Şimdi Ara

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
43
Favori
39.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pusat1249

Yarın kargo no çıkar merak etmeyin

Sagol hocam da bikaç gundur öyle. Bakalim beklicez...

Tony Montana denen çapulcu , seni
    önceden engellemisim cevap vermeye lüzum duymuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce verdiğim sipariş bugün iptal edilmiş. 2 kitap, 3 tane de kırtasiye malzemesi vardı. 2 kitap ve 2 kırtasiye 1 hafta önce gelmişti. kalan 1 tane fosforlu kalemi de bugün iptal etmişler. siparişim kargo dahil 54 liraydı. fosforlu kalem 3,5 lira. yarın enpara'yı arayıp soracağım bakalım kargo parası 50 tl'ye dahil oluyor mu diye.
  • Bugün saat 13 te verdiğim sipariş kargolanmış, biraz kısmet işi galiba

• Ben 2 ayrı sipariş şeklinde 15-16 kitap aldım..ertesi gün paketlenip kargolandı ve sonraki gün elimdeydi. Yani toplam 2 gün bile sürmedi. Bilgilendirme için yazdım.
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Önemli değil dostum
    Aslında bütün kulaklıklar iPhone ile uyumlu, uyumlu olmayan tek şey ses tuşları, ki bunda da o tuşlar yok :D
    Yine de hayırlı olsun çok beğenerek kullanıyorum bir tane de yedek almayı düşünüyorum.
  • Ya bu site sanırım dalga geçiyor bizle. ben siparişimi bu akşam saat 8 de verdim, saat az önce baktım (11:30) kargoya verildi yazıyor ya iptal olacak. yada ptesi verecekleri için öyle birşey yaptılar. neyse ptesi versinlerde razıyım ben.
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    En son 4400 lerdeydi en para sitesinden takip edebilirsiniz.

Edit: İlk sayfada kampanya linki mevcut ordan bakabilirsiniz şuan 5612 sayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 20 Şubat 2016; 0:16:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iThinkSo

10K zor dolacak gibi, Mart'ta dahil olsa iade verse güzel olurdu.

.
  • Kulaklık önerisi olan var mı 50 civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

4 kitap ile ben de katıldım, güzel kampanya oldu teşekkürler enpara.

Dört kitabın üçünü kargolamışlar biri beklemede, D&R formunu koruyor...
  • Dikkat edin elinde olmayan kitaplarin parasini iade ediyorlar.mail yollayip gozden kacirmayin.4 tllik bi kitap iade etmisler bana.allahtan 60liralik alışveriş yapmıştım yoksa gelmezdi 25 tl

• Siparişleirm halen sevk edilmedi yazıyor. İptal etsem parayı hemen iade ederler mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek parça ürün aldım sorunsuz geldi 2 günde inanamadım Yorumlardan sonra kendimi savaşa baya bi hazırlamıştım oysa ki

• Benim dün saat 13 teki 5 parça siparişim de geldi, yurt içi kargo ve d&r dan beklenmedik hareketler :)

• kargo ucretiyle birlikte 50 tl'lik mi alisveris yapmak lazim yoksa kargo haric 50 tl mi? ona gore ekleme yapacagim bilen varsa ?

• Kargo hariç, ücretsiz kargo için de limit 60

• Kitaplar hemen geldi. Ama kırtasiye ürünleri gelmiyor. Üstelik kırtasiye ürünleri bir hafta kadar önce sipariş vermiştim. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drnin eğer stokları merkez depoda varsa oradan direk gönderiyor fakat yoksa eğer
    mağazalardan temin ediliyor. mesela bir kalem aldınız stokta var fakat kalem mağazada çalınmış veya kaybolmuş
    o yüzden tedarik edilemez. firmadan gelmeside süreci uzattığı için hiç beklemeyin yani iptal edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

enpara kredi karti mi olmali bu? banka karti oluyor mu? enparaya uzagim biraz bilenler aydinlatabilir mi beni

Enpara da kredi kartı yok sadece banka kartı ve enparaya özel kampanya

• Beş para etmez çıktı site. Mesajlara cevap bile vermiyorlar. Kaç gün önce iade yolladım insan bir ulaştı diye haber verir . Bunlar eticaretten ne anlar

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.