Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamanıza %20 iade...Efsane kampanyanin devamini bekliyoruz. (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.584
Cevap
48
Favori
98.042
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en para pegasusta geçerlimi arkadaşlar bilgisi olan var mı
  • Teşekkürler hocam zaten Finansbank v en paeayi aradim yarin da Esim subee gidip itiraz edecek ben isteyim gidemeyecek benim kimlik ve kartimla tekrar uyarsin en azindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 Aralık 2013’e kadar internetten yapacağınız alışverişlerinizde %20 indirim elde edebilmek için alışverişlerinizi Encard ile yapmanız yeterli.

yazıyor sitesinde yarın dahil değil herhalde
  • Arkadaslar bırakalımda enpara dusunsun.
    100 tane musterisi varsa kampanya bitince devamında cazip birsey yapmassa 10 kişi kalmaz enpara kullanan
  • Enpara %20 YemekSepeti ve 100 Lira kampanyası ile gönülleri kazandı gerçekten. Bakalım devam edecek mi fakat devam etmese bile ücretsiz havale - eft + yemeksepeti için bile kullanılır.

31 Ocak geçerli mi acaba ? Olmadı yarın müşteri hizmetlerini arayıp soracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Arkadas kar bugün Finansbank a ATM te gittim kartima 580 TL yatirayim dedim ATM 80 TL yi aldı 500 ü geri verdi almadı kartı verdi.makbuz fln vermedi.ve ardına kartı atm te koyup sifremi girdim hesabimsda 80 TL yok.hemen 500 TL yi yatirayim dedim parayi almadi geçici olarak hizmet veremiyoruz dedi para almadi ama hesabimin içinde dolasiyordum .hemen bankaya gittim saf vezneci Martin encard olduğunu en parayi aramami söyledi ne alaka ise.Hemen enpara 0850 yi aradım o da kaya aldık inceleyecegiz dedi para bence ATM de sıkıştı .yarın %20 iade son gün acaba 80 TL daha yatirayim mi Gmd tlf alacam o para her turlu geri verilir degilmi arkadaşlar? Bende 80 yatirayim

bankanın önündeki atm ise orada açtırıp sorunu halledebiliyorsunuz yok avm vs sadece atm olan bir yerde ise çağrı merkezini arayıp durumu anlatıyorsunuz her atm belli banka şubesine aittir ilgili atm nin bağlı olduğu banka şubesine gidip bişiler yazıyosunuz atm yuttu vs diye bunlar gidip atmyi kontrol ediyor kasa yapılıyor fazla olan para orada cıkıyor ve sizin hesabınıza iade ediliyor.

çok bilen bi arkadaş atıp tutmuş itibar etmeyin
    atm görevlisi gider kasa yapar sizde tutarı iade alırsınız

bu çok bilen arkadaş ben değilimdir inşallah :)

ben gördüğümü / bildiğimi aktardım ,yanlış bir uygulama olmuşsa o benim değil bankanındır

ayrıca yıllar öncesi bende değişik bir durum yaşamıştım , atm. den para çektim ve sayarken 50.000 likler içinde bir tane 5.000 lik çıktığını gördüm ,hemen bankaya girip durumu bildirdim ve bana verdikleri cevap ;

bu tür bir olay çok nadir görülebilecek bir olay ,çünkü desteleri darphane den aldığımız şekilde koyuyoruz ama yine de akşam sayımında kontrol edelim dedi

1 gün sonra sorduğumda maalesef bizim hesaplarımızda sorun görünmüyor ama müşteri memnuniyeti kapsamında hesabınıza eksik kısmı yatıracağız dediler

yani bu gibi olayların ispatı çok kolay olmuyor o nedenle yazdım

tabi mesajınız bana ise :)

değil ise de önemli değil bu vesile ile herkes bir şeyler öğrenmiş oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Arkadas kar bugün Finansbank a ATM te gittim kartima 580 TL yatirayim dedim ATM 80 TL yi aldı 500 ü geri verdi almadı kartı verdi.makbuz fln vermedi.ve ardına kartı atm te koyup sifremi girdim hesabimsda 80 TL yok.hemen 500 TL yi yatirayim dedim parayi almadi geçici olarak hizmet veremiyoruz dedi para almadi ama hesabimin içinde dolasiyordum .hemen bankaya gittim saf vezneci Martin encard olduğunu en parayi aramami söyledi ne alaka ise.Hemen enpara 0850 yi aradım o da kaya aldık inceleyecegiz dedi para bence ATM de sıkıştı .yarın %20 iade son gün acaba 80 TL daha yatirayim mi Gmd tlf alacam o para her turlu geri verilir degilmi arkadaşlar? Bende 80 yatirayim

bankanın önündeki atm ise orada açtırıp sorunu halledebiliyorsunuz yok avm vs sadece atm olan bir yerde ise çağrı merkezini arayıp durumu anlatıyorsunuz her atm belli banka şubesine aittir ilgili atm nin bağlı olduğu banka şubesine gidip bişiler yazıyosunuz atm yuttu vs diye bunlar gidip atmyi kontrol ediyor kasa yapılıyor fazla olan para orada cıkıyor ve sizin hesabınıza iade ediliyor.

