Şimdi Ara

EnPara Kredi Kartı Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
9.382
Cevap
376
Favori
1.060.314
Tıklama
Giriş
    200 Mesaj

Şimdilik 100 lira veriyor hocam da ileriye yönelik ne olacağı belli olmaz.Az bir limitle kartı alıp aidat da olmadığı için köşede beklemesinde bir sakınca yok bence.
    Ayrıca kısa süreli sağlam bir kampanya yapıp kaçırmak da var ucunda.Hem mevcut kampanyaları böledebilirler duruma göre;
    yemek indirimini banka Spotify indirimini kredi kartına tanımlayabilirler mesela hazırlıklı olmak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sizotipall -- 23 Aralık 2017; 21:15:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: furkan1zek

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bende özellikle spotify gibi kampanyalarını iyi bulduğum için enparayı çıkartmıştım.Ayrıca yurtdışı aışverişlerindeki kur oranından da bu son gümrük kısıtlamalarına kadar çok fazla yararlanmıştım. Ancak kredi kartından maximumun yerine enparanın kredi kartını çıkarıp çıkarmamak konusunda kararsızım. Çok kredi kartı kullanmayı sevmiyorum zaten öğrenci olduğumdan öyle birden fazla karta ihtiyacım olmuyor pek :). Maximumun şimdiye kadar hiç biriken puanlar harici pek işime yarar bir kampanyası olmadı. Bakalım belki zamanla daha da iyi bir hal alır.
    |
    |
    Bahsedilenler: çaylaq , sizotipall , ceh.meh

hocam bende üni öğrencisiyim play kart vardı 1k limitli standart tı zaten daha fazla limit vermiyorlardı malum bize. ben başvurdum 300tl lik verdi. kartı atm ye taktığında vs limit sorarlarsa sen yine min 1200 1500 gibi rakamlar yaz bir daha dene o zaman verirler belki.
    |
    |
    jiraiya06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yarbay
    2111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 54oguz75

hocam bende üni öğrencisiyim play kart vardı 1k limitli standart tı zaten daha fazla limit vermiyorlardı malum bize. ben başvurdum 300tl lik verdi. kartı atm ye taktığında vs limit sorarlarsa sen yine min 1200 1500 gibi rakamlar yaz bir daha dene o zaman verirler belki.
    quote:

Orijinalden alıntı: 54oguz75

Limit arttırımı için ;
    #6 ay duzenli kullanmak gerekli
    # asgarisi degil tamamını odemek
    # son gün odemek gerekli.

Kaynak; Musteri hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Aralık 2017; 22:37:45 >

• Yüzbaşı
    329 Mesaj

son gün ne alaka?
    |
    |
    ibo83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ogrencilere verilebilecek yasal limit max 1300 TL:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    54oguz75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

benim play kartım varken bana verdi hocam ama 300 tl limit ile :)
    |
    |
    hib.96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    220 Mesaj

öyle de bir ara kredi alıyordum iptal ettirdim ziraat kartının da k.k vardı ya hiç kullanmadım gerçi ama onun da limiti oluyor ya ona karşılık dedim.neye göre verdiler artık bilmiyorum
    |
    |
    berkay956 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

son gün ne alaka?
    quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

son gün ne alaka?

Bankacı arkadas dedi.

Banka para kazandıracak musteri sever.

Borcun tamamını odeyen..

Erken kapatan,Erken odeme yapan musteriyi sevmez diye.

Parayı varsa enpara kart (atm) atarsınız.son odeme gunu hesaplar arası odeme-transfer yaparsınız atm den kredi kartı borcu odemek

kullanıyorum bazen asgariden biraz fazla yatırıyorum bazen tamamı gibi karışıyor işler de son gün ödemek derken?
    |
    |

• Teğmen
    220 Mesaj

şimdi diyelim ki son gün ya mesaiden sonra yatırsak atıyorum 22.30 gibi kabul oluyor mu yoksa mesai saatleri içerisinde mi yatırmak gerekli oluyor :))
    birde çalışıyorum ben yemeğide dışardan söylüyoruz yemeksepeti kullanıyorum arada o zaman bu kartla kombo yaptımmı hem 6kere 10 tl avantajını kullanmış olacağım hemde %25 yemeksepetini bu güzel olacak.
    |
    |

• Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Hesaba altın sitelerinden 6 takside bölüyor mu? Tecrübe eden biri lütfen mesajıma dönebilir mi?

Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yarbay
    2111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

arkadaşlar bu kartta taksitli nakit avans neden yok olsa diğer karttaki borcu kapatıp bu kartı kullanacaktım?
    quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

arkadaşlar bu kartta taksitli nakit avans neden yok olsa diğer karttaki borcu kapatıp bu kartı kullanacaktım?

Kart aidatsız ucretsiz oldugu icin.

Ucretli olsaydi asagidaki ozellikler olacaktı; hemen hepsi yok.taksitlendirme var

Ornek bonus ozellkli kart olsaydi 87 tl ucreti var.

*Taksitli Nakit

*Tek cekime Taksit (1000 tl de 80 tl)

*Ekstre atlatma

*Market alisverisinden para kazanma 100 tl icin 10 tl gibi

*Benzin+Giyimden para kazanma

*Anlasmali sitelerden para kazanma bonus kullanma

• Yarbay
    2111 Mesaj

En para kart varsa saat fark etmez odeme gerceklesir.

Ama baska bankadan hesaptan havale gapacaksaniz son odeme gunu 15;00 gibi yapabilirsiniz

|
    |
    54oguz75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bonus 19.000 ₺ limitim vardı bugün arayıp 5.000 ₺ ye düşürdüm. Sonra enparaya başvuracağım umarım 10.000 ₺ kadar çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: soyken

Hesaba altın sitelerinden 6 takside bölüyor mu? Tecrübe eden biri lütfen mesajıma dönebilir mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: soyken

6'ya bölmüyor ama 4 taksit yapıyor.

enpara var zaten o mecburi de aklımda ki soru hani sisteme düşüyormu mesai saatinden snra yaptığımız ödeme hani geç yatırdı ya sarkmasın sonra o manada dedim.
    |
    |

• Yarbay
    6164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Reddedilenler tekrar tekrar başvuru yapmasın 1-2 ay geçsin sonra başvuru yapın ve Akbank ile findeks puanına ücretsiz bakın bir yerde bir sıkıntı olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Reddedilenler tekrar tekrar başvuru yapmasın 1-2 ay geçsin sonra başvuru yapın ve Akbank ile findeks puanına ücretsiz bakın bir yerde bir sıkıntı olabilir.

Yalnız kart çok tipsiz. Sahte gibi, çakma gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    284 Mesaj

Yasal sınırda kalıyor yani, sektör şaşırırsa 6 ya bölebilecek yani. Birde 6 taksit son mu? 9 olabiliyor mu?

|
    |
    fizikfelsefesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.