Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istesinler faturayı, burdaki gözü para için dönmüş tiplere müstehaktır.
  • adam çıkmış hala banka savunucuları diyor

iyi o zaman siz gidin diğer bankaların kartlarına bir sürü para verin ,yahu mecburmusunuz bu bankadan kart almaya

gölge etme başka ihsan istemem ,diyen ne güzel demiş

cehalet nasıl bir şey hiç değilse okuyun ,bakın içinde daha kötü olanlar vardı ve ben onu dahi buraya kopyala yapıştır yapmadım ,anlayın artık

cahil ve cahillik tehlikelerine karşı bilginin talepkârlarının yolunu aydınlatan sözlerdir.

bilgisiz bir kimse, savaş davuluna benzer, sesi çok, içi boştur (sadi)

bilgisizlik kolay ve rahat elde edildiği için çoğunluk bilgisizdir (la bruyere)

boş kap, dolu fıçıdan çok ses çıkarır (john lyly)

büyük cinayetler ancak büyük cahiller tarafından işlenmiştir (voltaire)

cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline (la edri)

cahil ile sakın latife etme, dili zehirli olduğundan gönlünü yaralar! (hz.ali)

cahil insan kendi kendinin bile düşmanıdır; başkasına dost olması nasıl beklenir. (sokrates)

cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol (mevlana)

cahil sual sormaz (benjamin disraeli)

cehalet, dertlerimiz için tesirsiz bir ilaçtır! (seneca)

cehalet öyle binektir ki, üzerine binen zelil olur, arkadaşlık yapan yolunu kaybeder! (hz.osman)

hareket halindeki cehaletten daha korkunç hiçbir güç yoktur! (bernard shaw)
  • Enpara ile iade alan arkadaslar

Sabah n11 den ürün aldım. Telefonuma xxx enpara kartınızla Dogus planet firmasından 598 tl harcama yapildi diye mesaj geldi. Para iadesi ile alakalı bir mesaj gelmesi gerekiyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 3 Kasım 2013; 18:40:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Enpara ile iade alan arkadaslar

Sabah n11 den ürün aldım. Telefonuma xxx enpara kartınızla Dogus planet firmasından 598 tl harcama yapildi diye mesaj geldi. Para iadesi ile alakalı bir mesaj gelmesi gerekiyormu ?

Gerekiyor ama o mesaj bir süre sonra geliyor. Alışveriş yapar yapmaz değil. Bazen de hiç gelmiyor. Bana ekim ayı mesajı hala gelmedi mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Gerekiyor ama o mesaj bir süre sonra geliyor. Alışveriş yapar yapmaz değil. Bazen de hiç gelmiyor. Bana ekim ayı mesajı hala gelmedi mesela.

Peki nasıl bilicez ? 2gün sonra sayılmıyor vs derlerse ne olcak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Peki nasıl bilicez ? 2gün sonra sayılmıyor vs derlerse ne olcak

Kasım ayında her Cuma günü, ya da iki haftada bir Cuma günleri o zamana kadar yapılan ve kazanılan toplam indirimle ilgili SMS gelecek...
  • quote:

bana o mesajda gelmedi
  • Arkadaşlar n11 den 3 ürün toplamı 500 tl alışveriş yapsam 50 tl indirim alıp aynı zamandada 1 ürün kadar çek alıp aynı zamandada en paradan % 20 si kadar para iadesi alabiliyormuyum ,

Örnek : 170 170 170 üç ürün
    510 tl
    5o tl indirim 460 tl
    170 tl n11 çeki hediye .
    90 tl enpara iade

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bonus card gene benden 59 tl yıllık aidat ücreti diye para kesmiş, aradım iade istedim, bi sene boyunca kullanma sözü ver 20 tl bonus verelim diyorlar çocuk kandırır gibi

enpara yeter bana abi, hepsini kapattıracam kartların.
  • peki fatura bilgisini nereye nasıl gircez? kime göstercez?
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    2. el ürün sattıysanız alıcı ödeme yaptıktan sonra kargo bilgisi gir' e tıklayınca zaten karşınıza fatura bilgisi gir kısmı çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

2. el ürün sattıysanız alıcı ödeme yaptıktan sonra kargo bilgisi gir' e tıklayınca zaten karşınıza fatura bilgisi gir kısmı çıkıyor

yok o anlamda değil. zaten golddan alışveriş yaptım. fatura gelcek. ben bu %20 iade için sordum. yukardaki mesajda demişsin ya fatura bilgisi isticeklermiş artık diye. kime nasıl göstercekmişiz diye dedim
  • Bonus bu konuda pintiymiş, geçen benim Finansbank kredi kartına 49 TL aidat kestiler aradım aidatı ödeyin 6 aylık sözünüze 50 TL süresiz para puan tanımlayalım dediler kabul ettim çünkü kredi kartsız olmuyor.
    Anladım ama benim o dediğim sanalpazar üzerinden 2. el satan kullanıcılar içindi yani alan kişi ödemeyi enpara ile yaparsa sanalpazar yetkilileri satıcıdan fatura bilgisi isteyecek o kadar tabi buda olamayacağı için enpara ile 2. el ürün alanda-satanda mağdur oluyor.
  • quote:

Anladım ama benim o dediğim sanalpazar üzerinden 2. el satan kullanıcılar içindi yani alan kişi ödemeyi enpara ile yaparsa sanalpazar yetkilileri satıcıdan fatura bilgisi isteyecek o kadar tabi buda olamayacağı için enpara ile 2. el ürün alanda-satanda mağdur oluyor.

yani benim enpara.com a bişi ispatlamaya çalışmam gerekmiyor?
    tamam o zaman sevindim sağol hocam
  • quote:

NET soru NET cevap

Hocam şu hatayı alıyorum Trendyol'da

Ödeme yapılamadı. Kredi kartınızdan herhangi bir tutar çekilmemiştir. Nedeni : Tahsilat gerçekleştirilirken beklenmeyen bir hata ile karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.(ISO8583-05)

Nedenini bilen arkadaşlar var mı acaba?
    Aynen öyle hocam gerekmiyor.
  • cianni kullanıcısına yanıt
    Sistemsel bir sorun vardır, daha sonra deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Arkadaşlar n11 den 3 ürün toplamı 500 tl alışveriş yapsam 50 tl indirim alıp aynı zamandada 1 ürün kadar çek alıp aynı zamandada en paradan % 20 si kadar para iadesi alabiliyormuyum ,

Örnek : 170 170 170 üç ürün
    510 tl
    5o tl indirim 460 tl
    170 tl n11 çeki hediye .
    90 tl enpara iade

Olur hocam, gayet güzel olur 7tl de avantajix var...
  • Ödeme yapılamadı. Kredi kartınızdan herhangi bir tutar çekilmemiştir. Nedeni : Tahsilat gerçekleştirilirken beklenmeyen bir hata ile karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.(ISO8583-05)

Bu hata ile ilgili Finansbank ile görüştüm 3DSecure alt yapısı olmadığından işleminiz gerçekleşmiyor dedi fakat EnPara ile Trendyol'dan alışveriş yapan arkadaşlar mevcuttu?

Anlam veremedim
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.