Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Berkæn

2000 tl civarina telefon alip taksitlendirsem. Fazladan geriye ne kadar odemem olur ?
    telefon taksitlendiremezsin. yasal olarak telefonlar sadece tek çekim alınıyor 6 taksit burada işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crona

Hocam bu taksit hakkı her hesap dönemi için geçerli mi oluyor yoksa senede 3 tane mi? Yani her ay 3000 lik alışveriş yapıp 3 e böldürebilir miyim?

Alıntıları Göster
    Her ay 3 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Her ay 3 tane

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • politiks kullanıcısına yanıt
    Online a101 elektronik olarak geçiyorsa olur yoksa telefona da taksit yok ama var a101 online marketi merak ettim sadece.

• Sırf Enpara için İş Bankası Kartımı Kapattım.

Baya direndiler ama Pes etmedim.

Şimdi biraz bekleyip Tekrar Başvuracam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dan telefon almıştım yapıyordu taksit yani seçeneği çıkıyordu yapsak taksit sorun oluyor mu

• taksit olayına yeni yılda devam edecekler mi acaba? bu konuda bir açıklama yapıldı mı ?
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Forumda konuda ilk cevap yazanlardan ve kredi kartı çıktığında sevinen biriyim. Askere gittim geldim iş bulamadım aile işini yapıyorum belli bir para alıyorum ama yan gelir gibi bir seçenek olmadığı için yazamıyorum işsiz olarak değerlendiriyor ve kredi kartı çıkmıyor ilginç.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şartlar da alan oldu. Şimdi sanırım işi sağlam tutuyorlar. Öğrenciye dahi vermez oldular..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil uygulamaya girdim limit yükseltme teklifinde bulundular , tamam dedim aylık gelir sordu yazdım gönderdim , reddedildi şaka gibi
  • 100 TL aidatımı aldıktan sonra yüzüne bakmadım.
  • Netflix ve spotify kampanyasıyla alakalı bir Bilgi var mı? Aralık’tan sonra devam edecekmi ya da devam etmesi için bi kampanyamı başlatsak acaba sosyal medyada ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 50dort kullanıcısına yanıt
    Hangi universite de hocam ve nasıl kredi kartiyla odeyebildiniz? Bhsettiginiz kyknin vermiş olduğu kredinin geri ödemesi mi? Cevaplarınız benim için önemli

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    toplam kredi kartı limitin beyan ettiğin gelirin 4 katından fazla olmaması gerekiyor. puannın güzel ise beyan ettiğin geliri arttır.
  • Kendileri teklif ettiler hocam işin komik tarafı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

Online a101 elektronik olarak geçiyorsa olur yoksa telefona da taksit yok ama var a101 online marketi merak ettim sadece.
    A101 online market sektörü denendi

• seloo_79 kullanıcısına yanıt
    sonuç nedir olumlu mu
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Bende tam dedi limite yükseldi çağrı merkezini arayıp söyleyin arttırırlar diye tahmin ediyorum

• BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    Olumsuz hocam market sektörü olarak geçiyor, bu arada Trendyol dan alsak taksit yapiliyormu? Deneyen varmı, pocophone almak istiyorum

• seloo_79 kullanıcısına yanıt
    adamlar tv falanda satıyor aslında. işimize yaramaz demek ki
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.