çok bilen bi arkadaş atıp tutmuş itibar etmeyin
    atm görevlisi gider kasa yapar sizde tutarı iade alırsınız

bu çok bilen arkadaş ben değilimdir inşallah :)

ben gördüğümü / bildiğimi aktardım ,yanlış bir uygulama olmuşsa o benim değil bankanındır

ayrıca yıllar öncesi bende değişik bir durum yaşamıştım , atm. den para çektim ve sayarken 50.000 likler içinde bir tane 5.000 lik çıktığını gördüm ,hemen bankaya girip durumu bildirdim ve bana verdikleri cevap ;

bu tür bir olay çok nadir görülebilecek bir olay ,çünkü desteleri darphane den aldığımız şekilde koyuyoruz ama yine de akşam sayımında kontrol edelim dedi

1 gün sonra sorduğumda maalesef bizim hesaplarımızda sorun görünmüyor ama müşteri memnuniyeti kapsamında hesabınıza eksik kısmı yatıracağız dediler

yani bu gibi olayların ispatı çok kolay olmuyor o nedenle yazdım

tabi mesajınız bana ise :)

değil ise de önemli değil bu vesile ile herkes bir şeyler öğrenmiş oluyor

Geçen günlerde bana da oldu şubede form doldurdum. Ne kadar yuttuğunu tam bilmediğim için parayı geri veremedi bayan. Enparayı aradım 3 gün sonra yattı para geri. Akşamları bankamatikleri kontrolde zaten fazla para çıkıyor ortaya

• helsloot kullanıcısına yanıt
    her ayın son günü 23.59 da bitiyordu kampanya bu ayda 31 aralık 23.59 da bitecek
  • MH yi aradım 31'i geçerli dediler. Yarında yararlanabilirsiniz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poirot

MH yi aradım 31'i geçerli dediler. Yarında yararlanabilirsiniz dediler.

çok şükür bu sorudan kurtulduk :)

aslında bende geçerlidir diyecektim ama neme lazım birde olmaz falan diye söylememiştim

hay sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: poirot

MH yi aradım 31'i geçerli dediler. Yarında yararlanabilirsiniz dediler.

Bunu sormak için girmiştim.
  • az önce istanbulbilisim'den ürün aldım.Kredi kartlarından cardfinans seçip Gayet normal biçimde 3d secure ile ödememi yaptım.Yani problem yok.Gittigidiyordan da sanalpazardan da sontekliften de sahibinden de alışverişler yaptım.Hepsinde para iadesi aldım...Yanlız finansbankın yerinde olsam bu kampanyayı devam ettirirdim...Çünkü bu kampanyadan dolayı zarar etmediklerini, aksine gayet iyi kazanç elde ettiklerini biliyorum..Şube masrafı yok.Taksit yok...Herşey tıkırında... Devirdaim herdaim...Bence heç dokunmadan devam etsinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 31 Aralık 2013; 1:08:26 >
  • Arkadaşlar sporalisverisim.com da enpara hesabıyla ödeme yapamıyor muyuz? Ayrıca emekspor.com güvenilir mi aynı şekilde enparayla alışveriş yapılıyor mu acil cevap lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtlumercimek

Arkadaşlar sporalisverisim.com da enpara hesabıyla ödeme yapamıyor muyuz? Ayrıca emekspor.com güvenilir mi aynı şekilde enparayla alışveriş yapılıyor mu acil cevap lütfen?

bu saatte biraz zor cevap veren olur diye düşünüyorum :)

yanlış hatırlamıyorsam bunlar aynı zamanda n11 de satış yapıyorlar (aynı isimdemiydi tam hatırlamıyorum) ,bence güvenilir siteler
  • Efsane kampanya, son saatler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya bugün son mu? Bugün aldığımız alışverişde geçer değil mi?
  • tebessüm ettirdi..

quote:

*Hangi sitelerde geçerlidir?

......., Ukrayna Demir Yollari, .........
  • DX Çalısmıyor
  • Arkadaşlar enpara kartın cinsi nedir?

Visa
    Mastercard
    Visa Electron
    Maestro

?
  • Enpara ile MP bileti alabileceğimiz bir sistem mevcut mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.