Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibinden tercih edin hocam %2' lik bir fark var.
    Problem yokken oradan halledin bence yakındır bazı geri kafalılar yüzünden orasıda bu uygulamaya başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Sahibinden tercih edin hocam %2' lik bir fark var.
    Problem yokken oradan halledin bence yakındır bazı geri kafalılar yüzünden orasıda bu uygulamaya başlar.

Öyle olacak sanırım ama daha satış iptal olacak, paramı geri yatıracaklar derken onca zaman kaybı ve satıcının da benim de uğradığım saçma durum çok sinirimi bozdu...
  • quote:

Hiç sanmıyorum.

teşekkür ederim, Hocam. Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Küfür etmeden kendini tutanlardan biriside benim. Umarym sahibinden yada gittigidiyor' da böyle bir?ey olmaz.
    Yalnyz kafama takylan 1 Kasym' da 30 TL' lik ürün satyn aldym, ödemeyide enpara ile yaptym problem çykmady, mebla? küçük diye mi acaba?

Aynen öyle.

Sazanlık yapıp tam 500 TL'lik ürün alanlarla uğraşacaklar besbelli.

Bu da iyimiş, kötü niyetli birisi sağ cebinden sol cebine aktarıp, 500 liralık alışveriş yapılmış gibi gösterip sanalpazar yada diger magaza komisyonlarını düştükten sonra gelecek %20 iadeyi cebine pekala indirebilir. Sonuna kadar araştırsınlar çünkü bu ülkede hep kurunun yanında yaş da yanmıştır yüzlerce yıldır. varsa kampanyayı suistimal eden bulup dava etsinler, inşallah!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 3 Kasım 2013; 12:06:42 >

• nicknick N kullanıcısına yanıt
    Kampanyayı suistimal edenler yüzünden malesef biz yaşlarda yanacağız çünkü Ekim ayı içerisinde sanalpazar-gg-sahibinden gibi sitelerden bir çok 2. el alışveriş yaptım (alım-satım olarak) ve 2. el ürünlerde bildiğiniz gibi faturalandırma olmuyor.
    Bu işin ucu tüm 2. el ürün alan-satan kullanıcılara değecek gibi.
  • quote:

Kampanyayı suistimal edenler yüzünden malesef biz yaşlarda yanacağız çünkü Ekim ayı içerisinde sanalpazar-gg-sahibinden gibi sitelerden bir çok 2. el alışveriş yaptım (alım-satım olarak) ve 2. el ürünlerde bildiğiniz gibi faturalandırma olmuyor.
    Bu işin ucu tüm 2. el ürün alan-satan kullanıcılara değecek gibi.

Kampanyanın benim gibi %20 indirimi sıfır ürün alışverişlerinde kullananları da kapsamaması ve tümden iptal edilmesindense, 2. el veya sıfır faturasız tüm alışverişlerin kapsam dışı kalmasını isterim. Ki alışverişlerin gerçek olup olmadığını tespit etmelerinin tek yolu fatura ibrazından geçiyor. Yani su yolunu bulur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 3 Kasım 2013; 12:06:10 >

• nicknick N kullanıcısına yanıt
    Yaklaşımınız çok saçma
  • Kar edebilen kar eder, siz değil enpara düşünsün :) şahsen kampanyadan yararlanacak ürün bulamıyorum, laptop desen 500'e adam gibi laptop yok, telefon desen discovery var alınabilecek. Ev ıvır zıvır dolu zaten. Bari 1000 TL'ye 200-250 falan verselerdi laptop, tv vs. alınırdı düzgün...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman hocam boşverin baksanıza 100 TL' yi bile fazlasıyla suistimal eden art niyetli kullanıcılar var, 200-250 TL olsa düşünemiyorum.

Dün geceden bu yana kafama takıldı bu 2. el ürün alım, satım işi ve bugün dayanamayıp enpara müşteri hizmetlerini aradım ve herşeyi A' dan Z' ye kendilerine aktardım.
    Öncelikle kampanyayı suistimal edenlerin yanına kâr kalır mı bilmiyorum ama mh' nin konuşmasına göre bu yanlarına kâr kalıcak ama sadece 1 aylık yapmış olabilecekler çünkü bundan sonra site fatura bilgisi isteyecekmiş bende "siz sahibinden, gg, sanalpazar gibi sitelerde 2. el ürün alım satımının olduğunu bilmiyormusunuz neden o zaman bunları dahil ettiniz, etmeseydiniz de bizde gerçekten alışveriş yapanlar olarak mağdur olmasaydık" dedim.
    Davalık olma yada ne bileyim yapılan 2. el ürün alışverişlerinin veya kampanyanın iptali gibi bir durum söz konusu değilmiş, 1 kullanıcı her ay en fazla 100 TL' iade alabileceği için pek önemsemiyorlar anlayacağınız tabi yinede önlemlerini aldılar (kargo bilgisinden önce fatura bilgisi istenmesi gibi).
    Bundan sonra 2. el alım-satım yapan arkadaşlar bunları göz önünde bulundurarak alışverişlerini gerçekleştirsinler ama benim gibi geçmiş alışverişleri içinde içlerinde birşey kalmasın, rahat olsunlar daha sonra bizden herhangi bir faturalandırma veya ne bileyim baş ağrısı yapacak birşey olmayacağının garantisini verdi.
    Yinede bu güzelim kampanyayı mahvetme çabasında olan insanları kınıyorum.

