 15 Şubat 2019; 20:37:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Şu 10 kere 10 TL işlem olayını nasıl takip edebiliriz arkadaşlar? Bir tik falan bir şey bulamadım hiçbir yerde. Tek tek bakmam mı gerekiyor tüm ayların ekstresine?
    Ekstre kesilince sms geliyor. Örnek:

Degerli musterimiz, 14/02/2019 tarihli ekstreniz aidat veren kredi karti kampanyamizin 2. yili kapsaminda kesilen 3. ekstreniz oldu ve su ana kadar 3 ekstrenizde kampanya kosullarini sagladiniz. Guncel kampanya doneminde kesilecek 9 ekstrenizin en az 3 tanesinde daha kampanya kosulunu saglayarak 100 TL aidat kazanabilirsiniz. Detayli bilgi icin:http://bit.ly/2jt1bs1 Enpara.com'dan tanitim SMS'leri almak istemiyorsaniz IPTAL yazip 6770'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0388002333400576 B002

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

2 tür taksit seçeneği var
    1. finansbanka taksit yapılan her yerde siz de normal taksit yapabilirsiniz (alışveriş anında) ikeadan alışveriş anında 6 taksit yapmıştım. bunlar sonradan taksit olayından bağımsız.
    2. sonradan taksitlendirmede firmanın sektörünün maksimumu ne ise onu yaparsınız. Mayıs ayında hastane masrafımın 3000 lirasını enpara kredi kartından çektim. 12 taksite kadar bölmeye izin veriyordu.
    Soruma cevap buldum teşekkürler.
  • gecegelen06 G kullanıcısına yanıt
    Sağolun ama ben bişey sormadım ki :)

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.