Şimdi Ara

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
43
Favori
39.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece verdiğim sipariş kargoya verilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&R da para iadesi hakkını kullanmayacak olan var mı arkadaşlar?
  • Beruby muhabbetini anlayamadım.enpara ile alıcam.Ondan önce Beruby üye olursam %2-5 arası iade de mi alıyorum karta
  • Ders kitabi alacaktim. Baktim dnr da 52 lira hazir 25 lira isde var alayim dedim. Dun siparis verdim tedarik surecinde diyor. Kafami buluyo bizimle madem yok elinde stokta yok yaz oraya bu kadar acizmisin be dnr. İlk ve son alisverisim olur heralde tabi kargo gelirse.

• Ben de dün sipariş vermiştim, bugün kargoya vermişler. +avantajix iadesi iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Geçmiş olsun. Ne yapacaksın şimdi? Ben de şimdi kulaklık siparişi verdim, umarım sıkıntı olmaz.

Valla dün aynen elime geçtiği şekilde paketleyip gönderdim, ürünün kullanılmadığını ve cayma hakkımı kullanmak istediğime dair bir notla gönderdim. Normalde paketin açıldığını anlamak bile mümkün değil. Bakalım sonuç ne olacak.
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    yalnız 45,49 tl ye en para dan nasıl iade alacaksınız. Net 50 tl olmasu gerek. Aynı olayı bana yaptılar 64 tl lik alışverişte önce 9,5 tl lik kitabı bu günde 22 tl lik kitabı iptal ettiler çek tanımlamışlar parayıda 1 haftaya iade edecekler. Niye kitap seçme hakkı vermediniz dedim yok öyle bir prosedür dedi.
  • Kartınız banka sisteminde bulunamadı, lütfen kartınızın ilk 6 ve son 4 hanesini, güvenlik numarasını ve TC Kimlik numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.

bu sorunu nasıl çözerim?
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Siparisim; 60 tl civarı ydi. 50 tl yi geçsin diye aldığım 17 tl lik ürünü gönderdiler.
    Şimdi ki teklifleri biz hesaba paranızı gondermeyelim hesabınıza çek tanımlayalim
    Siz enpara dan 25 tl yi alın
    Alacaginiz tutar kadar Hediye ceki tanımlayalim diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Kulaklık almıştım bugün elime ulaştı rezaletle sonuçlandı. Kısaca anlatayım;

Kulaklığı denedim bugün, memnun kalmam iade etmem gerekir vs. diye düşünüp kutusuna, kağıtlarına vs. en ufak bir zarar bile vermeden açtım, hatta kabloyu doladıkları şeyi bile çıkarmadan denedim. Sol kulaklıkta cızırtılı geliyor ses. Aradım değişim için, servise göndermemiz lazım o da 20 iş günü dedi müşteri temsilcisi. Enpara kampanyası kullandım çabuk bir şekilde işlemin çözülmesi gerek, gerekirse yeniden sipariş verebilmeliyim dedim nafile. Cayma hakkımı kullanıp iade edeceğim o zaman dedim, paketi açmışsınız bu durumda elektronik ürün olduğu için cayma hakkını kullanamazsınız bu sözleşmede de yazıyor dedi. Tüketici kanununda böyle bir şey olmadığını, aksesuar, kutu vb. şeylere herhangi bir zarar gelmediği sürece istediğim şekilde elektronik ürünlerde cayma hakkımı kullanabileceğimi söyledim. Sizin yaptığınız sözleşme tüketici kanununa aykırı olamaz dedim. O zaman istediğiniz yere şikayet edin dediler. Reziller. Esnaf kafasına bürünmüşler. Paketin açıldığı bile belli değil, herhangi bir sticker vs. de yoktu zaten. Şimdi iade alamayız değişim için de servise gitmesi ve onay alması gerek diyorlar. Ne yapsam bilemedim.

Babil.com ile yaptıkları kampanyada ben de bir kulaklık alıp iade etmek istemiştim ve aynısını söylemişlerdi. Defalarca itiraz etmeme rağmen kabul etmediler ve telefonla arayıp dava açmakla tehdit ettiler. Yaklaşık 6 aydır e-posta göndermeme rağmen garanti belgesini hala vermiyorlar. Enpara güzel kampanyalar düşünüyor ama hep sorunlu kişiler ile birlikte yapıyor.

• Alışveriş yaptım ama ne mail geldi nde SMS size geldi mi arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ma_gic

Alışveriş yaptım ama ne mail geldi nde SMS size geldi mi arkadaşlar ?

Kampanya ile ilgili bildirim gelmiyor. Gelecek ay iade gelir BKM ile alışveriş yaptiysaniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Siparisim; 60 tl civarı ydi. 50 tl yi geçsin diye aldığım 17 tl lik ürünü gönderdiler.
    Şimdi ki teklifleri biz hesaba paranızı gondermeyelim hesabınıza çek tanımlayalim
    Siz enpara dan 25 tl yi alın
    Alacaginiz tutar kadar Hediye ceki tanımlayalim diyor

Hmm bana da 1 haftaya paranız iade edilecek iptal ettiğimiz kitap ücreti kadar çek tanımladık en para da ki zararınızı bir nebze azaltmak için dendi. Tekrar arar sorarım ama para iade olacak Çek ekstra.

Beni bir hafta iade için beklettiler.
    Bugün Gelen mail yukarıda. Anladigim enpara kampanyasindan hakkınızı kaybetmeyin biz size iade yerine çek tanımlayalim dedikleri ki;
    Hesabıma para iade edilmedi
    Çek tanımlandı
    Ancak sizde farklı bir uygulama yapıp hem para iadesi hem de çek tanimlanirsa bu sefer bana bilgi verirsini😆

• quote:

Beni bir hafta iade için beklettiler.
    Bugün Gelen mail yukarıda. Anladigim enpara kampanyasindan hakkınızı kaybetmeyin biz size iade yerine çek tanımlayalim dedikleri ki;
    Hesabıma para iade edilmedi
    Çek tanımlandı
    Ancak sizde farklı bir uygulama yapıp hem para iadesi hem de çek tanimlanirsa bu sefer bana bilgi verirsini😆

Yok aradım dediğiniz gibi benim param ile çek verilmiş. Parayı iade edin çek istemem dedim. Kampanya dan yararlanma hakkımız yok enpara ilk alışveriş ı sayıyor dalga geçiyor bunlar doğan grubu değilmi gördünüz mü 1km kaçmanız gerek

Edit: şikayet var sitesine topluca şikayet açalım belki akılları başlarına gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 24 Şubat 2016; 17:55:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bana cevap vermiyorlar di şikayetvar şikayet açtım. Ona istinaden bunu yapmışlar. Nur deyip peygamber demeyen MH var)))

• kargo numrası vermiyormu acaba? kargoya verildi yazıyor nasıl takip edecem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

kargo numrası vermiyormu acaba? kargoya verildi yazıyor nasıl takip edecem?

Sipariş detayında aldığınız ürünün yanında kargom nerede yazar ona tıklayın.

• quote:

Bana cevap vermiyorlar di şikayetvar şikayet açtım. Ona istinaden bunu yapmışlar. Nur deyip peygamber demeyen MH var)))

Ben iade isterim dedim ilettim dedi. Şikayet var sitesine de yazdım görsün insanlar.

• 5 kitabin 4 u kargolanmış bu gün evde bulamadiklarindan geri gitmiş son kitabi tedarik edemeyecekler galiba kargoyu almaya gitmesem geri gitse kitaplar son kitabi da iptal etsem ne olur

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.