Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çiz

+200 tlilik kitap alacagım en uygun nasıl alabilirim sizce ?
    Hocam kidega Kitapyurdu 50tl alış veriş için avantajlı. Üzeri için çok cazip değil. İkinci el çek kupon satışlarında d&r da 30 TL lik indirim çekini 22-23 TL ye satıyorlar. 5-6 tane alsanız belki biraz daha düşerler. Ama sadece mağazada geçerli. Sanırım İdefix kendi indirim veriyordu, 100 e şu kadar 150 ye şu kadar diye. Alacağınız kitabı sepete ekleyip, bu sitelerde kontrol edin... Hangisi daha uygun ona göre karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 3 Mart 2019; 23:53:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendininkini yanında, babamın ve kardeşimin enparalarını kullanıyorum, her birinden 50 liralık alıp 15er lira geri alıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben memnunum.Fiyatları karşılaştırıyorum ucuz olanları alıyorum.
    Siparişim geldi,hatta 1 kitabı fazla bile göndermişler Aynı kitaptan 2 tane oldu.Mail attım bakalım ne diyecekler.
  • ben her seferinde ayın enparalısı olmama rağmen hiç yararlanmadım bu kampanyadan.ayın enparalısı derken,bu ay sipariş vermek istesek mart ayınamı bakıyorlar yoksa şubat ayınamı bakıyorlar?
  • wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    Mart ayı içinde ayın enparalisi olmanız lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ilk defa bugün kullandım bu kampanya'yı 55 tl tutarında 3 kitap aldım.
  • Umarım en azından Haziran ayına kadar devam eder kampanya.
  • Sepet hazırladım ama Martta kampanya bitiyormuş. Sizce beklemelimiyim? Alışveriş limiti düşer mi? 30 15 50 25 gelebilir mi?

• Enpara twitter hesabında bir gelişme yok, acaba devam edecek mi kampanya var mı duyumlar?
  • Önceleri 30 TL ye idi şimdi 50 TL ye 15 TL iade oldu, ama değer yine de.
  • enpara açıklamasında 30 nisana kadar demekte. uzamış oluyor 1 ay daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

enpara açıklamasında 30 nisana kadar demekte. uzamış oluyor 1 ay daha.
    Sanırım dediginiz gibi Nisan'a kadar uzatmışlar kampanyayı.

• Kodu olan var mi acaba

• rockandfly kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamasa gecerli altlimitsiz kod

kidegamobil

• mucoyaho kullanıcısına yanıt
    enpara ile birleşiyor mu?

• sepet 60 yaparsan 10 tl ındırım duser kartından 50 çekilir ve 15 tl iaden sonrakı ay yatar
  • mucoyaho kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• az önce enpara müşteri hizmetleriyle görüştüm. Kampanyadan yararlanma şartı olarakwww.kidega.com gözüktüğünü, kideganın mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamada iade alıp alamayacağımızı sordum. Müşteri temsilcisi de harcamanınwww.kidega.com olarak gözüktüğü için çok büyük ihtimalle iade alacağımızı belirtti. Ben şahsen tatmin oldum
  • Bu kadar kafa yormayın 2 gün sonra size söylerim ben. Geçen hafta uygulama üzerinden kitap aldım site ile aynıdır nasılsa iade verirler diye düşündüm. İade yatarsa birleşir yatmazsa benim 15 ₺ de gider kampanya da :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.