Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bırakın illegali millegali ortada mal olmayan alışveris alışveriş sayılmaz. Harama girmiş olursunuz. Bide bu yaptıklarını ballandıra ballandıra anlatanlar var ki? Kendileri günaha girdikleri yetmiyormuş gibi kaç kişinin daha günaha girmelerine vesile oluyorlar onun da farkında değiller.
  • mediamarkt ta nasıl ödeme yapılıyor bilen varmı arkadaşlar? bkm ile mi ya da ödeme tipi ne seçilecek?
  • Bi arada kutu içerisindeki kalem bozuk çıktı deyip yeni kalem isteme mevzusu vardı İllegal islere yoracagimiz kafayı başka şeylere yorsaydik şimdiye kadar çok farklı durumda olurduk En Para ve n11 çek ile Discovery aldım. 469 a geldi cihaz çevremdekiler benim cihaz için 550 yi felan gözden çıkarmış durumdalar. Bu şekilde indirimli cihaz alıp elden başkasına satmak daha mantıklı bence [DHTUBE=]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha ayın ilk günü kullandık bu indirimi. bakalım napcaz geri kalan 30gün boyunca :D
    galiba aile bireylerinin hepsine çıkartıcam bu karttan. yok başka çaresi
  • Benim kartta geldi bugun ayin 27 sinde basvurmustum.

• bu ne ya yine başlanmış faiz muhabbetti 4-4 lük müslümansınız ya millete akıl dağıtıyorsunuz.
  • tubejh T kullanıcısına yanıt
    ctrl f yapıp faiz yazınca tek mesaj çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bırakın illegali millegali ortada mal olmayan alışveris alışveriş sayılmaz. Harama girmiş olursunuz. Bide bu yaptıklarını ballandıra ballandıra anlatanlar var ki? Kendileri günaha girdikleri yetmiyormuş gibi kaç kişinin daha günaha girmelerine vesile oluyorlar onun da farkında değiller.

bankalar helal çalışıyordu ya
  • tubejh T kullanıcısına yanıt
    ben enparadan gelen faiz gelirini faiz olarak degil katılım payı olarak dusunuyorum? o nedenle vicdanım rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumland -- 2 Kasım 2013; 1:05:18 >
  • Arkadaslar forumdan bir arkadastan bir laptop almayi dusunuyrm sanal pazardan ilan ac desem odemeyide enpara ile yapsam %20 alabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: La rue

Arkadaslar forumdan bir arkadastan bir laptop almayi dusunuyrm sanal pazardan ilan ac desem odemeyide enpara ile yapsam %20 alabilir miyim ?

Yeap

• işte aga, millet boşuna adımızı çıkarmamış. her şeyde inlik cinlik bizde. adam açık bulmak için sağa sola saldırıyor. hani ihtiyacı olsa neyse. yazık günah. allah gözünü doyursun sizin gibilerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Geçerli.

eyvallah hocam ama encard'a para yüklemeye gittim geldim alacağım ürün tükenmiş, yetişemedim

ben de bugün biraz atiyim dedim atm arızalıymış finansbank ın çalışan atm si var mı diye soran adam geldi aklıma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

işte aga, millet boşuna adımızı çıkarmamış. her şeyde inlik cinlik bizde. adam açık bulmak için sağa sola saldırıyor. hani ihtiyacı olsa neyse. yazık günah. allah gözünü doyursun sizin gibilerin.

Bu mesaj bana miydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Arkadaslar forumdan bir arkadastan bir laptop almayi dusunuyrm sanal pazardan ilan ac desem odemeyide enpara ile yapsam %20 alabilir miyim ?

Yeap

Urun sifir degil ama bunun bir onemi yok sanirim ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Yeap

Urun sifir degil ama bunun bir onemi yok sanirim ?

Farketmez

• Dayanamadım başvurdum kampanya bitene kadar sakızımı bile enpara ile alırım
    Şaka...
  • quote:

quote:

işte aga, millet boşuna adımızı çıkarmamış. her şeyde inlik cinlik bizde. adam açık bulmak için sağa sola saldırıyor. hani ihtiyacı olsa neyse. yazık günah. allah gözünü doyursun sizin gibilerin.

Bu mesaj bana miydi ?

yok hocam, seninki normal bir durum. ama senin durum gibi sahte alım yapan tipler çok.
  • quote:

quote:

quote:

Bu mesaj bana miydi ?

yok hocam, seninki normal bir durum. ama senin durum gibi sahte alım yapan tipler çok.

Yok ustadim ya bilgisayarsiz kaldim ultrabook buldm.bir tane sanal pazar aklima geldi ondan sorayim.dedim malum ogrenci adamiz ekimi pas gectik kasimda 100 tl kazanirim belki diye dusundum ondan sordum :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu mesaj bana miydi ?

Yok ustadim ya bilgisayarsiz kaldim ultrabook buldm.bir tane sanal pazar aklima geldi ondan sorayim.dedim malum ogrenci adamiz ekimi pas gectik kasimda 100 tl kazanirim belki diye dusundum ondan sordum :)

alırsın üstadım bende geçen ay 2. el bir cihaz aldım sanalpazar üzerinden aradım almadan önce teyit amaçlı sıfır veya ikinci el farketmiyo dediler bana onları bağlayan tek şey kampanya koşullarına uyan alışveriş yapmak

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.