Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, hediye kitabı biz mi seçiyoruz, sepetimizdeki bir kitap nin hediye oluyor onu anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exar__Kun E kullanıcısına yanıt
    Alt kısımda 5 adet kitap çıkıyor.1 tanesini sepete ekliyorsunuz.o ücretsiz oluyor.

• einstein99 E kullanıcısına yanıt
    İndirim kodu nedir hocam?

• 200TL üstü bir alışveriş yapacağım kidega üzerinden. Enpara kampanyası için siparişi 4 e bölerek sipariş versem kampanyadan faydalanabiliyor muyum?
  • t0tti kullanıcısına yanıt
    Toplamda ilk 50 tl için geçerli ayrı ayrı veya toptan 50 tl üstüde olsa 50 den iade alınır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sefer kitaplar çabuk geldi 2 günde sipariş elime ulaştı,bu ayda kampanya'yı kullandık bakalım gelecek ay güzel hediye kitap olacakmı?zira tek kazanç burda hediye kitap ve ücretsiz kargo yoksa aldığım kitapları toplu alsam yayınevi zaten indirimli yolluyor.
  • Kampanyadan burada görerek haberdar olmuştum. 4 ya da 5 ay kullandım. Paketleri, hediyeleri falan da çok iyi bence. Bu ayın başında kampanyayı güncellediler. Şimdi bir tane kitap armağan ediyorlar. Enparalı olmasak bile bu kitabı alabiliyormuşuz. Tek şart enpara kartlarımızla alışverişi tamamlamak. 50 tlye 10 tl geri ödemesi aynen devam. Sayelerinde kitaplığım doldu, yetişemiyorum. Kargo da 50 tl üzeri ücretsiz. Kitaplardan bıkana kadar almaya devam edeceğim gibi duruyor.
  • wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    Kitapların her ay değişmesi planlanmıyormuş, belki stok vs. sebeplerle değişen olur:

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

Kampanya kapsamında şu an aynı kitaplarla devam edilecektir. İlerleyen dönemlerde değişiklik olması durumunda bilgi veriliyor olacaktır.

İyi günler dilerim,
  • Şahsi tercihime göre sundukları kitaplar okunacak kitaplar değil, bu şekilde olunca da bir anlamı yok hediye kitabın.
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Hocam yani hediye kitaplar hep aynı mı kalacakmış? Herhalde ben öyle anladım dediginizden

• quote:

Orijinalden alıntı: merveerencanaydın

Kampanyadan burada görerek haberdar olmuştum. 4 ya da 5 ay kullandım. Paketleri, hediyeleri falan da çok iyi bence. Bu ayın başında kampanyayı güncellediler. Şimdi bir tane kitap armağan ediyorlar. Enparalı olmasak bile bu kitabı alabiliyormuşuz. Tek şart enpara kartlarımızla alışverişi tamamlamak. 50 tlye 10 tl geri ödemesi aynen devam. Sayelerinde kitaplığım doldu, yetişemiyorum. Kargo da 50 tl üzeri ücretsiz. Kitaplardan bıkana kadar almaya devam edeceğim gibi duruyor.
    Evet gercekten kargo sunumları cok guzel bende begeniyorum.Hatta ayni fiyat ise alacagim kitap artik kidega ilk tercihim oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Littlebchlor kullanıcısına yanıt
    Her ay farklı 5 kitap olacağı planlanmamış. Ama stok durumu, kampanyaya talep... başka ticari sebeplerle, değişmeler olabilir.
  • hayvan çiftliği - fahrenheit- 1984 - cesur yeni dünya kitapyurdunda 52,90
    kidegada 69,80
    10 lira düşünce bile kitapyurdu uyguna geliyor
  • Hediye kitaplar değişmiş
    https://kidega.com/kampanya/enpara-com-kitap-kampanyasi

Roma Kulübü
    Demet Altınyeleklioğlu

Küçük Prens
    Antoine de Saint-Exupery

Beyaz Zambaklar Ülkesinde
    Grigoriy Petrov

Huzursuz Hayaletler
    Glenn Meade

Paramparça
    Karin Slaughter

Yüksek Potansiyelli Lider
    Hızlı Büyümenin Yeni Sorumluluklar Almanın Bir Etki Yaratmanın Yolları
    Ram Charan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahtant -- 1 Haziran 2019; 11:0:39 >
  • ylcm kullanıcısına yanıt
    Yayınevlerinin sitelere özel kampanyası vardır mesela ithaki kitapyurdunda yüzde 40 indirim yapar o ay kidega da 30 veya tam tersi takip etmek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ylcm kullanıcısına yanıt
    https://www.kitabinabak.com/

Aradığınız kitabın, hangi sitede ne kadara satıldığını görebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylcm

hayvan çiftliği - fahrenheit- 1984 - cesur yeni dünya kitapyurdunda 52,90
    kidegada 69,80
    10 lira düşünce bile kitapyurdu uyguna geliyor
    Olabilir.
    Kitaplar farklılık gösterir.O site ucuz bu site pahalı demek değildir bu.Senin alacaklarına göre böyledir gider oradan alırsın ama benim alacaklarıma göre ise değildir buradan alırım.

Genelleme yapmak çok saçma .

Bu tür muhabetler çok uzuyor yani gereksiz yere.
  • Nerde eski enpara ve cepteteb kampanyaları.

• Site güncellenmişti fakat bu nedir ya...

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)
  • İadesi yatan var mi ?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.