Bu arada Ekim ayının iadeleri Cuma günü hesaplara yatırılacak dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 3 Kasım 2013; 12:54:11 >

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    ekim ayının iadelerini neden cuma günü yatırıyorlar sitelerinde en geç ayın 5 i ne kadar yatırılacak yazıyordu
  • webdenal.com'dan iade alan oldu mu? alacağım telefon en ucuz orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

ekim ayının iadelerini neden cuma günü yatırıyorlar sitelerinde en geç ayın 5 i ne kadar yatırılacak yazıyordu

5 is günü yazıyor hocam ayrıca en para + n11 çek + bkm ile 450 civarına Discovery alınabiliyor bence en mantıklısı bu yöntem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hehe şuraya bak finansbank ın savunucuları gelmiş yürüyün be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konac

quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

5 is günü yazıyor hocam ayrıca en para + n11 çek + bkm ile 450 civarına Discovery alınabiliyor bence en mantıklısı bu yöntem.

evet şimdi baktım internet sitelerine güncelleme de yapmışlar ekim ayında yapılan alışverişler 7 kasıma kadar ödemesi yapılacak yazmışlar
  • quote:

Aman hocam boşverin baksanıza 100 TL' yi bile fazlasıyla suistimal eden art niyetli kullanıcılar var, 200-250 TL olsa düşünemiyorum.

Dün geceden bu yana kafama takıldı bu 2. el ürün alım, satım işi ve bugün dayanamayıp enpara müşteri hizmetlerini aradım ve herşeyi A' dan Z' ye kendilerine aktardım.
    Öncelikle kampanyayı suistimal edenlerin yanına kâr kalır mı bilmiyorum ama mh' nin konuşmasına göre bu yanlarına kâr kalıcak ama sadece 1 aylık yapmış olabilecekler çünkü bundan sonra site fatura bilgisi isteyecekmiş bende "siz sahibinden, gg, sanalpazar gibi sitelerde 2. el ürün alım satımının olduğunu bilmiyormusunuz neden o zaman bunları dahil ettiniz, etmeseydiniz de bizde gerçekten alışveriş yapanlar olarak mağdur olmasaydık" dedim.
    Davalık olma yada ne bileyim yapılan 2. el ürün alışverişlerinin veya kampanyanın iptali gibi bir durum söz konusu değilmiş, 1 kullanıcı her ay en fazla 100 TL' iade alabileceği için pek önemsemiyorlar anlayacağınız tabi yinede önlemlerini aldılar (kargo bilgisinden önce fatura bilgisi istenmesi gibi).
    Bundan sonra 2. el alım-satım yapan arkadaşlar bunları göz önünde bulundurarak alışverişlerini gerçekleştirsinler ama benim gibi geçmiş alışverişleri içinde içlerinde birşey kalmasın, rahat olsunlar daha sonra bizden herhangi bir faturalandırma veya ne bileyim baş ağrısı yapacak birşey olmayacağının garantisini verdi.
    Yinede bu güzelim kampanyayı mahvetme çabasında olan insanları kınıyorum.

Bu arada Ekim ayının iadeleri Cuma günü hesaplara yatırılacak dedi.

Ben sanalpazar'dan Ekim ayında tam 500TL'lik telefon aldım sorunsuz onaylandı alışverişim. Aynı telefondan ikinci el olarak bir yakınıma dün akşam yine alınca "alıcıdan fatura talep ettik" dediler üstte de yazdığım gibi. Peki bu kişi telefonu alırken kendi üzerine zaten fatura kestirmiş ve elinde mevcut faturası. Onu siteye yollasa olmaz sanırım, illa ki bana kestirecek yeni bir fatura öyle mi? İkinci elde nasıl fatura kestirecek onu da bir anlatsaydı müşteri hizmetleri bir zahmet...

• Encard ikea.com.tr de geçerli değil, kabul etmedi debit kart. İlk mesaja ekleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuna günü iadeler yatması gerekli bakalım cuma günü neler olucak
  • Alesta1818 kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum MH bana öyle söyledi.
  • quote:

Bende bilmiyorum MH bana öyle söyledi.

sizin en payarla ilişkiniz nedir? BANA kalırsa enpara çalışanısınız... tabii kendi düşüncem...
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.