Şimdi Ara

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
17
Favori
21.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
636 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün itibariyle enpara ile olan tüm müşterisel ilişkim sona ermiştir. Kampanya yürütücüsü ekibe başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comlink

Bugün itibariyle enpara ile olan tüm müşterisel ilişkim sona ermiştir. Kampanya yürütücüsü ekibe başarılar dilerim.
    Hocam enpara tarafından herhangi bir aksiyon göremiyor olduğunuz için mi bu kararı aldınız? Emeğiniz için şahsım adına yeniden çok teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

Hocam enpara tarafından herhangi bir aksiyon göremiyor olduğunuz için mi bu kararı aldınız? Emeğiniz için şahsım adına yeniden çok teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster
    Öncelikle teşekkür ederim. Elimizden geleni yapmaya çalıştık.

Bu işle ilgilenen gönüllü ekipten geçen hafta ayrıldım ve hiçbir alakam kalmadı. Neden bu işten çekildiğimi maddeler halinde yazayım.

1- Destek olmak yerine köstek olmaya çalışan, sosyal medya hesaplarını şikayet eden, imza kampanyasını şikayet eden kişilerin olması.

2- İlk maddede söylenenlere ek olarak bu işle dalga geçen, örnek mesaj ve sonrasındakiler gibi engel olmaya çalışanların olması.
    Örnek:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/133533887

3- Bu konu ve diğer konuda herkes fark etmedi ama şu an engelli olan bazı arkadaşların bu işte gönüllü olarak görev alanlara hakaret ve küfür etmeleri. (Bu konudaki hassasiyeti için yönetime teşekkür ediyoruz.)

4- Enpara'nın bunca istek ve desteğe rağmen ve bu konu forumda birinci sıraya çıktığı halde sanki istek yokmuş gibi davranması.

5- Enpara'nın sanal kart için hala gündemimizde yok demesi gibi sebeplerden ötürü ayrıldım.

Bu encard ve kredi kartı konusunda sanal kart için 1.5 senedir Ali bey ve ekibi uğraşıyordu, 6 aydır da Salih bey ve ekibi emek harcıyordu. Bende destek olanları görünce benimde şikayetçi olduğum bir konuda elimi taşın altına koymaya çalıştım. Ne kadar başarılı oldum bilemiyorum.

Artık Enpara ile müşterisel bazda hiçbir bağım bulunmuyor ve Enpara konularında beni ağır şekilde eleştirenlere artık cevap vermiyorum.

Forum konusunu ve buradaki aktifliği yöneten @drupal'a başarılar diliyorum. Destek olan herkese teşekkür ederim.

• kalpakci kullanıcısına yanıt
    nasıl oluşturulamaz anlatında bilelim
  • Bu soruna şöyle bir çözüm ürettim. Nkolaydan hesap açtım sanal kart oluşturdum parayı o hesaba atıyorum alışveriş yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM express'e kaydedip o şekilde alışveriş yapıyorum.Ama tabii direk sanal kart olsa iyi olur.

• ben bu sayfayı görmedim. sanal kart oluşturma ihtiyacı doğdu yapamadım.netten araştırırken birde ne göreyim benim gibi milyonlar varmış.
    evet en para yı seviyoruz ama SANAL KART İLLA OLMALI.
    ve olana dek ısrarımızıda sürdürmeliyiz.
  • attık imzayı bakalım bir sonuç verecekmi bu kampanya
  • Var mı bir gelişme?
  • tam destek
  • sanal kart neden yok anlamış değilim.
  • Enpara'da Sanal Kart olmamasi hangi akla hizmet acaba? Akil isi deel.

• Yıl olmuş 2019 hala enparada sanal kart yok
  • Muhtemel enpara çalışanı sanal kart için hazırlıklar başladığını söyledi.

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 2 Nisan 2019; 15:28:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sanal kart yok diye almadım sanal kartsız kredi kartı olmaz

• Arkadaşlar sigorta girişi olmadan bu kartı alabilen var mı ? Madem bütün herkes Enpara destekçisi bir sormak istedim.
  • Kayıtlı evet ama benim orda çalıştığımı doğrulamak için ararlarsa bildiğin şirket telefonu hani zor ihtimal benim teyidimi almaları, şimdi ben napacağım? Gidip vergi numarası falan alıp adres olarak evimi mi göstereceğim? Bu biraz abartı gibi geldi bana hani iş adresimin kayıtlı olmasından kastınız Enpara sistemlerinde kayıtlı olmasından mı bahsediyorsunuz?
  • Sırf şu sanal kart konusu yüzünden kullanmayı bırakacağım enpara kredi kartını. Sürekli limit açıp kapatmaktan, heryere kartın kendi numarasını vermekten yoruldum.
  • Benim basvurum reddedildi. Ama sizler icin talep birakdim tabii enpara banka kullaniyorum.ileride gene basvururm belki. İs banka basvurdum kabul edildi ama aidatli aldim. Kampanyalarla aidat parasini 2 3ayda cikardim. Hem sanal kartta var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 9 Haziran 2019; 12:41:0 >
  • Cok sacma olmus asıl su zamanda gereklıyken... Ben artık harcamalarımı ıs bankasından yapıyorum enpara banka kartını sadece bedava eft ve spotıfy netflıx kampanyası ıcın tutuyorum suan. Enpara maalesef harcamaya ıtıraz vs durumlarında hıc ılgılenmıyorlar. İs bankası cok ılgılı ve bilgili bu konularda. Sanal kart ısteyenlere boyle davranıp sıakyet vs etmesı de daha komik bir durum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.