Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

EnPara Kredi Kartı Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SouthhPark, fizikfelsefesi Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
8.239
Cevap
352
Favori
963.745
Tıklama
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 26 gün cezanın, 25 gün 12 saat 59 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Yanlış bilmiyorsam Ya bu forumda okudum. Yada İnternet Bankacılar kredi vs. Sitede olabilir.. Son ödeme günü tavsiye ediliyor diye yazı okudum.. Eminim..
    Hatta ekstre kesilmeden ödeme yapmak bile Tavsiye edilmiyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Al Swearengen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu konunun geriye doğru mesajları oku.. Bir yerde cevaplanmıştı..Ben şimdi hatırlayamadım. Galiba oluyordu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oktaymese kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fark olmaz hangi tarihte ödediğin, düzenli ödeme yapman yeterli kredi puanını yükseltmek için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Al Swearengen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Birkaç bilgi:

1) Olumsuz sonuçlanan kredi veya kredi kartı başvurularınız kredi puanınızı düşürmez (eskiden düşürürdü). Kredi puanınızı sadece kredi, KMH veya kredi kartı ödemelerinizi geciktirmeniz düşürür. 1-2 günlük gecikmeler kredi puanını etkilemez, unutkanlık kontenjanından bu kısa süreli gecikmeler dikkate alınmaz.

2) Benim hesaplarıma her ay şu kadar para girip çıkıyor, ben her işlemimi bu bankadan yapıyorum ama bana yine de kredi/kredi kartı vermiyorlar söyleminin bankalar için bir anlamı yok, bankalar değerlendirme yaparken büyük oranda geçmiş ve güncel kredi/kredi kartı ödeme performansınıza, güncel gelirinize ve demografik bilgilerinize dayanan istatistik modeller üzerinden karar verirler.

3) Aynı anda çok sayıda bankadan kredi/kredi kartı başvurusu yaparsanız bankalar size şüpheyle bakar.

4) Bana şu kadarlık kredi veriyorlar ama kredi kartı vermiyorlar diyenlerin %99’u maaşlarının en fazla 4 katı olabilecek toplam kredi kartı limiti kontrolüne takılıyorlar, bankalar 20 - 30 bin TL kredi teklif ettiği müşterisine kredi kartı vermek için can atarlar. Gelen red mesajını dikkatli okumak lazım.

5) Bir bankadaki kredi kartınızın limitini düşürdükten sonra diğer bankalar bunu 1 hafta sonra görür, ortak limit sistemine hemen yansımaz.

6) Bedava sonradan taksitlendirme özelliği sayesinde genelde taksitli satış yapan yerlerden (zincir mağazalar hariç) tek çekim karşılığında indirim talep ederseniz büyük oranda kabul görürsünüz, çünkü mağazalar taksitli işlemlerde bankalara hatırı sayılır bir komisyon öder. Siz alışverişinizi indirimli yaptıktan sonra uygulama üzerinden kendiniz taksitlendirirsiniz, puan/mil veren kartlara göre daha fazla kazanım sağlayabilirsiniz.

7) Sonradan taksitlendirme özelliği ile kimin ne yaptığını, ne kurnazlıklar döndüğünü bankalar çok net görüyor. Abartmadan, ürkütmeden kullanmak lazım, kampanya biterse yazık olur :)

8) 2019’da bankalar kredi kartı kampanyaları konusunda cimri olacaktır, kredi kartı eskisi kadar karlı bir ürün değil bankalar için, fazla beklenti içinde olmamak lazım. Faizler düşmediği sürece baba kampanyalar gelmeyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çok da güzel böler :)

|
    |
    Azstek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1434 Mesaj
    1000tl limitli Vakıfbank KK'ım var.Birkaç defa Enpara KK'ına başvurmuş ve olumsuz yanıt almıştım.Bugün itibariyle tekrar başvuru yaptım.1250tl limitle KK onaylandı.
    |
    |

• Çavuş
    41 Mesaj

MTV taksitlendiriyor. ben 2018 de iki ödememi taksitlendirdim.
    |
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben ödedim, sorunsuz taksitlendirdim
    |
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki KK limit artış taleplerinin olumsuz sonuçlanması kredi puanını düşürür mü ve bu taleplerin olumsuz sonuçlanmasını diğer bankalar görüyor mu?
    |
    |
    Parasetamol1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim hocam...

|
    |
    mustafaokeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hayır, hiçbir etkisi yok.

|
    |
    ...::: ÇARŞI :::... kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Hayır, hiçbir etkisi yok.
    Hocam size mesaj attım
    |
    |

Puanı düşürüyor ancak etkisi çok az diye biliyorum. Birkaç bankada konu hakkında bu şekilde yorum yapmıştı temsilciler.

|
    |
    ...::: ÇARŞI :::... kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Taksit olayı dışında kredi kartı beklediğimiz gibi olmadı kampanyalar filan eski enparadan eser yok

|
    |
    Selamlar, enpara banka kartı kullanıyorum hali hazırda ve şuan enkart almak istiyorum yani kredi kartını. Ama üniversitem dolayısıyla sürekli okulda oluyorum. Yani akşam saatlerinde eve anca varabiliyorum. Okul boğaziçi, bu kartı nasıl teslim alabilirim başvursam? Okula getirirler mi belli bir saat versem?

Spotify
    Hail Sithis!
    Hard Rock / Melodic Death Metal
    The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.

• Yarbay
    2506 Mesaj
    Kampanya diye bir şey kalmadı kartta.

Kredi karti kullanmak için tek sebeb taksitlendirme sanırım. 100tl aidatimi zaten almıştım. Karti kapatip genç bonusa geçmeyi düşünmüyor değilim.

Spotify ve Netflixi banka kartiyla da yaparim zaten.

01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110 00111111
  • Çavuş
    79 Mesaj

Hocam, sen önce bu kredi kartına başvur bakalım vericekler mi? Kartı teslim almak kolay. Kurye arıyor seni zaten müsait olunca getiriyor. Daha önceki mesajları okursan esas meselenin kartı başvurusunu kabul ettirmek olduğunu görürsün

|
    |
    L. Kilmister kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: batacabataca

Hocam, sen önce bu kredi kartına başvur bakalım vericekler mi? Kartı teslim almak kolay. Kurye arıyor seni zaten müsait olunca getiriyor. Daha önceki mesajları okursan esas meselenin kartı başvurusunu kabul ettirmek olduğunu görürsün
    Anladım hocam. Belli bir burs gelirim falan var ve temel ihtiyaçlarım için harcayacağım. Zaten bana garantiden kredi kartı teklifi gelmişti ama enkart'ı annem kullandığı için ordan biliyorum, taksitlendirme özelliği falan gayet güzel. Zaten yapacağım alışveriş en fazla 200-250 liralık olur dönem başı. Başvuracağım bugün umarım olumlu sonuçlanır. Temel sorunum şuydu aslında, hani eve geldiklerini ve baya bi anlattıklarını biliyorum kartı vs. Benim bu kadar vaktim yok malesef o yüzden sormuştum. Cevap için teşekkür ederim ayrıca.

Spotify
    Hail Sithis!
    Hard Rock / Melodic Death Metal
    The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.

• Yüzbaşı
    264 Mesaj

100 tl aidati 2 defa veriyor yanlız yeni bu yılda 6 ay şartları sağlarsanız 100 tl alıyorsunuz
    |
    |
    Kevin De Bruyne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,507
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.