Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamanıza %20 iade...Efsane kampanyanin devamini bekliyoruz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.584
Cevap
48
Favori
98.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru sormadan once lutfen burayi okuyunuz, cevabiniz mutlaka vardir. Sık sorulanlara göre güncellenmekte ilk mesaj.

*Hangi sitelerde geçerlidir?

* Direkt kartla ve/veya BKM Ekspres ile gecerli olan bazi populer siteler Enpara'nin kampanya sayfasinda var. Bunlar haricinde ise Banka karti (debit) ile 3d secure islem yapilabilen sitelerde, kosullara uygun yapilan islemler gecerli olacaktir. 3d secure olup debit kart kabul etmeyen veya debit kabul edip 3d secure olmayan cok site var, buna dikkat edin)

*Forum takipcilerince su ana kadar kullanilip iade mesaji geldigi belirtilen siteler: Sanalpazar, Gittigidiyor, Sahibinden (2.el satis yapilabilen bu 3 sitede 4/11'den itibaren kısıntı var. Kartinizi kullanamayabilir, kullansaniz da iade alamayabilirsiniz. Edit: 21/11den itibaren MH'den teyit alıp kullanabilenler var. Edit2:3/12'de Sahibinden.com dahil oldu tekrar resmen)
    1v1y, Aliexpress, Amazon, Atlasjet, Avansas, Biletix, Bimeks, Boyner, Ciceksepeti, Cityshop, D&R, Decathlon, Ebebek, Ereyon, Escmarket, Evoria, Egetoptan, Gencallar, Google Wallet, Gold, Grupanya, Hepsiburada (24/11de sorun yasayanlar olmus, islemden once kontrol edin), Hizlial, Istanbul Bilisim, Koctas, Lastikcim.comtr, Limango, Lokum.com, Markafoni, Mediamarkt, Merlincycles, Mizu,Modagram, Morhipo, Mybilet, Nadirkitap, N11, Netsiparis, Onurair, Pegasus (flypgs), Pwx.gen.tr, Sadecenotebook, Samuray Spor, Sehirfirsati, Sistemhost, Sportcity, Spotbalik, Teknolojix, Trendyol (daha once gecmiyordu, 07/12'de kullanilabildi), Tikladim, Thy, Turkcell Magaza,TVT, Ukrayna Demir Yollari, Ulusoy, Vatan, Viyana taksi (redcab.at), Webbiletal, Webdenal, Yeni Adana Seyahat,

*kartin kullanilamadigi belirtilen siteler:
    a)opet online satış, migros sanal market, paypal islemleri, multinet
    b)LC Waikiki, Kamilkoc, Pamukkale, Nilufer Turizm, Bavul.com, Deichmann, Annelutfen, Happycomtr, Lensmarket, dealextreme, applestore, unnado, lensoptik, carrefour senal market, aerobilet, Metroturizm, MNG Turizm..(b grubundakilerden sistemini 3d+debit karta uygun hale getirenler olmus olabilir. Son durum icin sitenin kendisine bakin)

Alışveriş yaptım SMS gelmedi, iade alamaz mıyım?

*Her ayin belli gunlerinde SMS gondererek o gune kadar kazandiginiz tutari bildiriyorlar 1-2 kere. Her alisveris sonrasinda SMS beklemeyin. Hatta hic gelmese bile sorun degil, sartlara uygunsa alisverisiniz, iadeyi alirsiniz.

Ne kadar harcarsam ne kadar iade alırım?

*İade oranı %20 ve izleyen ay hesaba yansıyor. Ekim, Kasim, Aralik maksimum 100er TL kazanilabiliyor . Aylık 500 TL üzerindeki kısımdan iade alınamaz.

İade için ödeme günü mü, yoksa alışverişi tamamlama günü mü esas alınıyor?

*Alışveriş tutari hesaptan cekildigi an iadeye hak kazanirsiniz. Yani şifreyi girip ödemeyi yaptığınız an. N11 gibi bazi sitelerdeki "alisverisi tamamlama" gününün bir etkisi yoktur iade islemine.

