Şimdi Ara

Enpara Kitap Alışverişi 50/15 Yıl Sonuna Kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
2.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem ayin enparalisi hem otomatik fatura talimati var.

Yıl Sonuna Kadar Uzadı
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/kampanyanin-kitabini-yeniden-yazdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 30 Eylül 2020; 14:51:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük tırt..
  • yanıyor Y kullanıcısına yanıt
    Sadece ayin enparali şartı olaydi yeterdi :(

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Kidega'da Papara Kart %15 sorgusüz sualsiz iade ediyor zaten. 7.5 TL için bu dalgayla uğraşmaya değmez.
  • yanıyor Y kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum uygulamaya yazmamislar.

Enpara bozdu kendini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon.tr nin yaptığı kitap indirimleri varken bu kampanyalar malesef çok kötüler. Fiyat karşılaştırması yapsak 50/15 indirimden sonra bile Amazonun sattığı kitaplar daha uygun haldedir şart, surt falanda yok. Acil ihtiyaç yoksa kampanya bekleyin derim.

• Fatura olmasa daha iyi olurmuş ama güzel kampanya yine de. Sadece kidega'ya sınırlı kalmaması da iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara bitmiş, geçen taksit kampanyasında da faiz ödedik boşyere.. Eft havale için tutuyorum sırf.. Kredi kartı da bir halta yaramıyor artık
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

• Bu kadar gereksiz şartı geçtim üstüne birde tuzak gibi madde eklemişler.
    50 TL altında kalırsa 15 TL yanıyor diye. Kitapyurdu sürekli alışveriş yapanlara diğer aya yüzde 5 indirim çeki veriyor. Farketmeden son adımda onu da kullanırsanız hop 50 TL nin altına düşer indirim yanar. Yapıyorsun bari yüzde 30 yap,otomatik ödeme şartını kaldır o zaman güzel kampanya olmuş diyelim.

• Fatura nedir yahu

• Hükümran kullanıcısına yanıt
    + bazi firmalarda 50tl kargo var :( 75e 25 daha iyi olurdu gibi.

• Amazondan alıyorum kafam rahat

• DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    Faiz niye ödediniz boş yere onu anlamadım

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle mart ayi 5bindi sonra eskisi gibi 3bine düştü orda fail olmuş olabilir.

• Amazon muadil sitelerden çok uygun hem kargo bakımından kitapyurdunda ücret ödememek için tutar yüksek, kidega genelde geç yolluyor, amazonda 50 TL buluyorsun kitap fiyatları zaten çok düşük,kampanya olmamış pek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Faiz niye ödediniz boş yere onu anlamadım
    iptal olan siparişim vardı, tam iptal yansımadan taksitlendirmenin limiti varmış faiz eklendi. İptal yansıyınca o taksitlendirme limiti de boşa çıktı adamlara derdimizi anlatamadık kartta iptal var fazlalık var o limitiniz geçersiz diye ama geçirdiler bikere yansıttılar faizi
  • 200TL'lik kitap alışverişi bekliyor sepette, bu ay hiç kampanya yapmadı bankalar, kaldık beklemede.

• Fatura işi tam bir saçmalık olmuş. Enpara eski günlerinden çok uzak. Ilk çıktığından bu yana kullanıyorum. Nerdeyse hiçbir avantajı kalmadı. Genç, dinamik bir ekibin başlattığı bu hareketin işten anlamayan ve sadece banka karını düşünen bir güruha emanet edildiğini düşünüyorum. Aksi halde bu kadar bozulmazdı.

• Fatura bağlasak sadece bu ay için sonra iptal etsek oluyor galiba. 1 aylık bağlamaya 15 TL yine fena değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.