Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.434
Cevap
514
Favori
1.837.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enpara cep subesine girmekte sikimti yasayan var mi? iphone’da bir turlu acilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeoBurak kullanıcısına yanıt
    mesai bitince duzeldi. piyasalarda bu volatilite surerken anlık islem yapamayınca insanın aklına turlu turlu isler geliyor...
  • Kredi kartı nasıl iptal ederim

• skmg S kullanıcısına yanıt
    Malesef enpara bunu sürekli yapmaya başladı, ya altyapıları yetersiz, ya da işlem yaptırmamak için kasıtlı sorun çıkarıyorlar. Ben b şıkkını düşünüyorum

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de hiçbir banka kasıtlı olarak işlem yapılmasını engelleyemez, BDDK adamı öttürür. Bankalar her sene bir sürü denetimden geçiyor, hiçbir bankacı bunu aklının ucundan bile geçiremez. Geçmişte Enpara'daki altyapısal sorunlar sebebiyle aynı anda binlerce kişi sisteme giriş yapmaya çalışınca kesintiler olmuştu, ama onunla ilgili önlemler alındı ve bir daha aynı sorun yaşanmadı çok daha yoğun girişlerin olduğu dönemlerde bile. Ama işin içinde teknoloji olunca zaman zaman aksaklıklar oluyor maalesef.

• cem650 kullanıcısına yanıt
    0850 222 3663 Çözüm Merkezi'ni arayıp "ben kredi kartımı iptal etmek istiyorum" demeniz yeterli, sadece sebebini sorarlar not etmek için, sonra hiç uzatmadan iptal ederler. Diğer bankalar gibi şöyle yapalım ne olur kalın, böyle yapalım aman gitmeyin demezler.

• KYK kredisinden dolayı Ziraat kredi kartım vardı ama uygulaması kötü, genelde hep bir sorun çıkıyor vs diye geçtim Enpara kredi kartına. Normalde de ana hesap olarak Enpara'yı kullandığım için ikisi bir arada güzel oluyor. Puan vs vermiyor ama 6'ay 100₺ muhabbeti bence iyi başlangıç için. Tabii amaç puan kazanmaksa ayrı.
  • ilk cıktıgında aldımdı güzel kampanyalar vs yaparlar diye fakat hiçbir extrası yok kartın ha varlıgı ha yoklugu :)
  • nasıl hiç uzatmıyorlar benim iptal etmemem için 15 dakika dil döktüler :)
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Neden iptal ettiğinizi anlamaya çalışmışlardır ve kartın avantajlarını hatırlatmışlardır sadece. Aman gitmeyin şöyle yapalım böyle yapalım dememişlerdir, dediler mi yoksa? Dedilerse rezil oldum vallahi :)

• iptal etme nedenimi söyledim en başında ama 15 dakika ikna etmeye çalıştı beni heralde müşteri temsilcisi fark ediyor
  • İlk alanlardanim bu kartı

Sanal olarak MTV ödedim Ocak ta

İlk defa pos makinasında kullanmak istedim ama şifre hatası verdi

MH mesaj ile şifreyi gönderdi aynı şifre doğru ama HATALI ŞİFRE verdi..

• Enparanın normal kartıyla ne zaman Şoktan alışveriş yapsam şifre hatası sorunu yaşıyorum. Böyle bir sorun yaşayan oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elvinjohnson

Enparanın normal kartıyla ne zaman Şoktan alışveriş yapsam şifre hatası sorunu yaşıyorum. Böyle bir sorun yaşayan oluyor mu?
    bende aynı sıkıntıyı a101de yaşıyordum artık yaşamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

İlk alanlardanim bu kartı

Sanal olarak MTV ödedim Ocak ta

İlk defa pos makinasında kullanmak istedim ama şifre hatası verdi

MH mesaj ile şifreyi gönderdi aynı şifre doğru ama HATALI ŞİFRE verdi..
    Karti aldiginiz gibi finansbank atm sine sokup herhangi bir islem yapip( bakiye sorma) kart iade yapsaydiniz kart hatasi sorunu yasamazdiniz. Sanirim karti alir almaz alisveris yapmissiniz, sifre karta yuklenmemis. Ben sorun yasamadim hic

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

İş Bankası Maximum Kartım geldi. Şimdilik İdare edeceğim. Taa ki En para, kredi kartı alana kadar.

Yüksek Limit istiyorum.. 10Bin ve üstü. Şekilde..

Neden bu kartı istiyorum "Aidat yok. Çok Büyük avantaj..!!!! Şimdi iş bankası, bakalım ne zaman ilk aidatı sokacak. (sonrasında Bunun iptali için uğraşacam..zamanında THH 'ne gider 90Günde iadesini alırdık. Şimdi Güncell durum nedir bilmiyorum!!!
    Maximumda harcamalarınız yüksekse, iade için uğraştırsalarda sonunda iadeyi gerçekleştiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Maximumda harcamalarınız yüksekse, iade için uğraştırsalarda sonunda iadeyi gerçekleştiriyorlar.

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkürler...

• güzel umutlarla almıştım ama fos çıktı
  • arkadaşlar internet üzerinden telefon alanınız oldumu taksıtlendırme hakkında bilgiye ıhtıyacım var
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.