Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde ziraat combove iş bankası kredi kartı 600 tl civarı bir kitap alıcam da, enparakartla sadece 15tlsini iade olarak alıyorum, ama ziraat veya isbankası kredi kartıyla alsam ne kadar puan yüklenir? Tecrube edeniniz var mı?

• natural pathfinder kullanıcısına yanıt
    forumdan kişilere 3-5 tl fark vererek 38-40 tlye de alabilirsiniz isterseniz hocam. ziraat combo vs o kısmını bilmiyorum.

• 3 4 kitap alıyorum kigeda dan her ay. Her kitap ortalama 1 2 TL pahalı oluyor.
    çok esprisi kalmıyor ama iyidir yine

• Herhangi bir başvuru yapmaya gerek yok de mi, direkt 50 TL üzeri harcama yapınca 15 TL iade ediyor de mi?
  • Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Ayın enparalısı olacaksın bir tek.

Bu ay kullanmadım kullanmak isteyene kullandırılır.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Ayın en paralısı olmuştum o zaman tamam
    Bir kereye mahsus değil de mi? Yani Şubat ayında faydalandım diyelim Mart ayında da faydalanabilirim

• Kitapların fiyatları arttıkça arttı. Üstelik 30 limitini de 50tl'ye yükselttiler. Baştan neyse yine de güzel kampanya demiştim ama ben bu ay es geçtim, zira almak istediğim kitaplar zaten toplamında 15tl'yi aşan fiyat zamlara girmişler. Hatta bu vesile ile okumadığım kitaplara yönelip, kitap almayı uzun bir süre rafa kaldırma düşüncesine girdim. Ona zam buna zam, gitmiyor böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climates -- 28 Şubat 2019; 17:3:9 >
  • alacağım kitabın stokları bitmiş, üstelik kargo bedava 50 TL olmuş.
  • hangi kitaba baksam bkmkitap daha ucuz ve kargo bedava. hic alisveris etmedim ama kidega tuzagina da dusmem.

• laider kullanıcısına yanıt
    Ilginc ama benim alacağım kitaplarda da tam tersi kidega.toplam sepettr 1 tl daha ucuz 15 lirada indirim 16 tl

Ayrica hopi de unutulmamali kidega kampanyasi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44cihan44 -- 1 Mart 2019; 0:51:43 >
  • %8 KDV indirimi ile indirimden önceki fiyattan daha yüksek fiyata kitabı aldım. Yalnız Enpara.com gibi bir indirim olmadan bir daha bu siteden kitap almam. Hiçbir artı cazibesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 1 Mart 2019; 12:13:52 >
  • 50-60 TL civarı bir toplam tutan aynı sepeti birkaç yerde yaptım. Kidega yaklaşık 5 TL daha pahalı oluyor. Fakat 15 TL gelince 10TL indirimli almış oluyorum
  • Bi benmi haftanın yazarı ve indirimli kitapevlerinden alıp diğer sitelere göre çok daha ucuza alıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklama biraz şaşırtıcı banka kartı geçerli mi ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Geçerli

• Sahap08 S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)
    kitabın piyasa fiyatı

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)
    bunlarda uzun süreli kidega fiyatı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• +200 tlilik kitap alacagım en uygun nasıl alabilirim sizce ?
  • Henüz almadım ama benim almak istediğim kitapların geneli piyasaya göre daha ucuz Kidega'da.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.