Taksitli alışveriş yapabilirmiyim? Bazı sitelerde veya BKM üzerinde taksit seçeneği görünüyor

*Encard bankamatik kartidir, bu nedenle taksit olmaz, hesabinizda para olmasi lazim islemi yaparken. Alisveris esnasinda (Ozellikle BKM ekspress uzerinde) taksit seceneginin cikmasi bisey ifade etmez. Pesini secip islemi yapin boyle durumlarda, bosuna "hata mesaji aldim" deyip ugrasmayin.

Kartım kaç günde gelir? Hemen kullanabilir miyim? Kart/hesap ücreti var mı?

* Karta basvurunca birkaç gunde bizzat Banka elemanları randevu alıp, gelip teslim edip sözleşme imzalatıyorlar. Bircok hizmetleri ve kartlari ucretsiz. Forumda da basligi var enparanin. Detaylı bilgi bulabilirsiniz orada. Kartlar isimsiz geliyor ilk basta. Isterseniz daha sonra isimlisini de gonderebiliyorlar. 1 gun sonra internette kullanilabilecegi belirtiliyormus teslim eden personel tarafindan (BKM ile 1 gun sonra, diger turlu hemen)

*Kartı teslim almadan internet alışverişinde kullanamazsınız. Fiziken elinize gelmesini bekleyeceksiniz ki numarasını, CV2 kodunu girebilesiniz

*Adresinize ekstre, sms'le bilgi vb.istemezseniz hesabın ve kartın bir işletim ücreti yok.

Yurtdışı sitelerde geçerli mi?

*Yurtdışı sitelerde geçerli olduğunu teyit etti MH, ancak paypal'e vb. bağlamadan direkt kartı kullanacaksınız. 3d secure ile islem yapilabiliyor olmasi lazim. Hangi siteler diye sormayin, deneyip gorunce sonucu burada yazinki herkes faydalansin.

Kampanya Şartları

Internetten yapilan altin, hisse senedi, yatirim vb. yatirim araci alis satis islemleri kampanya disindadir.
    Guncel sartlari kendi linkinden kontrol edebilirsiniz. Son dakikada birsey degismis olmasin.
    https://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/encard_indirim.aspx

Kampanya 1 Ekim - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Encard’ınız ile internetten yapacağınız alışverişler için geçerlidir.
    Kampanya boyunca her ay en fazla 100,00 TL indirim kazanabilirsiniz. Diğer bir deyişle internet alışverişlerinizin aylık toplam 500,00 TL’ye kadar olan kısmından indirim kazanırsınız ancak, 500,00 TL üzerindeki kısmı kampanyaya dahil edilmez.
    İndirimden faydalanabilmek için alışverişlerinizin ödemesini mutlaka internet üzerinden Encard'ınız ile yapmanız gerekir. Bunun için ilgili e-ticaret sitelerinin ödeme adımlarında "Banka kartı» ile ödeme" seçeneğini seçerek Encard bilgilerinizi girmeniz, ya da BKM Express ile ödemeyi tercih ederseniz, ödeme için BKM Ekpress'e kayıtlı kartlarınız arasından Encard'ınızı seçmeniz gerekir.
    Encard Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza bağlı çalışan bir banka kartıdır. Dolayısıyla, Encard'ınız ile yapabileceğiniz harcama tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdaki kullanılabilir bakiye ile sınırlıdır.
    İnternetten yapılan fatura, sigorta, vb. ödemeler, altın, hisse senedi vb. yatırım aracı alış satış işlemleri, BKM Express hariç diğer ödeme sistemleri (ör: Paypal) aracılığıyla yapılan alışverişler, siparişi internet üzerinden verilmesine rağmen ödemesi EFT/havale yoluyla veya teslimat anında fiziksel POS'lar üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Çiçeksatış.com ile farklı bir Enpara.com kampanyası devam ettiğinden, Çiçeksatış.com'dan yapacağınız alışverişler bu kampanyaya dahil edilmez.
    Alışverişlerinizden elde edeceğiniz indirimler anlık olarak değil , gecikmeli olarak hesabınıza yansıtılır. Bir ay boyunca yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız indirimler toplu olarak bir sonraki ayın 5. işgünü sonuna kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Indirimler hesabınıza yansıtıldığı gün size SMS ile ücretsiz bilgilendirme yapılır.
    İndirim kazandığınız bir alışverişinizi iade etmeniz durumunda, iade edilen alışverişinizden kazanmış olduğunuz indirim bir sonraki ay kazanacağınız indirimlerden düşülür veya Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan tahsil edilir.

