Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enpara geri adim atmiyor. en azindan kidega tasin altina elini koyabilir. güncellenen enpara kampanyası açıkçası bizi üzdü. muhtemelen kidegayi da etkileyecektir. satışlarındaki düşüşü azaltmalari için kitapyurdundaki gibi 50 tl lik süresiz hediye çeki satışı başlatırlarsa güzel olur. böylece ileride ihtiyacımız olacak elzem ürünlerin ön siparişini bu şekilde verebilmiş oluruz.

kidegaya istek öneri mesaji gönderin arkadaslar
  • kidegada stok güncelleme problemi var kitap stok da var görünüyor sipariş veriyorsunuz sonra aaa kitap stokta yokmuş. 30 15 iken bir kitap alıyordum kampanyadan ya yararlanıyordum ya yararlanamıyordum. Şimdi tamamlamak için 2 kitap alan 3 kitap almak zorunda kalacak ve kampayadan yararlanamama sorunları çıkacak kideganında en kısa zamanda kitapyurdu gibi hediye kartını satışa çıkarması gerekiyor.
  • İade hala yatmadı benim. Sizlerde yatan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gumus2929 G kullanıcısına yanıt
    Yatmadı dostum daha.
  • Aldığım ürünleri sanırım iade edeceğim kidega ya sordum hesaba hediye çeki olarak ekleriz dedi. Kampanya hakkımda gitmezmiş böylece. Alacak birşey bulamıyorum kpss kaynakları çok yetersiz hep eski ve bilinmeyen yayınlar var güncelle pek yok. Bari ileride eklenirse kullanırım. Her ay böyle alıp iade edip hediye çeki eklettireyim diyorum hesaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim de iade hala yatmadı. Bu konuda enparayla mı kidegayla mı iletişime geçmek lazım?

• Yarın yatar rahat olun.
  • Her ayın 5. İŞ günü yatıyor iadeler.Salı günü yılbaşı tatiliydi.Çarşamba-perşembe-cuma-pazartesi,salı ( salı 5.iş günü oluyor ) İadeler haftaiçi salı günü yatacaktır.
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Takip eden ayın 5.gununde yatar diyor 5. işgününde demiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim iade yatmadı. Ayın 7 si. Bakalım akşama mı yatacak.

• İadeler bugün öğleden sonra yatacak merak etmeyin. Ayın 5.günü eğer tatil gününe denk geliyorsa, o günü takip eden ilk iş gününde yatırılıyor.
    ben ilk defa yaptım geçen ay bi arkadaşa yardımcı oldum para yatmadı sadece bende bi sorun yok dimi :D
  • Bende görüştüm öğleden sonra dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İadesi yatan var mı?

• İade hala yatmadı

• saat 15:39 iade yatmadı
  • Saat 15.56 hala yatmamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Spotify iadesi yattı bugün ama kidega yatmadı.

• Kampanyanın artık 50/15 olduğunun farkında olmayanların iadesinin yatmaması normaldir.

• kırkyapar kullanıcısına yanıt
    Geçen ay 30/15 ti

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.