Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.434
Cevap
514
Favori
1.837.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slickman

empanada sanal kart yok galiba? Cok onemli bir özellik keske olsaydi çok iyi olurdu.
    Alisveris oncesi kartin kullanilabilir limitini guncelleyebiliyorsunuz. Sanal karttaki gibi. Bu yuzdrn gerek yok. Ayrica sanal kart icinde bankalar odeme yapiyor. Arti bir maliyet yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Bu 100 tl.geri ödeme işi için ekstre döneminde mi 10 alış veriş yapacagiz, yoksa bir ay içerisinde mi?
    Ekstre donemi icinde olmasi gerek

• ozgur_yildiz O kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz yöntem pek güvenli değil daha geçen ay internetten alışveriş yapmak için limitimi ayarladım tam o sırada kartımdan başkası işlem yapmaya çalıştı allahtan ayarladığım limitten fazlasını çekmeye çalışmışta olmadı başaramadı:))

Her limit açtığımda işimi ışık hızında hallediyorum

Bu Arada kartımıda sadece güvenilir sitelerde kullanıyorum ve nasıl çalındı düşünmüyor değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-28350607C -- 23 Ocak 2019; 22:47:22 >
  • hiç kredi kartım yok ziraat maaş müşterisiyim ziraat combo mu alsam enpara mı alsam emın olmadım.

enaparada aidat yok sanırım. taksitle işim olmaz.

faturalarımı ve internet alışverişlerimi yapacağım bir kredi kartı arıyorum.

enparadan başka tavsiyeniz var mı memnunmusunuz.

harcama yaptıkça bonus para veriyor mu acaba ne gibi +ları var
  • halisakal kullanıcısına yanıt
    .com ise olmaz yurtdisi alisverisi olarak düşer ekstreye com.tr ise olur.

• ozgur_yildiz O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Zeen kullanıcısına yanıt
    Ben de ziraat maaş müşterisiyim. Combo kartım var. En para kredi kartım da var. Market alışverişi için enparayı kullanıyorum. İlk 100 liralık aidatı aldım bile. Comboyu da telefon, ev eşyası vs büyük işlemlerde kullanıyorum. Combodan şimdiye kadar 300 liranın üzerinde combopuan kazandım 1 yılda. Comboda aylık sektörler oluyor. O sektörden her 100 liralık alışverişe 5 lira veriyor.(max 20tl) Bazen de her sektörden 500 liralık alışverişe 25 lira verdiği oluyor.(max 100tl)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

Ben de ziraat maaş müşterisiyim. Combo kartım var. En para kredi kartım da var. Market alışverişi için enparayı kullanıyorum. İlk 100 liralık aidatı aldım bile. Comboyu da telefon, ev eşyası vs büyük işlemlerde kullanıyorum. Combodan şimdiye kadar 300 liranın üzerinde combopuan kazandım 1 yılda. Comboda aylık sektörler oluyor. O sektörden her 100 liralık alışverişe 5 lira veriyor.(max 20tl) Bazen de her sektörden 500 liralık alışverişe 25 lira verdiği oluyor.(max 100tl)
    Teşekkür ederim bilgi için :)

Zİraat combo maaş müştersinden aidat kesiyor mu acaba?

Tek bir kart kullanmak ıstıyorum tek kullanacak olsanız hangisini kullandıdınız.

Bu kartları 1 2 sene kullandım diyelim kapatmak ıstedıgımde ücret talep ederler mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ziraat benden kart aidatı vs kesmiyor. Birkaç kez maaş müsterisi olduğumu sisteme işlemedikleri için kesildi müşteri temsilcisiyle görüşünce anında iade ettiler. İkisinden birini kullanacak olsam combo yu seçerdim. Ama çok belirgin bir sebebi yok bunun.

• Merhaba arkadaşlar. Aranızda mobilya alışverişini sonradan taksitlendiren oldu mu?
    Normalde mobilya sektöründe 12 taksite kadar taksit yapılıyor bildiğim kadarıyla. Ama en parada şimdiye kadar hep 6 taksit çıktı karşıma. 3 bin tllik mobilya alışverişi yapsam sonradan en fazla kaç taksit yapabilirim.
  • n11.com dan telefon alıp deneyen oldumu taksit için?
  • jaroo1 kullanıcısına yanıt
    Bu soruyu artık almayan kaldı mı diye sormak daha doğru olur :) önceki sayfalarda pek çok cevabı var bu sorunun.
  • Sonunda Ek para teklifi geldi. +750 ₺

Bu Limit ilerde artıyor mu? Yoksa biz mi başvuru yapacağız..

• quote:

Orijinalden alıntı: egoist84

Bu soruyu artık almayan kaldı mı diye sormak daha doğru olur :) önceki sayfalarda pek çok cevabı var bu sorunun.
    okadar aradim ki bulamadım çok mesaj var oku oku bitmiyor, oyüzden sordum ;)
  • Faizsiz 6 taksite kadar taksitlendirme özelliği gibisi yok.

her ay elektrik,su,doğalgaz hepsini 6'ya bölüp ödüyorum. Yoksa 150 elektrik, 100 su, 250 doğalgaz parasını her ay vermeye kalksam cepte para kalmaz. Taksitlendir, azar azar öde keyfine bak, mis gibi valla.

Ayrıca maaşı vakıftan alıyorum, vakıfta kredi kartı ile fatura ödeyince fatura ödeme komisyon ücreti alıyor, enpara komisyon almıyor, üstüne birde taksit yapıyor.

Hala vakıf gibi herşeyden komisyon alan bankaları kullananlar açık ve net kerizdir.
  • Lene kullanıcısına yanıt
    kendileri arttırıyor benimde 1 seneye yakın 750 artmadı

• cono01 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Teşekkürler... Şimdi tek Kredi kartı kaldı..

Onuda aldım mı Tamamdır..

emekli maaş müşterisiyiz bizden kesti combo. bankalar birliğine itiraz ederek aldım. sonuçta kartı ben istemedim, onlar yeniledi gönderdi ve herhangi bir şeye imza atmadım diye belirttim.

ziraat'ten gelen mailde, combo'nun aidatsız versiyonu da olduğunu ama taksit imkanı olmadığı yazıyordu, bilginiz olsun.
  • şu konu 50 sayfadır aynı sorularla dönüp duruyor yok hepsiburada dan telefon aldım taksit olur mu yok gittigidiyordan telefon aldım taksit olur mu yok şurdan telefon aldım taksit olur mu lanet olsun şu kartı çıkartana artık burdan taksitli cep telefonu aldım diyenleri bankaya şikayet edicem gına geldi valla
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Kimse 2-3 sayfa geriye gidip de okuma zahmetinde bulunmuyor. Benim korkum da o ya zaten ; bu kadar dillendirilmeye enpara da yeter artık diyecek :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.