Eski konu...:http://forum.donanimhaber.com/m_82007763/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dresdner -- 1 Ocak 2014; 0:37:11 >

• Diğer konuda çok fazla kural dışı mesaj olduğu için kapatılmıştır ve yeni başlık açılmıştır.

LÜTFEN...konu dışı mesajlar yazmayalım...
  • DX de çalışmıyor ilk mesaja ekleyelim.
  • bu en parayı alırsak hesap işletim vs ödüyormuyuz?
  • hepsibuara.com 14 gün oldu iade gelmedi. ne zmn geliyor bu ? yemeksepeti.com hemen ertesi gün iade yapıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Diğer konuda çok fazla kural dışı mesaj olduğu için kapatılmıştır ve yeni başlık açılmıştır.

LÜTFEN...konu dışı mesajlar yazmayalım...

elinize sağlık... konuyla ilgili yorumlar daha iyi olacaktır. n11 bkm düzeldimi varmı alışveriş yapan arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfectbilgisayar

bu en parayı alırsak hesap işletim vs ödüyormuyuz?

http://www.finansbank.enpara.com/urunler/ucretler.aspx?mode=atm
  • ben en parayı n11, gg de ve sahibindende parçalı olarak, toplamda 516 TL olarak kullandım 31/10/2013 de, ve iademi bir iki gün önce 100 TL olarak sorunsuz aldım.
  • ekim ayında 100 lira iadem geldi, kasım ayında da yine 500 liralık alışveriş yaparsam iade gelecek mi?
  • gittgidiyor listeden çıkarılmış beylerrr

dermişim :P

Philips MArathon 9205
    elektrik süpürgesi 500-50-11 x 0,80 = 350 TL ye geliyor ki şimdiye kadar gordugum açık ara en iyi fiyat..
    ben 2 ay önce süper fiyata yakaldım diyip 425tl ye almıştım.. şimdi aileme alıcam.

11.11 Tarihine kadar bişiy almıycam diyodum ama napsam bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 7 Kasım 2013; 17:04:26 >
  • perfectbilgisayar kullanıcısına yanıt
     Enpara ile internet harcamanıza %20 iade...Efsane kampanyanin devamini bekliyoruz.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    eski konuda bilgiler vardı
    kural dışı bilgileri temizleyıp o şekilde yayınlamanız zormu olurdu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorular... sorular..., önceki konudan pek farkı kalmayacak bunun da :)
  • Konu sahibi arkadaş soruları toparlayıp ilk mesajda bir SSS oluşturursa bunun önüne geçilir bence.
  • şu gereksiz soru soran insanları banlayın bi şeyler yapın adam araştırmaktan aciz
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    diğer konu 65 sayfa, ayrıca silinmedi, linkini ilk mesajın en altında verdim, oradan girilip bakılabilir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

gittgidiyor listeden çıkarılmış beylerrr

Philips MArathon 9205
    elektrik süpürgesi 500-50-11 x 0,80 = 350 TL ye geliyor ki şimdiye kadar gordugum açık ara en iyi fiyat..
    ben 2 ay önce süper fiyata yakaldım diyip 425tl ye almıştım.. şimdi aileme alıcam.

50 neden düştünüz çek yokki daha?
  • Merlin Cycles sitesinde 3D güvenlikli ödeme ile kart kullanılabiliyor. İlk mesaja eklensin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

gittgidiyor listeden çıkarılmış beylerrr

Philips MArathon 9205

50 neden düştünüz çek yokki daha?

haa hocam 500 TL ye 50 TL indirim olayı bitmiş, göremiyorum artık ekranda bilmiyodum.

11.11'i beklemek için bir sebep daha oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

Konu sahibi arkadaş soruları toparlayıp ilk mesajda bir SSS oluşturursa bunun önüne geçilir bence.

Zihniyet değişmedikçe gözünün içine soksan yine sorarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.