Şimdi Ara

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.229
Cevap
45
Favori
37.104
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1702 Mesaj
    İade kargoyu Yurtiçi ile yapmadıgım için almamıslar bile reziller. Allah böyle firmanın belasını versin . Kargo bana geri gelecekmiş pişkin pişkin söylüyor birde gerizekalı. Elli tane mesaj attım bana "bize ulasmamıssınız ama" diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

4 kitap ile ben de katıldım, güzel kampanya oldu teşekkürler enpara.

Dört kitabın üçünü kargolamışlar biri beklemede, D&R formunu koruyor...

Kitapların 3 tanesi az önce geldi, diğerini sitede satıştan kaldırmışlar galiba. E-posta atmıştım cevap vermediler. Geç de olsa gönderin iade istemiyorum dedim inşallah tedarik edip gönderirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 22 Şubat 2016; 17:35:05 >
    |
    |
    |
    |
    Kulakici kulaklik tavsiye edicek olan varmi

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Nasıl satıyorsunuz hocam maliye felan sıkıntı olmuyor mu?

|
    |
    faruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ukisa

3 adet 27 ser tl ye aldigim ajandayi 14 tl ye dusurmus d r iade edip yeniden mi alsam kampanyadan yararlanabilir miyim tekrar? Ya da d r dan indirim mi talep edeyim ?

Ürünler kullanılmamışsa iade edilir tekrar alınır.
    Kullanılmışsa 3adet daha alınır, eski fatura ile geri iade edilir
    Sizin iindirim talep etmeniz umurlarında olmaz

|
    |

Orijinalden alıntı: son feci adam

hadi bakalım verdim ben de sipariş. umarım dr 10 liranın üstündeki kitapları temin edebilir de iadeyle uğraştırmaz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

dr şaşırttı ve 5 kitabı da sorunsuz temin etti.bugün kargoya verilmiş. hadi bakalım kargoda da sorun çıkmazsa, yarın gidip iddaa, loto falan oynayacağım.bu kadar şanslıyken değerlendirmek lazım
    |
    |

• Binbaşı
    1120 Mesaj
    enpara kartım yarın geliyor. sorum şu ki beruby nasıl kullanılıyor?

beruby'ye kayıt olacağım, beruby'den dnr'a girip alışverişimi yapacağım bu kadar mı?
    |
    |
    Merak edenler için söyleyeyim, kargo dahil fiyatın 50 TL'yi geçmesi yeterli. Ben bu şekilde alışveriş yaptım, yani kargo dahil 50 TL'yi geçiyor, kargo hariç geçmiyordu. Enparaya meseleyi sordum ve kampanyaya dahil olduğumun teyitini aldım.
    |
    |

Kulaklığı denedim bugün, memnun kalmam iade etmem gerekir vs. diye düşünüp kutusuna, kağıtlarına vs. en ufak bir zarar bile vermeden açtım, hatta kabloyu doladıkları şeyi bile çıkarmadan denedim. Sol kulaklıkta cızırtılı geliyor ses. Aradım değişim için, servise göndermemiz lazım o da 20 iş günü dedi müşteri temsilcisi. Enpara kampanyası kullandım çabuk bir şekilde işlemin çözülmesi gerek, gerekirse yeniden sipariş verebilmeliyim dedim nafile. Cayma hakkımı kullanıp iade edeceğim o zaman dedim, paketi açmışsınız bu durumda elektronik ürün olduğu için cayma hakkını kullanamazsınız bu sözleşmede de yazıyor dedi. Tüketici kanununda böyle bir şey olmadığını, aksesuar, kutu vb. şeylere herhangi bir zarar gelmediği sürece istediğim şekilde elektronik ürünlerde cayma hakkımı kullanabileceğimi söyledim. Sizin yaptığınız sözleşme tüketici kanununa aykırı olamaz dedim. O zaman istediğiniz yere şikayet edin dediler. Reziller. Esnaf kafasına bürünmüşler. Paketin açıldığı bile belli değil, herhangi bir sticker vs. de yoktu zaten. Şimdi iade alamayız değişim için de servise gitmesi ve onay alması gerek diyorlar. Ne yapsam bilemedim.

PSN ID: Kivanc23

• Binbaşı
    1602 Mesaj
    Ürün 50 lira altında, kargoyla 50 lirayı geçiyor. Kampanyaya girer mi bu alışveriş?

Edit: İlk sayfalara baktıktan sonra son sayfaya bakmadan yazdım, 2 mesaj üstte bu durumda kampanyaya dahil olundugunu yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 23 Şubat 2016; 10:12:44 >
    |
    |
    Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, Bir devin uyuduğu yerdir. Eğil de kulak ver bu mahşerî yığın Fenerbahçe kalbinin attığı yerdir. Bu korkunç,inleyen sesin altında, Gördüğün bu yürek,Migrosta Fenerbahçe uğruna,Zafer yolunda, Gönül verenlerin yattığı yerdir. Bu yürek,her zaman her yerde seninle, Rakibin seni yenerken bile. Darağacında olsa bile Son sözü,son nefesi FENERBAHÇEDİR. Düşün ki dökülen ter,nefes,betin Verdiği bu destek amansız çetin Bir harbin sonunda bütün Fenerlinin ASALET zevkini tattığı yerdir!
  • Yarbay
    5095 Mesaj
    Kota hâlâ dolmadi mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

6160 olmuş daha.Kota ay sonuna kadar dolmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GulfStream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hangi çeşidi stokta var diye adamlar mesaja
    yanıt verene kadar ürün satıştan kalkmış.

Ne saçma sapan bir firma bu D&R

|
    |

|
    |

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: promise899

Arkadaşlar illaki mobil uygulama kullanmamız gerekiyor mu

masaüstü bilgisayardanda kampanya geçerli.

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.