Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

ama biri 200 sayfa diğeri 400 sayfa mesela...
    Beklentimin altında kalan kitap. Öncelikle çevirisi iyi değil. Çok fazla sarmıyor -özellikle ilk yarısına kadar.Çok daha güzel distopya edebiyatından kitaplar varken bu kitabın bu kadar abartılıp övülmesine şaşırdım.

diye bi yorum var altta, tahmin ettiğim gibi, abartı kitap, bi şekilde zorlama popüler oluyorlar, alın elon musk okuyun, daha faydalı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

okumaya destek oldukları için bankalara teşekkür ederim. Keşke mağaza şartı olmasa. Hatta ikinci el satan nadirkitap gibi siteleri bile tercih edebilsek.
    kesin bi yerden vergi indirimi falan da alıyorlardır, bankalar bedava bişey vermez
  • Kampanya güzel 3 tane kitap aldım 2 günde geldi.

Bu arada aynı anda iki kampanyadan yararlanabiliyor muyuz? Hem spotify hem bu kitap kampanyası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Güzel kampanya.

Tabii bi Cepteteb kampanyası gibi değil. Cepteteb sağolsun aldı başını gitti Enpara baya bi geride kaldı bu konularda. Yersiz banka fanatizmine gerek yok. Müşterisine en çok kazandıran kimse onun yanındayız oda şimdilik Cepteteb tartışmasız.

İleri de daha güzel kampanyalar bekliyoruz, sonuçta ayın enparalısı yapmaya uğraştır milleti ama yaptığın kampanya en büyük rakibinin yanında şaka gibi olsun.
    Hocam bu cepteteb e başvuru aşaması nasıl Enpara gibi mi?

• En güncel olanı kırmızı olan. Lakin okumadım, bir önceki baskısını okumak biraz zordu. Çeviri ne kadar iyi olursa olsun bizim dile pek uymuyor bu kitap. Okuyanın yarısı sorunlu diyor.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    sorunlu çeviri falan diye okudum bende.o yüzden vazgeçip ishiguro dan gömülü dev aldım.
    met edilen kitaplar fos çıkabiliyor.bakalım görücez
  • quote:

Orijinalden alıntı: quppas

Hocam bu cepteteb e başvuru aşaması nasıl Enpara gibi mi?

Alıntıları Göster
    Evet hocam hiç bir fark yok. İnternetten başvurun gelip hesabı açsınlar.

Ayrıca sormuşsunuz Enpara ve Cepteteb de kampanyalar birbirinden bağımsız. Her kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Tamamdır teşekkür ederim

• Hocam kitaptan vazgeçmeyin ithaki yayınlarından kırmızı kapakla çıkanı alın.Bence en güzel çevirileri iş bankası,yky,can yayınları,metis ve ithaki yapar.
  • Yabani merak eediyordum diger kitabi alinca bedavaya geldi

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Enpara kredi kartinda kampanya varsa sartsiz surtsuz oluyor o bolume bakin sorun bi hocam

• Otostopçunun galaksi rehberi 5li setini aldım. 48-15=33 tlye geldi.Güzel oldu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Ben örümcek ağı diye bir kitap almıştım yanlışlıkla galaksinin rehberi kitabını yolladılar aradım sizin için sorun yoksa kalsın dediler herhalde hayattaki tüm şansımi burada tükettim

• eerdoan E kullanıcısına yanıt
    benim aldığım kitap 868 sayfa.Sizin kitap fiyatı 10 lira civarında sanırım,nasıl bir hata bu böyle :)
  • 3 kitap aldım 18tl gibi bir fiyata geldi kampanya sayesinde bu tarz kitap dostu kampanyaların devam etmesi güzel olur.Site için yorum yapmak gerekirse biraz geç geldi ama zaman sıkıntım olmadığından sorun olmadı paketlemesi sağlam hasarsız geldi kitaplar
  • Gelen kitabın hali ortada. İlk siparişte olacak iş mi bu. Hasarlı kitabı elden çıkarmak için bizi bulmuşlar

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

• Kidega.com'un kendi stoklarında ürün bulunmuyor. Babil, eganba, odakitap, emekkitap, kırmızıkedi gibi firmaların sahibi olduğu Arasta Bilgi Teknolojileri adlı şirketin deposundan ürün gönderiyorlar. Hasarlı ve kirli gelen kitaplar yüzünden artık bu sitelerden alışveriş yapmıyorum.
  • 8 günde zar zor geldi. Paketin bantları harap olmuştu kutu da bir taraftan ezilmişti. Neyse ki kitaplar hasarsız bir daha da alışveriş yapmam buradan. Kitapyurdu 10 numara.
  • Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    kutunun harap olması kideganım suçu değil kargonun suçu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C42498A97

Gelen kitabın hali ortada. İlk siparişte olacak iş mi bu. Hasarlı kitabı elden çıkarmak için bizi bulmuşlar

İtiraz edin. Bazı arkadaşlara çek yüklemesi yapılmış. Bu şekilde bir kitabı kimse okumak istemez sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.