Şimdi Ara

enpara dolar 5.4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
7.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enpara alışveriş kurunu 1 gün öncesinin merkez bankası kurundan hesapladığı için alışverişlerinizi 5.4 üzerinden yapabilirsiniz, sıcak fırsat.

edit : güncellenmiş olabilir son yorumlara göre, önce ufak miktarla deneme yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Ağustos 2018; 22:19:2 >

• Kesin mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    evet az önce aliexpress'den alışveriş yaptım öyle fark ettim. pazartesi mi bu gece mi güncelliyor onu bilmiyorum ama. enpara hep böyle çalışıyor ama arada 1 tl'lik fark olunca sıcak fırsat oldu.

enpara dolar 5.4
  • Eğer doğruysa hesaba para yükleyere k sonradan kullanabilirsiniz. Ama arada çok bi fark yok gibi, yarın sıcak bir haber gelirse bu rakam çok süpriz olmaz.
  • İlginç ama bu enparaya güven olmaz onu söyleyelim.
    Adamlar döviz artınca sistemi kilitliyor satamıyorsun düşünce aradaki makası açıyor alamıyorsun.
    Pazartesi günü enparadan toplu para çıkışı ve hesap kapatımı olur, çok kişi yaptıkları oyunu gördü.
    Öyle sıcak fırsatlardaki gibi eft,havale ücreti almıyor vs diye pek sevilmiyor artık, iş kurnazlığa gelince müşteri tanımıyorlar.
  • Bomba fırsat 640 liralık ürün 100 lira indirimle 540 lira.

• Dolar alış 7.08 Satış 5.67 liradan görünüyor. Dediğiniz gibi değildir yoksa şimdiye banka batardı.

• 1000 dolar lık amazon gift card aldım 5.4 ten nasılsa ürün sipariş ediyoruz bir şekilde ileride kullanırız

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    alışveriş kurundan bahsediyorum, alım satım değil.
  • Satın aldıktan sonra hesapta para varsa kuru güncelleyip eksik kalan kısımla birlikte alma ihtimali var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler satın aldıktan sonra en paradan paranızı çekin olsun bitsin. Ahahahah (:

• Dün ben yurtdışından uçak bileti aldım ve kur aldığımdan yüksekdi neden böyle deyip düşünmüştüm. Demekki ondanmış aldığım kur 5.29'du
  • Bugün sistem kilitlendiği zaman ben sistemdeydim. Hatalar alıyordum elbette ama sistemden düşmüyordum. İnvestingde dolar kuru 6.20 iken ben 6.33'e en paraya satmıştım. Bu da böyle bir anımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Satın aldıktan sonra hesapta para varsa kuru güncelleyip eksik kalan kısımla birlikte alma ihtimali var mı?
    Böyle bir şansları yok.

Ama dikkat edin, usd ektreniz ayı kesilmesin. O ayarlı ise iptal etmezseniz doğrudan usd olarak yansır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

alışveriş kurundan bahsediyorum, alım satım değil.
    İmzandaki o şahsiyetsizin orada ne işi var.
  • aliexpress wallet a 100$ ekledim. gözükmüyor. 5.4 kur ama aliexpress de gözükmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.36dan çekti euroyu, enpara neyse onu çekiyor. Sakata gelebilirsiniz.

durduk yere zarara girmeyin... dış güçlere prim vermeyin.
  • btc alın bu fiyattan oh süper fırsat ama ekstrede düzeltirlerse yarra yering.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.