Şimdi Ara

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
43
Favori
39.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutusunu açtığınız ürünü iade almıyormuş paşam. Ona göre telepati yöntemiyle ürünü inceleyecekler alsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklarımız gayet açık. iade hakkınız vardır.
    gerçi dvd tarzı ürünlerde olmayabilir bu şart. sizin ürün neydi bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben kampanya dahilinde kendi hesabımdan ve babamın hesabından 63+62 tl olmak üzere 2 farklı sipariş verdim. İki siparişimde de kitapları aynı gün kargoladılar , ertesi gün elime ulaştı. Paketleme v.s gayet iyiydi , kitaplar yıpranmamıştı . Ancak forumda ve ekşide tedarik konusunda sıkıntı çeken çok kişi olduğunu gördüm. Benim aldığım kitaplar iletişim-can-yky üçlüsünden olduğu için aynı gün kargoya verilmiş olabilir zira kolay bulunabilen kitaplardı. ( Cemil Meriç , Hasan Ali Yücel Klasikleri v.s.)

Özetle ben kampanyadan memnun kaldığımı söyleyebilirim .. Ancak yeni sipariş verecek olan arkadaşlar , tedarikle ilgili sıkıntı yaşayanları da dikkate alsınlar..
  • D&R dan en son alışveriş yaptığımda ürün tam 3 hafta sonra elime geçmişti neymiş efendim tedarik edilecekmiş o yüzden gecikme yaşanıyormuş falan da filan..Kulaklık almayı düşünüyorum fakat gene tedarik edemezlerse şüphesi var
  • Sonunda 2. ürünümüde 11 gün sonra gönderdiler. Bu kadar yavaşlık olamaz gerçektende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

Sonunda 2. ürünümüde 11 gün sonra gönderdiler. Bu kadar yavaşlık olamaz gerçektende.

Cümlemdeki bazı sözcükleri yanlış algılayabilirsiniz algıladığınız yanlış kelimeleride sonuna kadar hakediyolar.
  • Blu ray film alacağım ama fiyatlar pahalı gibi sanki

• D&R müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?İletişim kısmındaki yere mail atmama rağmen geri dönüş olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalemberbat44 -- 22 Şubat 2016; 9:59:14 >
  • Dün yani pazar günü akşam 6 kitap sipaiş ettim. Bugün sabah işe giderken paketlendi diye mesaj geldi, az öncede baktım kargoya verilmiş. Bu ne hız arkadaş. Neredeyse öğleden sonra elime ulaştıracaklar kitapları
  • D&R indirimini kullanmayan varsa kullanabilirim arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışverişi yaptım. tr.beruby.com ve en paradan iadeler, kitaplar umarım sorunsuz bir şekilde gelir.
  • İade kargoyu Yurtiçi ile yapmadıgım için almamıslar bile reziller. Allah böyle firmanın belasını versin . Kargo bana geri gelecekmiş pişkin pişkin söylüyor birde gerizekalı. Elli tane mesaj attım bana "bize ulasmamıssınız ama" diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

4 kitap ile ben de katıldım, güzel kampanya oldu teşekkürler enpara.

Dört kitabın üçünü kargolamışlar biri beklemede, D&R formunu koruyor...

Kitapların 3 tanesi az önce geldi, diğerini sitede satıştan kaldırmışlar galiba. E-posta atmıştım cevap vermediler. Geç de olsa gönderin iade istemiyorum dedim inşallah tedarik edip gönderirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 22 Şubat 2016; 17:35:05 >
  • Cuma akşamı verdiğim siparişim bugün elime ulaştı. çok şükür sıkıntı olmadı.
  • Kulakici kulaklik tavsiye edicek olan varmi

• Laptop çantası var mi bu drde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Nasıl satıyorsunuz hocam maliye felan sıkıntı olmuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ukisa

3 adet 27 ser tl ye aldigim ajandayi 14 tl ye dusurmus d r iade edip yeniden mi alsam kampanyadan yararlanabilir miyim tekrar? Ya da d r dan indirim mi talep edeyim ?

Ürünler kullanılmamışsa iade edilir tekrar alınır.
    Kullanılmışsa 3adet daha alınır, eski fatura ile geri iade edilir
    Sizin iindirim talep etmeniz umurlarında olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: son feci adam

hadi bakalım verdim ben de sipariş. umarım dr 10 liranın üstündeki kitapları temin edebilir de iadeyle uğraştırmaz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit)

dr şaşırttı ve 5 kitabı da sorunsuz temin etti.bugün kargoya verilmiş. hadi bakalım kargoda da sorun çıkmazsa, yarın gidip iddaa, loto falan oynayacağım.bu kadar şanslıyken değerlendirmek lazım

• enpara kartım yarın geliyor. sorum şu ki beruby nasıl kullanılıyor?

beruby'ye kayıt olacağım, beruby'den dnr'a girip alışverişimi yapacağım bu kadar mı?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.