Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • finansbank ceo şunu dugunume cagiracagim
    ayda 500 tl ye 100 tl kimse kimseye vermiyor.
    finansbank enparaya hinlik yapanin canını yakarım olmadı beddua ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

ben enparadan gelen faiz gelirini faiz olarak degil katılım payı olarak dusunuyorum? o nedenle vicdanım rahat

size katılarak güldüm :D

• Sanalmarket'e enpara için yazdım, "IT bölümüne ilettik" dediler ama hikaye. Enpara.com 'a da yazalım. Sesimizi duy Enpara! Market alışverişi de istiyoruz.
  • Enparacılar

en karta ayın 27 de sistemden başvurdum ayın 30 na teslim edin dedim

ne arayan var ne soran?

daha önce dedıgım zamanda teslimat olmuştu

sizde böyle sorun oldumu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alesta1818 kullanıcısına yanıt
    30 ekimde 20 lira harcama yapmıştım 1 kasımda 4 lira hesabıma geçmiş :)
  • market alışverişinin geçerli olmadığı yazmıyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Sanalmarket'e enpara için yazdım, "IT bölümüne ilettik" dediler ama hikaye. Enpara.com 'a da yazalım. Sesimizi duy Enpara! Market alışverişi de istiyoruz.

zaten olmuyor mu? sonuçta netten alıyoruz..
  • projist kullanıcısına yanıt
    Olmuyor. Bir deneyin önce. Ya da önceki mesajları okursanız birçok kişi olmadığını söyledi. Carrefour ve Migros BKM ile onay alınamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 2 Kasım 2013; 13:27:40 >
  • Sadece netten yapılan alışverişlerdemi geçerli arkadaşlar? Marketten bakkaldan olmuyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

ben enparadan gelen faiz gelirini faiz olarak degil katılım payı olarak dusunuyorum? o nedenle vicdanım rahat

yapma bunu yapma bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bırakın illegali millegali ortada mal olmayan alışveris alışveriş sayılmaz. Harama girmiş olursunuz. Bide bu yaptıklarını ballandıra ballandıra anlatanlar var ki? Kendileri günaha girdikleri yetmiyormuş gibi kaç kişinin daha günaha girmelerine vesile oluyorlar onun da farkında değiller.

bankalar helal çalışıyordu ya

Bankalar helal haram çalışıyor bundan bizene? Kartını hesabını kullanıyorsan bankanın haramına ortak mı oluyorsun. Tartışmayalım dostum sizin bildikleriniz sana benim bildiklerim bana.

• Arkadaşlar ben de ayın 25inde başvurmuştum kart bugün geldi. n11 fırsatını kaçırdık sanırım?
  • hileli satış yapacaklar bir okusun ,hala cesaretleri varsa kendileri bilir :)

http://forum.donanimhaber.com/m_64669306/f_//tm.htm#64669306

ayrıca ne kadar zeki olduğunuzu düşünüyorsanız bunu da okuyun :)

http://forum.donanimhaber.com/m_67157726/f_//tm.htm#67157726

Abd. nin 9 yılda oturtamadığı KDV olayını birinci ayda öğrenip naylon fatura işine giren millet birde müslümanım diye övünmez mi ...

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

hileli satış yapacaklar bir okusun ,hala cesaretleri varsa kendileri bilir :)

http://forum.donanimhaber.com/m_64669306/f_//tm.htm#64669306

ayrıca ne kadar zeki olduğunuzu düşünüyorsanız bunu da okuyun :)

http://forum.donanimhaber.com/m_67157726/f_//tm.htm#67157726

Abd. nin 9 yılda oturtamadığı KDV olayını birinci ayda öğrenip naylon fatura işine giren millet birde müslümanım diye övünmez mi ...

Ellerinize sağlık, buda kendilerini akıllı sanan zatlara kapak cinsinden birşey olmuş
    Benimde kafama takıldı bende bazen evden ufak tefek eşyalar sattığım oluyor sahibinden sitesinde, bizide maliyeye çağırmasınlar

• Ekim harcamasi ayın kacinda yatacak.

• ya ben korkumdan elimdeki 2 nci el birkaç tane ürünü korkumdan satışa çıkartamıyorum ama millet hileli satış işine giriyor :)

hele bir tane mp5 cihaz var çok az kullandık ve akıllı telefon alınca hiçbir işe yaramaz oldu ,sanki sıfır gibi duruyor (kutusu+aksesuarı+faturası ve hatta yanılmıyorsam garantisi bile devam ediyor)

ama bazı arkadaşların dediğine göre 2 nci el bile olsa fatura kesmemiz gerekiyormuş ,bu durumda bir sürü prosedürle uğraşmak ile hiç satmamak arasındayım :)

aslında bu olayda işte böyle dalavere yapanlar yüzünden çıktı (birkaç tane 2 nci el satanlar etkilendi)
  • sıcak fırsatlarda indirim arayan tüketiciler kadar

DOLANDIRICILAR,ÖLÜCÜLER,AÇLAR var indirim hakkını satan mı dersin karşılıklı sanal alışveriş yaan mı dersin

bu resmen dolandırıcılık tır hırsızlıktır

bu kafayla daha adam gibi kampanyada göremeyiz artık olan bu indirimleri kullanıp işlerini gören tüketicilere oluyor.

forumda bunlar barındırılmamalı hırsız sahtekardan dost olurmu olmaz
  • quote:

ya ben korkumdan elimdeki 2 nci el birkaç tane ürünü korkumdan satışa çıkartamıyorum ama millet hileli satış işine giriyor :)

hele bir tane mp5 cihaz var çok az kullandık ve akıllı telefon alınca hiçbir işe yaramaz oldu ,sanki sıfır gibi duruyor (kutusu+aksesuarı+faturası ve hatta yanılmıyorsam garantisi bile devam ediyor)

ama bazı arkadaşların dediğine göre 2 nci el bile olsa fatura kesmemiz gerekiyormuş ,bu durumda bir sürü prosedürle uğraşmak ile hiç satmamak arasındayım :)

aslında bu olayda işte böyle dalavere yapanlar yüzünden çıktı (birkaç tane 2 nci el satanlar etkilendi)

Hocam bildiğim kadarıyla aynı ay içerisinde bir üründen 8 adete kadar bişey denilmiyor. Fazlası ticariye girdiği için fatura mecburiyeti ortaya çıkıyor. İkinci el üründe eğer elinizde ilk satıcı faturası bulunuyorsa faturaya gerek yok diye biliyorum. Fakat bunlar kesin bilgi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konac

quote:

ya ben korkumdan elimdeki 2 nci el birkaç tane ürünü korkumdan satışa çıkartamıyorum ama millet hileli satış işine giriyor :)

Hocam bildiğim kadarıyla aynı ay içerisinde bir üründen 8 adete kadar bişey denilmiyor. Fazlası ticariye girdiği için fatura mecburiyeti ortaya çıkıyor. İkinci el üründe eğer elinizde ilk satıcı faturası bulunuyorsa faturaya gerek yok diye biliyorum. Fakat bunlar kesin bilgi değil.

işte sorunda burada :)

hiç birimiz emin değiliz ve ya tutarsa deyip girmek biraz cesaret istiyor :)

ayrıca bu dediğinizi kanunlarda bulmamız gerekiyor yoksa ben sadece 8 ürün sattım bir şey yapamazsınız dememiz mümkün mü ?

• bkm ile yapilan alisverislerde %20 indirim olayi mevcut mu?
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.