Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
15.435
Cevap
515
Favori
1.838.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ödüyorum kredi kartimla komisyon ucreti yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    detaylı pm atarsan yardımcı olabilirim.
  • Kk işyerine gelmiş

Kurye güvenlikten geçememiş

Kayıt actirdim

bakalım tekrar gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende encard var banka kartı, bu kart bazı sitelerde geçmiyor. örneğin sportive.com.tr lcw.com.tr

sizde de böyle mi ve tek çare kredi kartı almak mı? her sitede geçmesi için.

• Kurye kaç günde teslim ediyor kartı yakında teslim alan varmı

• boa17 kullanıcısına yanıt
    Diğer kredi kartı getiren kuryeler kadar...

Kurye keyfine bağlı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Diğer kredi kartı getiren kuryeler kadar...

Kurye keyfine bağlı...

Daha kötüsü ulasacak telefon konusacak insan yok

Aktif ileti-Aktif Kurye 0850..baska no yok
    Diger bankalar Kurye Net ile calisiyor.
    Aradiginizda insanla muhatb oluyorsunuz.

Mesela ben 12 saat acik isyeri adresimi verdim (MNG Kargo) kurye gelmeden geldigini yazmıs sisteme.
    Bankayı aradım sabredin 10-15 gün süresi var diyor deli oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 25 Aralık 2017; 10:14:33 >
  • problemim şöyle
    Kredi kartımla n11 den taksitli bir alışveriş yaptım. Sonra siparişi iptal edip ödemeyi geri aldım. Ödeme taksit taksit yansıyacak ama kullanılabilir limit olarak yansıdı bile. Yaşadığım problem ise internet üzerinden alışveriş yapmaya çalıştığımda yetersiz limit uyarısı veriyor fakat pos cihazında böyle problem yaşamıyorum. Enpara mh bildirdim durumu bakalım bu hatayı nasıl çözecekler.
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Mesaj geldikten 3 gün sonra geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yaklasık 1 hafta ugras 1 musteri temsilcisi pazar günü Twitter'dan yazmıtım aradı (erkek) ve Cözüm merkezindeki bayan Tugce hanım çok yardımcı oldular.

111 tl limit ile 6 ay beklenmez olsa ne olur demistim en azindan 500 tl verin dedigimde ilgilenip onay verdiler.

Limitim 500 tl oldu.

Sonuc olarak;

Sizin Banka uzerinden-Sikayetvar-Facebook-Twitter her yorum sikayet dikkate alınıyor bilginiz olsun.

• Altı bin lira aylık gelirim var. 20 bin liralık mevduatım var hesaplarında. Ama 300 liralık kredi kartı verdiler gerçekten şaka gibi. Halbuki limit açılsın diye cepteteb kredi kartımın limitini sekiz binden dört bine düşürmüştüm. Üstelik enpara.com'u da beş yıldır kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hernan Cortes -- 25 Aralık 2017; 11:38:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Altı bin lira aylık gelirim var. 20 bin liralık mevduatım var hesaplarında. Ama 300 liralık kredi kartı verdiler gerçekten şaka gibi. Halbuki limit açılsın diye cepteteb kredi kartımın limitini sekiz binden dört bine düşürmüştüm. Üstelik enpara.com'u da beş yıldır kullanıyorum.

Limit dustuktukten 5-7 gun sonra Findeks.com dan kendiniz 8.5 tl verip Guncelleme+Ayrıntılı rapor alın.

Borcunuz-Gecikmesi aksayan kredi-kkart varmı?

Olumsuz puana sebeb olacak durum varmı?

Puan 1150-1200 ve yukarısı mı?

Calstiginiz yer ve gelir bilgisi dogru mu?

Telefon ile ariyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

quote:

Altı bin lira aylık gelirim var. 20 bin liralık mevduatım var hesaplarında. Ama 300 liralık kredi kartı verdiler gerçekten şaka gibi. Halbuki limit açılsın diye cepteteb kredi kartımın limitini sekiz binden dört bine düşürmüştüm. Üstelik enpara.com'u da beş yıldır kullanıyorum.

Limit dustuktukten 5-7 gun sonra Findeks.com dan kendiniz 8.5 tl verip Guncelleme+Ayrıntılı rapor alın.

Telefon ile ariyorlar

Şu ana kadar hiçbir borcumu geciktirmedim, ne kredi kartı ne de kredi. Hatta bir hafta önce beş bin lira yatırıp kredimi kapattım.

Çalıştığım yeri aradılar, gelir bilgim doğru. Şu findekse bir bakayım en iyisi.

• quote:

İlk başvurumda olumsuz cevap geldi, boşta yeterli limit yok diye, sonra cepteteb limitimden 2.500 lira düşürüp yer açtım, 3 gün falan bekledim, sonra enparaya tekrar başvurdum, 2500 tl olarak limit tanımlanarak onaylandı. Bir kaç gün bekledikten sonra başvurun limit düşürdüyseniz. (Not: Belirttiğim aylık gelirin 4 katından çok çok fazla limitim var,yasadan önce de vardı,dolayısıyla 4 katından fazla limitimiz olsa bile yer açtığımız kadar limit tanımlanıyor halâ)

Ekleme : O değil de , ceptetebten limit düşürüp, biraz da axessten düşüreyim dedim,aradım limitimi düşürelim biraz dedim 8binden 3 bine düşürmek için, 55 lira verelim düşürmeyin dedi, olur dedim kaldı. Durduk yere 55tl , hala devam ediyor, deneyebilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 25 Aralık 2017; 14:7:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

quote:

Telefon ile ariyorlar

Findeks sorgu ilk bkm ile yapılırsa 1 TL

Arkadaş yazmış editleyeyim.

• emsi89 kullanıcısına yanıt
    Aynen ya

• Marketi kaça bölebiliyoruz? Misal migrosu?

Telefon aldım kasadan geçtiler bakalım kaç verecek.

• Otamatik fatura ödeme talimatı nasıl veriliyor internet şubesinde bilen vArmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Taksitlendirme sonradan nasıl yapiliyor hocam? Cep şubeden mi yoksa MH yi arayıp mi yapılıyor

• ellekem kullanıcısına yanıt
    cep şubede görünüyor. Sektöre göre taksit veriyor
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.