Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kampanyada her zamanki gibi ayın 7 si değil de 5 inde iade olacaktır yazıyor. Şimdi farkettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalok

Arkadaşlar kampanyada her zamanki gibi ayın 7 si değil de 5 inde iade olacaktır yazıyor. Şimdi farkettim.
    Parası yatan var mı? Spotify parası da yatmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: quppas

Parası yatan var mı? Spotify parası da yatmamış

Alıntıları Göster
    Benim kidega yatmış.
  • isetta_1955 kullanıcısına yanıt
    Benim hesaba da 1 saat önce yatmış ikisi de

• kitap önerileri paylaşırsanız seviniriz
  • Geçen ay 12,05 e aldığım kitap 16,79 olmuş

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sıradan cinko karbon pil

Geçen ay 12,05 e aldığım kitap 16,79 olmuş

Hocam sanırım İthaki Yayınlarının bütün kitaplarının fiyatları arttı. Siteye özel değil gibi. Ama bu kadar artmışmıdır bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFAD0126 -- 23 Ağustos 2018; 20:40:40 >

• Üzerindeki fiyat aynı 23 zaten Kitapyurdu fiyatı da 11,50

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kampanyadan yaralanmak için sadece alışveriş yaptığımız ay ayın enparalısı olsak yetiyor mu? Yoksa önceki aylarda da ayın enparalısı olmamız mı gerekiyordu?
  • Kredi kartıyla bir de banka kartıyla ayrı ayrı alsak ikisnde de iade oluyor mu

• woozer kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyor hocam sadece alışveriş yaptığınız ay

• Siparislerim bugün geldi. Bir de yapışkanlı not kağıdı - kavak yaprağı şeklinde- kitap ayraçları falan hediyeleri geldi.kutu ozenliydi beğendim.

• Geçen 31'inde yaptığım alışverişler de geldi.İadesi ve kitaplar.

Çok sağlam sıkıntısız sorunsuz..2 ayrı kart ile 2.ay siparişlerim oldu.Toplam 4 kargo ve hepsi sorunsuz.Bu ay yine kullanacağım
  • yav 30 ağustosta verdiğim sipariş hala beklemede görünüyor. neden bu kadar uzun sürdü bu sefer
    para iadesi geldi kitaplar gelmedi
  • 1-2 tl lik bir şey bulamadım arkadaşlar 30 tl ye tamamlamak için var mı bir şey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

1-2 tl lik bir şey bulamadım arkadaşlar 30 tl ye tamamlamak için var mı bir şey?
    https://kidega.com/kitap/virita-ya-da-olumsuz-bir-kardesin-gozleri-260447/detay
  • 2 siparişimde hızlı ve düzenli bir şekilde ulaştırıldı. Genel olarak ben memnun kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 5 Ekim 2018; 15:23:4 >
  • Bu site üzerinden o kadar çok kitabın fiyatını kontrol ettimki hepsi kitapyurduna göre pahalıydı.

Bknz sadece 1 tane örnek ;

https://kidega.com/kitap/cesur-yeni-dunya-126124/detay 16,10 ₺

https://www.kitapyurdu.com/kitap/kitap-asistani/21087.html 10,87 ₺

Bu sitede kitapyurdundan daha ucuza bir kitap bulan olursa bilgilendirsin lütfen.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.