Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayınenparalısı olup hakkını kullanmıycak var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dikkat edin oturup çocukla felan kitap seçme gafletine düşmeyin tedarik edemiyorlar sepet 30tl altına düşüyor iptal ediyorlar

çocuk ayrı üzülüyor

bütün kampanya iptal oluyor iade alamıyorsunuz
  • Kampanya 31 Aralık 2018’e kadar uzatılmış. Harika oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kitapyurdu-CEPTETEB de uzarsa battık

• toplamda 45 indirim sınırı gözüküyordu kampanya açıklamasında. hatta bu mesajı yazarken tekrar baktım düzelttiler an itibariyle. hatta öneri bölümünde yazmıştım 45 tl indirim tutarını kaldırın diye. yeni kampanya açıklaması:

quote:

Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 30 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca bir ay içinde tek seferde birden fazla 30 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece o ay yapılan ilk alışveriş için 15 TL indirim kazanılır. Tek seferde 30 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 30 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 90 TL indirim kazanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirikambar -- 26 Eylül 2018; 14:56:6 >
  • Uzatılmış harika ama 90 lira uzamış limit ? Ben 30 lirasını kullandım 15 de bu ay kullanırım.Aralık ayında limit dolmuş oluyor sanırım kullanamıyoruz ?

Tamam kullanabiliyoruz.Yanlış hesapladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 26 Eylül 2018; 17:3:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

Arkadaşlar ayın enparalısı olup da kidega kampanyası kapsamındaki hakkını kullanmayacak olanlar var ise ben talibim.

Yüce kitabımız olan Kuran-ı Kerim meali ve tefsiri alacağım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar mesaj atarlar ise çok sevinirim.

''Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' hadis-i şerifinden hareketle hayra vesile olacak kardeşlerden şimdiden Allah (c.c.) razı olsun. Rabbim fazlu keremiyle hidayete erişmeyi hepimize nasip eylesin.
    Kartı bulmak için hatim indirdin neredeyse dostum, gerek var mı almana ki
  • Bugün Eylül'ün son günü 38.4 liralık bir kitap sipariş ettim şimdi.

Yarın yani Ekim'de, 45 liralık bir kitap alırsam.

38.4-15=23.4

45.0-15=30.0

şeklinde indirimli mi olacak?

yoksa sadece 38 liralık sipariş mi indirimli olacak?

yani 2 farklı ayda, sipariş versem, 2 siparişte indirimli mi oluyor?

açıklamaya göre ilk siparişte indirim geçerlidir deniyor, bu aynı aydaki 2. siparişin indirimsiz olacağını mı belirtiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 30 Eylül 2018; 17:44:30 >
  • Az önce ayın son dakikalarında sipariş verdim. Kampanya katılım sms i gelmedi henüz. Normal mi? (ayın enparalısıyım). Bir de sonraki aylarda da yararlanabiliyor muyum?
  • Son kale Kidega..

Ben çok memnunum.Hangisi uygun ise oradan o kitapları alıyorum.4 farklı siteye ekledim kitaplarımı bakıyorum ucuz pahalı ya diye laf etmeden hangisi işime gelirse alıyorum çıkıyorum.Derdim siteleri kötülemek olsa çok malzeme var yani.
  • https://kidega.com/kitap/modern-dunya-klasikleri-seti-7-kitap-takim-273262/detay

Şunları alan veya okuyan var mı ? Tavsiye ediyor musunuz?

• kitapyurdu devam etse iyi olacaktı 125 TL hediye kartı var fakat yetmeyecek gibi enparadanda yaralanacağız fakat kidega çok daha pahalı en basitinden kitapyurdunda 31 liralık kitap kidegada 38 tl...
  • pazar sipariş ettiğim kitabım bu sabah geldi

ancak kargoda biraz hasar almış..kargo olarak mng seçmiştim.

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

Ekim'de de 40 liralık sipariş versem, yine indirim olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 3 Ekim 2018; 11:42:32 >

• Sipariş verdiğim bir kitabı bulamadıklarını ilettiler. Siparişi değiştirelim dedim onu da kabul etmediler. Daha sonra hediye çeki tanımladı ama bu sefer de kargo parası zararı ettim. Zaten geç kargoladılar bir daha Enpara ile iade alacağız diye de bu siteden sipariş vermeyeceğim.
  • ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

Benim siparişim geldi, gene problemsiz, güzel bir kutu, güzel bir not, yaprak şeklinde post it ler, bu sefer bir de fazladan ayraç koymuşlar.

Açıkçası ben çok memnun kaldım bu siteden, enpara kampanyasından sonra da kitap alacak olursam burayı tercih edebilirim.
  • daha önce soruldu mu göremedim ama. kidega daki üyeliğimizden farklı kartlarla işlem yaptığımızda iadeyi alabiliyor muyuz hesabın da farkı olması mı lazım
  • Ben bu ayın 19unda kitap aldım tekrar indirimden yararlanmak için gelecek ayın 19unu beklemem lazım yoksa ayın başını mı?
  • kidega'dan toplu kitap alacağım. benim bu ayki haklarım bitti, indirimi olup kullanmayacak olan özelden yazabilir.

• Hediye çeki satışı yok mu?

Sitede bulamadim.

• Bu ay doğum günüm olduğu için enparalı olmak 5. koşulu da tamamladım. 2 gün önce fırsatlara baktım, bu kampanya varmış.

O gün sipariş verdim bugün ise kargoyu şubeden teslim aldım. Bakalım 15TL yatacak mı hesaba. :D

Anladığım kadarıyla ayın enparalısı olmamız yetiyor kampanyaya katılmak için. Değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.