Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamanıza %20 iade...Efsane kampanyanin devamini bekliyoruz. (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.584
Cevap
48
Favori
98.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yesimk06

Turkcell.com.tr de 3d secure ile ödeme yapılıyor. Bilginiz olsun.kontör aldım enparadaki son paramla.

Ekim ayından bu yana bangır bangır bağırılıyor kontörde geçerli değildir diye ve siz son paranızla kontör mü yüklüyorsunuz? İade alamazsınız bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

Bikeandoutdoor enpara iadesi alan var mi 3d secure var ama yinede bi sorayim

3D varsa düşünmeden alışveriş yapabilir ve iade alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herşey çok güzel olacak

gittigidiyordan alabiliyormuyuz iade ??

Evet, alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

ocak ta kampanyanın devm etme ihtimali var mı arkadaşlar?

world temassız da bir ara uzattıkç uzatmışlardı ne güzeldi bunlar da yapsa ya

Kampanya malesef 31 Aralık itibariyle sona erecek ama yeni kampanyalarda olacak, sürprizlere açık olmak lazım
  • Ocak ayında nasıl bir kampanya yapacaklar bilen var mı? paramın tamamını buraya taşıdım.0.04kr dolarda komisyon alıyor ziraatte bu oran nerdeyse 1 kuruş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

slm arkadaşlar bkm express üye oldum enpara kartımı ekledim 3 tl kesti paypala üye oldum 2.90tl kesti bu normal mi acaba

Paypala kredi kartı ekleseniz 3 lira kesiyorda banka kartı için kestiğini bilmiyourum yani en azından ben ekledim ve benden kesmedi, ayrıca bkm express üyeliğimede kartımı ekledim yine para kesimi olmadı sizin bir yanlışınız olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Evet, alabiliyorsunuz.

Gittigidiyor listeden çıkmıştı, iade alınıyor demişsiniz. Peki ikinci el ürünlerde de geçerli mi, yoksa sadece sıfır ve faturalı ürünler için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

d
    ostar media markt tan alışveriş yapacağım ödeme sayfasında 3d yazmıyor siparişi tamam la dediğimizde 3d otomatikmi geliyor yanlış bir işlem yapmayalım

Yardim. Lazim media markt 3d goremedim?

Diğer kart seçeneğini seçerek ilerleyin otomatik olarak 3D sayfasına yönlendiriliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesimk06

Turkcell.com.tr de 3d secure ile ödeme yapılıyor. Bilginiz olsun.kontör aldım enparadaki son paramla.

Ben de aynı mantıkla altın aldım ama iade vermediler. Enpara.com bu konuda çok titiz. İlk ayın sonunda tüm açıkları hızla kapattılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

size pm gönderdim nerdesiniz yaw :)

Maçı izliyordum hocam ilk yarı bitince bakayım dedim yeni gördüm yani yoksa başım üstüne :)

tamam o zaman, teşekkür ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

quote:

quote:

Evet, alabiliyorsunuz.

Gittigidiyor listeden çıkmıştı, iade alınıyor demişsiniz. Peki ikinci el ürünlerde de geçerli mi, yoksa sadece sıfır ve faturalı ürünler için mi?

Tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Arkadaşlar kampanya devam edecek mi acaba? Ona göre alışveriş için bekleyeyim. İyi kampanya oldu. İnşallah devamı gelir.
  • Arakdaşlar Evmanya'da bkm yok ama banka kartı ile ödeme var (cv2 dahil) acaba iade alabilirmiyim ?

(Evmanya'da banka kartları ödemesi var (finans dahil) ama enpara ödemesi yokmuş komedi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 29 Aralık 2013; 21:30:49 >
  • YETKİLİ VARSA, FORUMDA VE ÇEVREMDE BİR ÇOK İNSAN KAMPANYANIN UZAMASINI BEKLİYOR. YENİ YILA YENİ 3AY DAHA EKLERLER VE N11 ÇEK DAĞITMAYA DEVAM EDERSE BOMBA KAMPANYA OLACAK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara hesabına para nasıl yatırılıyor, diğer bankalar üzerinden havale mi yapılacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavifatih

enpara hesabına para nasıl yatırılıyor, diğer bankalar üzerinden havale mi yapılacak ?

Finansbank atmlerinden yatırılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Arakdaşlar Evmanya'da bkm yok ama banka kartı ile ödeme var (cv2 dahil) acaba iade alabilirmiyim ?

(Evmanya'da banka kartları ödemesi var (finans dahil) ama enpara ödemesi yokmuş komedi )

Olmadığını kim söyledi acaba belki vardır? Mediamarkette 3d secure yazmıyordu müşteri hizmetlerine sordum yok dedi öderken bi baktım var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 29 Aralık 2013; 22:00:52 >
  • Bkm express ile ödeme yapmaya çalıştığımda işleminiz onaylanmadı diye hata veriyor. Karta bakıyorum içinde parada var. Acaba sorun nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Bkm express ile ödeme yapmaya çalıştığımda işleminiz onaylanmadı diye hata veriyor. Karta bakıyorum içinde parada var. Acaba sorun nedir?

bkm de ara sıra böyle hata veriyor ,sakın tekrar denemeyin ,çünkü 2 defa ödeme yapılıyor

enpara hesabınıza tekrar bakın çekim olmamışsa ve alım yapmak istediğiniz yerde kartla alım yapmayı deneyin ,olmuyorsa sonradan bir defa daha bkm ile deneyebilirsiniz
  • Bulunduğumuz ilçede finansbank atm olmadığında para kesiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.