Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.726
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alışveriş yapan var mı bilmiyorum ama banka kartı geçmiyorda olabilir, bilemiyorum.
  • Arkadaşlar aynı aileden 3. kişiye kartı almak istiyoruz. Böyle bir sınırlama var mı ? Hepimiz yeni başvuru yapıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Arkadaşlar n11 den 3 ürün toplamı 500 tl alışveriş yapsam 50 tl indirim alıp aynı zamandada 1 ürün kadar çek alıp aynı zamandada en paradan % 20 si kadar para iadesi alabiliyormuyum ,

Örnek : 170 170 170 üç ürün
    510 tl
    5o tl indirim 460 tl
    170 tl n11 çeki hediye .
    90 tl enpara iade

hocam diğer konudada cevap yazcaktım
    siz 3 farklı ürün alıyosunuz tamam güzel ama aynı satıcıdan alıyosunuz bugün mh ile görüşmemde bunla ilgili bişeyler geveledi durdu
    benim anladığım
    aynı hesapdan aynı kartla alım yapılacak yani kullandığınız kart daha önce başka hesaplardan işlem yapmamış olucakmış sisteme takılıyomuş 2 hesabada çek filan yansımıyomuş
    aynı üründen 2 tane alamazsınız (sizin ürünler farklı marka olduğu için sıkıntı olmaz ama 2 tane wdnin aynı modeli olmazmış mesela)
    aynı satıcıdan 2 tane alamazsınız (bu kesin değil ama ben öyle anladım sizde arayıp sorabilirsiniz)
    yani ihtiyac varsa bence bu işe girilir yoksa alıp satcam filan diye düşünüyosanız ne ürünleri istediğiniz paraya satabilirsiniz nede kar elde edebilirsiniz yinede tercih sizin

• cnryldz kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Arkadaşlar aynı aileden 3. kişiye kartı almak istiyoruz. Böyle bir sınırlama var mı ? Hepimiz yeni başvuru yapıcaz

herkesin ayrı telefonu yada hattı varsa sorun olmaz ,biz 2 tane aldık yalnız hanıma da alırken aklımıza telefonu (hattı) olmadığı geldi :)

yine de bir umut diğer 2 telefonun numarasını girdik ama kabul etmiyor :)

bir telefona 2 kart başvurusu yapabilen var mı :)
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    İmkansız
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    bizde de aynı sıkıntı var bütün telefonları kullandık. Artık eş dosta falan sorucaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

İmkansız

demek ki biz normaliz
  • morhipoda deneyen var mı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

morhipoda deneyen var mı acaba ?

geçiyor ben kullandım
  • merak ettiğim bi konu var 600 lira tutarında bi harcama yaparsak bunun 500 lirasının %20 simi geliyor yoksa maksimum 500 liralık bi harcamamı yapmalıyız gelmesi için iadenin
  • Arkadaşlar grupanya da encard kullanılamıo kendi sitesinde grupanya görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azeotrop kullanıcısına yanıt
    en fazla 100 lira iade alabiliyorsunuz.
  • Ekim ayı iadesi gelen var mi arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Arkadaşlar n11 den 3 ürün toplamı 500 tl alışveriş yapsam 50 tl indirim alıp aynı zamandada 1 ürün kadar çek alıp aynı zamandada en paradan % 20 si kadar para iadesi alabiliyormuyum ,

Örnek : 170 170 170 üç ürün
    510 tl
    5o tl indirim 460 tl
    170 tl n11 çeki hediye .
    90 tl enpara iade

ben 4 adet oto lastik alıcam bu kampanyaya dahil olurmuyum diye sordum.

CEVAP:
    Değerli Üyemiz,

Bir üründen birden fazla sipariş verdiğiniz takdir de kupon kazanılmamaktadır.
  • Arkadaşlar enpara dün internet şubesine girebiliyordum bugun girip doğalgaz faturamı ödeyecektim ancak
    Gsm Operatörünüzden kaynaklanan sıkıntı nedeniyle girememektesiniz diyor..Hatıım dün vodafonedan aveaya geçti ,acaba bundan solayımı bir sıkıntı oluştu?
  • Rem0te kullanıcısına yanıt
    Evet sim kart değiştirdiğiniz için giremiyorsunuz. Bankayı aramalısınız.
  • gitti gidiyordan alışveriş yaptım 100 tl hesabıma ne zaman geçer ?
  • yavuzz42 Y kullanıcısına yanıt
    Lastik alcaj adam tek tek mi alcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    İadeler bu Cuma günü yapılacak.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.